# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sypiański Przemek Przywory Duże Dzieci z przedszkoli - 100 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii 10.00 PLN
2 Sypiański Szymon Przywory Duże Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m szkola podstawowa w Domanicach Kolonii 10.00 PLN
3 Kowalski Kacper Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie 10.00 PLN
4 Krzyzińska Lena Dąbrowka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec 10.00 PLN
5 Szulawa Filip Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Żelków Kolonia 10.00 PLN
6 strzałek kornelka skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m 10.00 PLN
7 KOWIESKA Zosia Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce 10.00 PLN
8 Komor Iwo Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce 10.00 PLN
9 Komor Tola Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Katolicka Szkoła Podstawowa Siedlce 10.00 PLN
10 Pawlak Przemek Dąbrówka-Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m 10.00 PLN
11 Pawlak Kacper Dąbrówka-Ług Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m 10.00 PLN
12 Jarocewicz Filip Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m gluks 10.00 PLN
13 Niedziółka Seweryn Żelków Kolonia Dzieci z przedszkoli - 100 m Szkoła Podstawowa Żelków 10.00 PLN
14 Niedziółka Tymoteusz Żelków Kolonia Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków 10.00 PLN
15 Roguska Julia Dąbrówka Ług Dzieci z przedszkoli - 100 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu 10.00 PLN
16 Litwiński Mikołaj Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Miejskie Przedszkole nr 3 w Siedlcach 10.00 PLN
17 Płatkowski Mikołaj Ozorów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec 10.00 PLN
18 Szczypiorski Gabriel Kotuń Dzieci z przedszkoli - 100 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
19 Niedziółka Dominik Grabianów Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Wesołe Skrzaty 10.00 PLN
20 Niedziółka Wiktoria Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 10.00 PLN
21 Niedziółka Mikołaj Grabianów Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa nr 11 10.00 PLN
22 Turek Wiktoria Skórzec Dzieci z przedszkoli - 100 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec 10.00 PLN
23 Turek Liliana Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec 10.00 PLN
24 Turek Malwina Skórzec Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec 10.00 PLN
25 Szczepaniuk Krzysztof Mińsk Mazowiecki Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie 10.00 PLN
26 Szczepaniuk Katarzyna Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m RaceFighter Gosir Dębe Wielkie 10.00 PLN
27 chmielak Amelia Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
28 chmielak Wiktoria Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
29 marchel Szymon Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
30 marchel Nikola Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
31 TAJAK EMILIA Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 10.00 PLN
32 TAJAK TOMASZ SIEDLCE Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP 8 10.00 PLN
33 Jastrzebski Krzysztof Tworki Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
34 JASTRZEBSKA Sylwia Wisniew Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m MKS Pogoń Siedlce paid
35 Lizak Oskar Siedlce Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m SP nr 9 Siedlce 10.00 PLN
36 Szysz Amelia Platerów Dzieci z przedszkoli - 100 m Platerów paid
37 Szysz Michał Platerów Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Platerów paid
38 Rosa Wiktor Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m paid
39 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki Dzieci z przedszkoli - 100 m paid
40 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m KS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki paid
41 Śmiałowska Gabriela Siedlce Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Kubusia Puchatka 10.00 PLN
42 Rymuza Mateusz Przygody Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach 10.00 PLN
43 Chybowska Oliwia Ławki Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Dzikie Borsuki 10.00 PLN
44 Chybowski Igor Ławki Dzieci z przedszkoli - 100 m Dzikie Borsuki 10.00 PLN
45 Sawicki Olivier Siedlce Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m SP 8 paid
46 Pietrasik Alicja Żelków Klasy 4-6 szkoły podstawowej - 400 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
47 Pietrasik Marcin Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków paid
48 Olszewski Mikołaj Żelków Dzieci z przedszkoli - 100 m Przedszkole Bunia Dąbrówka Ług paid
49 Olszewski Adam Żelków Klasy 1-3 szkoły podstawowej - 200 m Szkoła Podstawowa Żelków paid


Views: 659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ