# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kazberuk Jarosław | Wasilków | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
2 | KONDRATOWICZ Grzegorz | GRÓDEK | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
3 | Szczykowska Joanna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
4 | Dziemiańczyk Aleksander | Kleszczele | Bangladesz | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | paid | |
5 | Terebun Szymon | Kleszczele | Belgia | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | paid | |
6 | Sacharczuk Artur | Grabówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
7 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
8 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Rozbiegany Bielsk Podlaski | paid on-line |
9 | Sagan Łukasz | Mrozy | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | GOSiR Mrozy | paid on-line |
10 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | VICTORIA Białystok | paid |
11 | Suchocki Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
12 | Czajkowski Krzysztof | Jasionówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
13 | Pianka Krzysztof | Kleosin | Bangladesz | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Drużyna Konopielki | paid |
14 | grygoruk marek | bielsk podlaski | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Vege Runners | paid on-line |
15 | Nowik Piotr | Bialystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Bialostocka Sekta Biegaczy | paid on-line |
16 | Sadowski Maciej | Bialystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
17 | Malewicka-Wróblewska Lilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid | |
18 | Lewicka Magdalenka | Ostrowie | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
19 | Wszeborowski Michał | Ełk | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
20 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Klub biegaczy JYSK | paid on-line |
21 | Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa | Hajnówka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Klub biegaczy JYSK | paid on-line |
22 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
23 | Jańczak Paweł | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | paid |
24 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | paid |
25 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Masters Białystok | paid on-line |
26 | Kacperska Elżbieta | Dobrzyniewo Duże | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
27 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
28 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
29 | Chrulska Joanna | Augustów | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
30 | Struk Piotr | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
31 | Gołaszewska Emilia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
32 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
33 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | 3T BIAŁYSTOK | paid on-line |
34 | TEREBUN Gabriela | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | paid | |
35 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
36 | Przestrzelski Paweł | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
37 | Graużul Krzysztof | Gołdap | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pracuję | paid on-line |
38 | Kosciuczyk Krzysztof | Augustów | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKSiK | paid on-line |
39 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AikiRunners | paid on-line |
40 | Wiśniewska Joanna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Białystok Biega TEAM | paid on-line |
41 | Demczuk Natalia | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | MKS Juvenia Białystok | paid on-line |
42 | Pelczar Krzysztof | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Jeźdźcy Apokalipsy | paid on-line |
43 | Mazur-Korniłowicz Marta | Wasilków | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
44 | Rotmańska Iwona | Czarna białostocka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
45 | Szczotka Matylda | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Sp29 | paid |
46 | Rzemieniecki Tomasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
47 | Zysik Stanisław | Andrzejewo | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
48 | Dubij Albert | Ogrodniczki | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
49 | Modzelewski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
50 | ANDREICHYK NATALLIA | GRODNO | Białoruś | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grodnooblsport | paid |
51 | ANDREICHYK ALEH | GRODNO | Białoruś | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid | |
52 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | paid on-line |
53 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | WTF?! Solo Team | paid on-line |
54 | KOPRAS CZAREK | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | AKTYWNIE W MIEŚCIE/#koprasrunteam | paid on-line |
55 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | RKB Hajnówka | paid |
56 | Waszkiewicz Ewelina | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | paid on-line |
57 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Maratonka | paid on-line |
58 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid | |
59 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
60 | Dackiewicz Kamila | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | JägRunners | paid on-line |
61 | Papiernik Maciek | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Grupa Szalonych Rowerzystów | paid on-line |
62 | Golonko Dariusz | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MKS Juvenia Białystok | paid |
63 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
64 | Supiński Adam | Protasy | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | paid on-line |
65 | Mariankowska Agnieszka | Grabówka | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
66 | Augustyniak Anna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
67 | Czemiel-Miękisz Marta | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
68 | Huścio Alek | Czarna Białostocka | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnej Białostockiej | paid on-line |
69 | Piekut Bartosz | Hajnówka | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | paid on-line |
70 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | MKS Juvenia Białystok | paid |
71 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | NAREW | paid on-line |
72 | wozniak sebastian | CZARNA BIALOSTOCKA | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | farmer | paid on-line |
73 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | farmer | paid on-line |
74 | Mrozowska Maja | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
75 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Nadaktywni | paid on-line |
76 | Stepaniuk Anna | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
77 | FILONIK EDYTA | ŁAPY | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
78 | Klimiuk Małgorzataq | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
79 | Luczewska Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | SP 11 | paid on-line |
80 | Popławska Ewa | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
81 | zieniewicz slawomir | Bialystok | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid | |
82 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
83 | Bielawiec Julita | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | paid on-line | |
84 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | paid on-line | |
85 | Żabiuk Janusz | Białystok | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | paid on-line | |
86 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | Pędziwiatr Białystok | paid on-line |
87 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bangladesz | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | Biegam dla Justysi | paid |
88 | Kużelewska Julia | Białystok | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
89 | Bursiewicz Filip | Białystok | Bangladesz | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | paid | |
90 | Półtorak Amelia | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
91 | Bursiewicz Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
92 | Leszczyński Filip | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
93 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | godz. 11:00, Bieg Godzinny - kobiety | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | paid on-line |
94 | Walesiuk Maksymilian | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
95 | Kalinowska Wiktoria | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
96 | Kalinowski Dawid | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | 3T Białystok | paid on-line |
97 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | godz. 13:30, Bieg Godzinny - mężczyźni II tura | MKS Juvenia Białystok | paid |
98 | Gołaszewski Damian | Białystok | Polska | godz. 10:30, Bieg 12-minutowy dla młodzieży (roczniki: 2004, 2005, 2006) | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
99 | Gołaszewska Iga | Białystok | Polska | godz. 10:15, Bieg 6-minutowy dla dzieci (uczestnictwo roczniki: 2007-2013) | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
100 | Grześ Darek | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:15, Bieg Godzinny - mężczyźni I tura | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | paid on-line |
Views: 15338