# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Danielewski Michał Pacółtowo Bieg Główny Gmina Nowe Miasto
2 Walerowicz Agnieszka Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
3 Chuchra Szymon Toruń Bieg przedszkolaka Bimbambino
4 Chuchra Mateusz Toruń Klasy I-III MKL Toruń
5 Kaczmarski Sławomir Działdowo Bieg Główny Rozbiegane Działdowo
6 Stachowiak Aleksander Jabłonowo Pomorskie Klasy I-III -
7 Kurowski Kamil Jabłonowo Pomorskie Klasy I-III -
8 Studnik Paweł Kurzętnik Bieg Główny Premio Studnik
9 Godlewski Jacek Karbowo Bieg Główny Samindruk Brodnica paid
10 Rogozińska Edyta Nowe Miasto Lub. Bieg Główny paid
11 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Klasy IV-VI Zamek Kurzętnik
12 skocki Piotr Lipowiec Klasy IV-VI Zamek Kurzętnik
13 Jeznach Olga Krzemieniewo Klasy IV-VI Zamek Kurzętnik
14 Jeznach Anita Krzemieniewo Klasy IV-VI Zamek Kurzętnik
15 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg Główny Zamek Kurzętnik
16 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Klasy I-III Zamek Kurzętnik
17 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Klasy IV-VI Zamek Kurzętnik
18 Marciniak Barbara Pustki Bieg Główny Radomno Biega paid
19 Marciniak Tomasz Pustki Bieg Główny Radomno Biega paid
20 Tatulińska Hanna Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
21 Przybyłek Patrycja Iława Bieg Główny BGS Iława
22 Siekliński Sebastian Karbowo Bieg Główny Iskra Brodnica paid
23 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny Iskra Brodnica paid
24 Sieklińska Katarzyna Karbowo Bieg Główny paid
25 Pokojski Jakub Kurzętnik Bieg Główny Rozbiegane Nowe Miasto Lubawskie
26 Barbarski Darek Marzęcice Bieg Główny paid
27 Wilczewska Martyna Dębień Bieg Główny Biegam U KOLESI
28 Wilczewska Weronika Dębień Bieg Główny Biegam U KOLESI
29 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
30 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
31 Piotrowicz Ksymena kurzętnik Bieg Główny
32 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik Bieg Główny
33 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
34 Wadecki Jan Kurzętnik Klasy I-III Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim
35 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
36 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
37 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Główny
38 Bytner Waldemar Brzozie Bieg Główny paid
39 Bytner Tomek Brzozie Bieg Główny paid
40 Sławińska Anna Iława Bieg Główny Rezerwowe Psy paid
41 Wojewoda Norbert Iława Bieg Główny Iława Biega paid
42 Szwaracka Magdalena Radomno Bieg przedszkolaka
43 KOMOROWSKA MARIA RADOMNO Bieg Główny Radomno Biega paid
44 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
45 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny paid
46 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny Team Salceson paid
47 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg Główny Team Salceson paid
48 filipowicz albert tyrowo Bieg Główny Albert biega paid
49 Józefowicz Robert Działdowo Bieg Główny paid
50 Józefowicz Robert Działdowo Bieg Główny Rozbiegane Działdowo
51 Kołecki Michał Iława Bieg Główny MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP
52 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega paid
53 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny paid
54 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa Bieg Główny paid
55 Kotlenga Przemysław Iława Bieg Główny
56 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny Kwidzyn Biega
57 Łukaszewski Gabriel Nowe Grodziczno Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
58 Zabłotna Justyna Radomno Bieg Główny Jeziorak Iława paid
59 Jankowska Barbara Kuligi Bieg Główny Jeziorak Iława paid
60 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
61 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny Constract:GO paid
62 Łużyński Piotr Ostaszewo Bieg przedszkolaka
63 Łużyńska Lucyna Ostaszewo Bieg Główny paid
64 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny Biegam U KOLESI
65 Rębowski Andrzej Działdowo Bieg Główny Rozbiegane Działdowo paid
66 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny Rozbiegane Działdowo paid
67 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny Rozbiegane Działdowo paid
68 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny Biegam U KOLESI paid
69 Jeznach Patrycja Kurzętnik Klasy VII-VIII Zamek Kurzętnik
70 Kozłowska Lena Kurzętnik Klasy VII-VIII Zamek Kurzętnik
71 ciura michał iława Bieg Główny Iława biega paid
72 Piotrowicz Łukasz Elbląg Bieg Główny
73 Lewicka Katarzyna Lubawa Bieg Główny paid
74 Jurewicz Błażej Elbląg Klasy I-III MKS Truso Elbląg
75 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny Kurzętnik Biega
76 łukwiński Ireneusz iława Bieg Główny Radomno Biega
77 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny KB Lech Rypin paid
78 Laskowska Agnieszka Małe Bałówki Bieg Główny
79 Laskowski Szymon Małe Bałówki Klasy IV-VI
80 KLINICKA MAGDALENA LUBAWA Bieg Główny paid
81 Zaremba Paweł Sugajenko Bieg Główny Wojska Obrony Terytorialnej paid
82 Pruchniewski Marek Pruchniewski Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
83 Sass Klaudia Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
84 Sass Szymon Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
85 Kozłowski Wiesiek Grabowo Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać paid
86 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Główny Gmina Gardeja Biega paid
87 Wrońska Dorota Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać #wawrzynteamm paid
88 Łukwiński Ireneusz Iława Bieg Główny Radomno Biega paid
89 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg Główny
90 Czerniak Julia Elbląg Bieg przedszkolaka Przedszkole nr 26 Elbląg
91 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny paid
92 Pieczkowski Oliwier Nowe Miasto Lubawskie Bieg przedszkolaka Radomno Biega
93 Pieczkowska Pola Nowe Miasto Lubawskie Bieg przedszkolaka Radomno Biega
94 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny Kurzętnik Biega
95 RZESZOTEK FILIP RADOMNO Klasy I-III RADOMNO BIEGA
96 RZESZOTEK MAJA RADOMNO Bieg przedszkolaka RADOMNO BIEGA
97 RZESZOTEK MAREK RADOMNO Bieg Główny RADOMNO BIEGA paid
98 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny Kurzętnik Biega
99 Ulińska Oylia Krzemieniewo Bieg Główny Zamek Kurzętnik paid
100 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny Kurzętnik Biega


Views: 5992

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ