# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiliarska Valentyna | Ukraina, Nikolaev | XXXVI PG i VII MPL | Chemik noxy Pulawy | ||
2 | Kluczewska(Kożyczkowska) Emilia | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
3 | Jereczek Sławomir | Rzepnica | XXXVI PG i VII MPL | kajakimłyn | paid | |
4 | nadolski tomasz | prabuty | XXXVI PG i VII MPL | prabucka grupa biegowa olbrzym | paid | |
5 | Baranowski Maciej | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | KS PIDRINA GDYNIA | paid | |
6 | Grabowska Mariola | Sopot | XXXVI PG i VII MPL | KS PIDRINA GDYNIA | paid | |
7 | Dudzik Marek | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | KS PIDRINA GDYNIA | paid | |
8 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
9 | Azarewicz Grzegorz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | |||
10 | Karolak Ania | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | stopa słupsk | paid | |
11 | Jasiński Krzysztof | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | KS Pidrina Gdynia | paid | |
12 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | XXXVI PG i VII MPL | BHMW_GDYNIA | paid | |
13 | Olechnowicz Slawomir | Slupsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
14 | Sull Kacper | WODNICA | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
15 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
16 | Pietrzycki Dariusz | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
17 | Całka Magdalena | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | Night Runners Słupsk | paid | |
18 | Sull Agnieszka | Wodnica | XXXVI PG i VII MPL | Night Runners Słupsk | paid | |
19 | Majna Kazimierz | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | Parkrun Gdynia | paid | |
20 | Kempczyński Piotr | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | Husaria RUN Gdynia | ||
21 | Król Krzysztof | Pawłówko | XXXVI PG i VII MPL | |||
22 | Grinberg małgorzata | gdynia | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
23 | Lisius Tomasz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
24 | Borzyszkowski Jacek | Cięgardło 4 | XXXVI PG i VII MPL | UKS SIÓDEMKA RUMIA/NADLEŚNICTWO KOŚCIERZYNA | paid | |
25 | Herman Arkadiusz | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | |||
26 | Leksycki Robert | GDYNIA | XXXVI PG i VII MPL | POLICJA GDYNIA | paid | |
27 | Klebba Artur | Gostkowo | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
28 | Augustyńska Mirosława | Charzykowy | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
29 | Wiśniewski Zbigniew | Sierakowice | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
30 | Konkol Kazimierz | Somonino | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
31 | Jankowska Justyna | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
32 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | XXXVI PG i VII MPL | W.P.K SŁOŃ TEAM | paid | |
33 | Rogoza Mateusz | Zielin 22 | XXXVI PG i VII MPL | niezrzeszony | paid | |
34 | Żylicz Paweł | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | STOPA Słupsk | paid | |
35 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
36 | Perucki Maciej | Gdynia | XXXVI PG i VII MPL | biegamyrazem.pl | paid | |
37 | Nachyła Piotr | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | STOPA Słupsk | paid | |
38 | Mielewczyk Zbigniew | Smętowo Chmieleńskie | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
39 | Kępka Karolina | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | STOPA SŁUPSK | paid | |
40 | Troka Tomasz | Chojnice | XXXVI PG i VII MPL | |||
41 | Treder Marian | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | |||
42 | Masłowski Mateusz | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | 7 Brygada Obrony Wybrzeża | paid | |
43 | Grzonka Kamila | Kolincz | XXXVI PG i VII MPL | Florian Chojnice | ||
44 | Jabłonowski Wojciech | Lębork | XXXVI PG i VII MPL | fm2012 | paid | |
45 | Golec Tomasz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | Biegam,żeby Bartek mógł biegać | ||
46 | Wróblewska Sylwia | Reda | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
47 | Chorąży Karolina | Koszalin | XXXVI PG i VII MPL | FADOMODA TEAM | paid | |
48 | Bonisławski Jarosław | Sławno | XXXVI PG i VII MPL | www.fadomoda.pl | paid | |
49 | Kamiński Witold | Krepa Słupska | XXXVI PG i VII MPL | STOPA SŁUPSK | paid | |
50 | Drążkowski Daniel | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | niezrzeszony | paid | |
51 | Pobłocka Katarzyna | Lębork | XXXVI PG i VII MPL | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork/adidas running | ||
52 | Sławski Krzysztof | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
53 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | GDYNIA | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
54 | Koperski Jan | Sławno | XXXVI PG i VII MPL | MKS Święc | paid | |
55 | Cieszyński Mariusz Cieszyński | Lębork | XXXVI PG i VII MPL | BEAUTY-STUDIO LĘBORK | ||
56 | RESZKOWSKI Sebastian | siemirowice | XXXVI PG i VII MPL | BAZA 44 | paid | |
57 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | XXXVI PG i VII MPL | Urząd Gminy Przechlewo | paid | |
58 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | |||
59 | Lenc Jan | Rozwalewo | XXXVI PG i VII MPL | Nadleśnictwo Choczewo | paid | |
60 | Borlik Dariusz | Kamień Krajeński | XXXVI PG i VII MPL | Klub Biegających Leśników | paid | |
61 | ROMPCA DARIUSZ | Luzino | XXXVI PG i VII MPL | GKS Kaszubi Luzino | ||
62 | Urzędowski Przemysław | Siemirowice | XXXVI PG i VII MPL | Baza 44 | paid | |
63 | Ruck Michael | 98617 Rhönblick | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
64 | Lange Heiko | 98587 Oberschönau | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
65 | Michael Fork | Grüner Weg | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
66 | Wah Martin | 98544 Zella- Mehlis | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
67 | Andrä Mario | 98693 Ilmenau | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
68 | Baldauf Ute | 98599 Brotterode | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
69 | Barwolf Silvia | Ilmenau | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
70 | Schmidt Sandra | Steinbach | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
71 | Fuitschner Helge | Bad Salzungen | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
72 | Bühner Horst | Wernshausen | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
73 | Herrmann Jürgen | Fambach | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
74 | Matthes Jan | Breitungen | XXXVI PG i VII MPL | Niemcy | paid | |
75 | Kryczka Stanisław | Miastko | XXXVI PG i VII MPL | MTS HAMER MIASTKO | paid | |
76 | Jankiewicz Tomasz | Miastko | XXXVI PG i VII MPL | MTS HAMER MIASTKO | paid | |
77 | Nagel Anna | Bojano | XXXVI PG i VII MPL | Tenis Klub Bytów | paid | |
78 | Dybała-Makurat Dagna | Lębork | XXXVI PG i VII MPL | |||
79 | ZGANIACZ ANDRZEJ | MIKOROWO | XXXVI PG i VII MPL | STOPA SŁUPSK | paid | |
80 | Konarzewski Jacek | Rumia | XXXVI PG i VII MPL | Rumia biega | paid | |
81 | Gralak Dawid | Rokity | XXXVI PG i VII MPL | GTS Czarna Dąbrówka | paid | |
82 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | Ścigał Team | paid | |
83 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
84 | Dyrcz Marika | Sławno | XXXVI PG i VII MPL | MKS Święc Sławno | paid | |
85 | Kaszubowski Zenon | Malbork | XXXVI PG i VII MPL | Active Malbork | ||
86 | Chałupa Daniel | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | Klub Biegacza GOCH | paid | |
87 | Glazik Dariusz | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | Ścigał Team | paid | |
88 | Nowodworska Justyna | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | Ścigał Team | paid | |
89 | Elendt Tomasz | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | |||
90 | Sikorski Witold | Rosnowo | XXXVI PG i VII MPL | paid | ||
91 | Hering Mateusz | Bytów | XXXVI PG i VII MPL | Talex Borzytuchom | paid | |
92 | klinkusz adrian | slupsk | XXXVI PG i VII MPL | MARKOS SPORT TEAM | paid | |
93 | klinkusz adrian | slupsk | XXXVI PG i VII MPL | MARKOS SPORT TEAM | ||
94 | Skorupski Robert | Słupsk | XXXVI PG i VII MPL | STOPA Słupsk | paid | |
95 | Pazda-Pozorska Gosiunia | Słupsk-Kobylnica | XXXVI PG i VII MPL | Night Runners Słupsk | ||
96 | Kłeczek Jacek | Rumia | XXXVI PG i VII MPL | Klub Biegaczy 'Prawo do Życia' | paid | |
97 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | XXXVI PG i VII MPL | LKS ZANTYR SZTUM | ||
98 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | XXXVI PG i VII MPL | Pozytywna Endorfina | paid | |
99 | Lipska SylwiA | Borzytuchom | XXXVI PG i VII MPL | KB GOCH BYTÓW | paid | |
100 | Majewski Artur | Kalisz Pomorski | XXXVI PG i VII MPL | Nadleśnictwo Mirosławiec / Runmors Kalisz Pomorski | paid |
Views: 16630