# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stefaniuk Maciej Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce paid
2 Rzewuski Kamil Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
3 Rzewuski Dawid Dąbrówka-Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
4 Rzewuska Klaudia Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
5 Kopczyk Julita Nowaki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m
6 Parafiński Ksawery Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 w siedlcach paid
7 Kruk Michał Gołąbek Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
8 Pawlusiewicz Alicja Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Sp 11 Siedlce
9 Koper Patryk Czachy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Domanice Kolonia paid
10 Teca Ewelina Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
11 Teca Weronika Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 5 Siedlce paid
12 Płudowski Jakub Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m SP 4 Siedlce paid
13 Płudowski Patryk Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Siedlce paid
14 Gil Sebastian Dąbrówka-Stany Dzieci z przedszkoli - 100 m
15 Gil Antoni Dąbrówka-Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m
16 Kruk Małgorzata Gołąbek Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m paid
17 Kruk Katarzyna Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
18 Mikołajczuk Piotr Gołąbek Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
19 Jastrzebski Bartosz Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP w Wiśniewie paid
20 GUZEK Zuzanna SKórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m paid
21 Dąbrowska Kalina Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
22 Dąbrowski Dominik Dąbrówka Ług Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
23 Burchart Jakub Dąbrówka Stany Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany paid
24 Nawrocka Hanna Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług paid
25 Nawrocki Igor Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług paid
26 Lipiński Aleksander Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach paid
27 Zdun Natalka Lublin Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 4 Lublin paid
28 Dąbrowski Szymon Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
29 Tkaczyk Wiktor Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
30 Jakimiuk Martyna Łosice Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Pędzące Ślimaki Łosice paid
31 Wojciechowska Lena Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
32 Madej Gabriel Mordy Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa w Mordach paid
33 Madej Julian Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach paid
34 Madej Oliwier Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Mordach paid
35 Babiński Michał Chorzów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SMS Chorzów paid
36 Biernacki Tomek Wólka Soseńska Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce paid
37 ŚWIĘTOCHOWSKI MATEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim paid
38 Lipiński Dominik Mordy Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m
39 Kaska Dawid Wężyczyn Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
40 Strzaliński Bartłomiej Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
41 Strzaliński Ignacy Skórzec Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
42 Węgliński Paweł Mińsk Mazowidcki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m KS Barakuda paid
43 Biernat ALICJA WIELGOLAS Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELGOLESIE paid
44 Bazak Adrian Czerniejew Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
45 Komorzycka Julia Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim paid
46 Komorzycka Laura Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Mińsku Mazowieckim paid
47 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
48 Olszewski Adrian Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m TEAM 1431 paid
49 Dąbrowski Filip DĄBRÓWKA STANY Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany
50 Rybak Kacper Kłódzie Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany paid
51 Rybak Maja Kłódzie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Dąbrówka-Stany paid
52 Serowiec Sebastian Żebrak Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie paid
53 Serowiec Szymon Żebrak Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa w Grali-Dąbrowiźnie paid
54 Błachnio Staś Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club paid
55 Błachnio Antek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club paid
56 Błachnio Franek Nowe Iganie Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Triathlon Siedlce Club paid
57 Łobodowska Gabriela Siennica Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
58 Celiński-Drozd Paweł Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Nr 5 w Siedlcach paid
59 Śluzek Wiktor Wielgolas Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa im.Zawiszy Czarnego w Żakowie paid
60 Soćko Martyna Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP nr 3 Siedlce paid
61 Radzka Amelia Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m MKS Pogoń Siedlce paid
62 Hołubiec Oskar Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach paid
63 Biernacka Hania Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach paid
64 Biernacka Ala Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce paid
65 Jarocewicz Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole przy SP nr 12 paid
66 Pernach Aleksandra Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m MP Nr3 Siedlce paid
67 Cabaj Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
68 Pernach Tymoteusz Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m GLUKS paid
69 Soszyński Filip Stara Wieś Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
70 Burgs Aleksandr Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Crossfit Siedlce paid
71 Soszyński Hubert Stara Wieś Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m paid
72 Miezianko Hanna Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
73 Marciniak Szymon Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 3 Siedlce paid
74 Sypiański Przemek Przywory Duże Dzieci z przedszkoli - 100 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii
75 Sypiański Szymon Przywory Duże Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii
76 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
77 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
78 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia paid
79 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
80 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce paid
81 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce paid
82 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce paid
83 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
84 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
85 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks paid
86 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
87 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
88 Roguska Julia Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu paid
89 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach paid
90 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
91 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
92 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty paid
93 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 paid
94 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 paid
95 Turek Wiktoria Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
96 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
97 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
98 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
99 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
100 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m paid


Views: 2488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ