Bieg z okazji Święta Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tomaszewski Piotr Zabłudów Bieg główny 9,5 km Zabłudów Team paid
2 Talipski Tomasz Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Narew Choroszcz paid on-line
3 Misiejuk Tomasz Choroszcz Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) Gawra Team paid on-line
4 Cieśluk Joanna Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
5 Cieciorko Julia Kozińce Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) SP Dobrzyniewo Duże paid on-line
6 Chowański Tymon Dobrzyniewo Duże Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Społeczna Szkoła nr 3 paid
7 Chowański Tomasz Dobrzyniewo Duże Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Społeczna Szkoła nr 3 paid
8 Misiejuk Maja Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Gawra Team paid on-line
9 Misiejuk Hania Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Gawra Team paid on-line
10 Misiejuk Filip Choroszcz Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) Gawra Team paid on-line
11 Szumowski Jędrzej Białystok Bieg główny 9,5 km OSTO Białystok paid
12 Szumowski Andrzej Białystok Bieg główny 9,5 km OSTO Białystok paid
13 Korzeniewski Marek Choroszcz Bieg główny 9,5 km paid on-line
14 Korzeniewska Helena CHOROSZCZ Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) paid on-line
15 Korzeniewska Hanna Choroszcz Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) paid on-line
16 Kushnir Viktoryia Grodno Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
17 Andreichyk Natalia Grodno Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
18 Andreichyk Aleh Grodno Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
19 Kołodko Anastazja Choroszcz Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) paid
20 Orłowski Maciej Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
21 Adamski Przemysław Choroszcz Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) Narew Choroszcz paid on-line
22 Gryko Kornelia Dzikie Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) paid on-line
23 Gryko Hanna Dzikie Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) paid on-line
24 Wawiernia Maksymilian Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) paid on-line
25 Puciłowska Maria Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) paid
26 Puciłowska Zuzanna Choroszcz Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) paid
27 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg główny 9,5 km MKS Juvenia Białystok paid
28 Preisner Hubert Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
29 Więcek Patryk Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
30 Filipek Marta Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
31 Kukla Mikołaj Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
32 Sadowniczek Norbert Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
33 Beck Dawid Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
34 Polichnowski Piotr Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
35 Olszewski Artur Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
36 Bieciuk Mateusz Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
37 Rybacki Kamil Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
38 Prostak Jakub Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
39 Górski Piotr Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
40 Bobrowski Patryk Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
41 Kozłowski Łukasz Zaczerlany Bieg główny 9,5 km Monar paid
42 Szkiłądź Łukasz Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
43 Karaliou Kiryl Minsk Bieg główny 9,5 km Victoria paid
44 Kowalczyk Roman Ostrołęka Bieg główny 9,5 km paid
45 Krautsova Olga Grodno Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
46 Hramatouski DZMITRY Grodno (Belarus) Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
47 Verkhavodkin Henadz Grodno Bieg główny 9,5 km Grodnooblsport paid
48 Sadowski Waldemar Białystok Bieg główny 9,5 km Zabłudów Team paid on-line
49 Żurek Arkadiusz Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
50 Pawelski Karol Klepacze Bieg główny 9,5 km paid on-line
51 Dobrowolski Tymoteusz Białystok Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Sp 45 paid on-line
52 Dobrowolski Jaś Białystok Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Familijne paid on-line
53 Dobrowolska Marysia Białystok Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) Familijne paid on-line
54 CZYŻEWSKA WIKTORIA ZŁOTORIA Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Szkoła Podstawowa w Złotorii paid on-line
55 Jóźwicki Karol Chraboły Bieg główny 9,5 km Outdoor Training paid on-line
56 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna białostocka Bieg główny 9,5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
57 Ostrowierch Tarasij Hajnówka Bieg główny 9,5 km paid on-line
58 Werpachowski Szymon Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Narew Choroszcz paid on-line
59 BIETKAŁ Franciszek Choroszcz Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) paid
60 DĄBROWSKI Wojciech BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Sp 11 Białystok paid on-line
61 DĄBROWSKI Szmon BIAŁYSTOK Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) Sp 11 Białystok paid on-line
62 Bogus Adrian Białystok Bieg główny 9,5 km paid
63 Ambrożko Jan Oliszki Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) SP 49 paid on-line
64 Ambrożko Hanna Oliszki Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) SP 49 paid on-line
65 Ambrożko Julian Oliszki Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) SP 49 paid on-line
66 Wiszowaty Damian Łyski Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) Narew Choroszcz paid on-line
67 Wiszowata Oliwia Łyski Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) Szkoła Podstawowa w Choroszczy paid on-line
68 Łukaszewicz Jakub Choroszcz Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) paid
69 Wiszowata Zuzanna Białystok Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) SP 43 paid on-line
70 Gryguć Anna Katarzyna Białystok Bieg główny 9,5 km Białystok Biega Team paid on-line
71 Piotrowska Julita Ciasne Bieg główny 9,5 km Białystok Biega Team paid on-line
72 Zawadzki Krzysztof Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
73 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Bieg główny 9,5 km ANTI LGBT RUNNERS SQUAD paid on-line
74 Mróz Tomasz Barszczewo Bieg główny 9,5 km paid on-line
75 Bielawiec Julita Białystok Bieg główny 9,5 km paid
76 Półtarzycka Magdalena Juchnowiec Dolny Bieg główny 9,5 km paid
77 Kisłowska Agnieszka Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
78 Kłopotowska Mariola Siemiatycze Bieg główny 9,5 km paid
79 Tomaszuk Michał Białystok Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) APN Hattrick paid on-line
80 Tomaszuk Krzysztof Białystok Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) APN Hattrick paid on-line
81 LENKIEWICZ MICHAŁ JAWOR Bieg główny 9,5 km JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR paid on-line
82 Maciejewska Wiktoria Barszczewo Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) paid on-line
83 Maciejewski Maksymaln Barszczewo Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) paid on-line
84 Dworakowski Piotr Kleosin Bieg główny 9,5 km paid on-line
85 Pilichowski Wojciech Białystok Bieg główny 9,5 km Grupa Szalonych Rowerzystów paid
86 Waśko Barbara Łapy Bieg główny 9,5 km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid on-line
87 Waśko Mirosław Łapy Bieg główny 9,5 km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca paid on-line
88 Kołosowski Kamil Białystok Bieg główny 9,5 km Nadaktywni Peleton.pl paid on-line
89 Kuć Mikołaj Choroszcz Bieg dla dzieci 6-10 lat (200 m) paid
90 Matejczyk Artur Białystok Bieg główny 9,5 km OUTDOOR TRAINING paid on-line
91 Koziejko Stanisław Białystok Bieg główny 9,5 km Biegam dla Justysi paid on-line
92 Mikulski Grzegorz Choroszcz Bieg główny 9,5 km Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
93 Stasiewicz Magdalena Białystok Bieg główny 9,5 km paid on-line
94 Jakimiuk Marek Malesze Bieg główny 9,5 km Natural EPO Multisport paid on-line
95 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg główny 9,5 km OUTDOOR TRAINING paid on-line
96 Kalinowski Lukasz Białystok Bieg główny 9,5 km TurboTeam paid on-line
97 Kalinowska Blanka Białystok Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) TurboTeam paid on-line
98 Kalinowski Wiktor Białystok Bieg dla dzieci 2-5 lat (60 m) TurboTeam paid on-line
99 Kudzinowski Mateusz Białystok Bieg dla dzieci 11-15 lat (400 m) Dom Powrotu paid on-line
100 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 9,5 km Biegostok paid on-line


Views: 3704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ