Cyklo Gravel Krokowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Glaas Bartłomiej Gdańsk Szybka Pętla NEXUS Team paid
2 Podufalski Jacek Toruń Szybka Pętla PROLAB paid on-line
3 Bolda Martyna Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
4 Kolka Zbigniew Grzybno Wyścig Główny paid on-line
5 BIERNACZYK ROBERT Ustka Szybka Pętla paid on-line
6 Skwarczak Mariusz Gdynia Wyścig Główny Velomania.pl paid
7 Marzejon Mikołaj Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
8 Ludwiniak Konrad Gdańsk Szybka Pętla MHAutomatyka
9 Bladowska Magdalena Kartuzy Szybka Pętla run-passion.pl paid on-line
10 swinarski maciej gdansk Wyścig Główny MotoSyberia.com / Bike U Up paid on-line
11 Plinski Kajetan Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
12 Dolny Michał Gdańsk Szybka Pętla Team MTB Femax paid on-line
13 Kulling Monika Gnieżdżewo Szybka Pętla paid on-line
14 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Szybka Pętla CompleXsports paid on-line
15 Włodarczyk Weronika Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
16 Masłowski Michał Lublewo Szybka Pętla Femax paid on-line
17 Kępka Marcin Gdańsk Szybka Pętla Dream Tri Team paid on-line
18 Goyke Krzysztof Lubkowo Szybka Pętla paid on-line
19 Gruszecki Damian Gdańsk Wyścig Główny Dream Tri Team paid on-line
20 Kowalski Bartosz Słupsk Szybka Pętla MARKOS SPORT TEAM paid on-line
21 Brzeski Łukasz słupsk Szybka Pętla MARKOS SPORT TEAM paid on-line
22 Skoneczny Kamil Gdynia Szybka Pętla Pętla Reja / VeloGD paid on-line
23 Kobylinski Szymon Gdansk Wyścig Główny 7ANNA RONDO NS BIKES paid on-line
24 Grabarski Mateusz Gdańsk Szybka Pętla VeloGd paid on-line
25 Wiśniewski Paweł Gdańsk Szybka Pętla VeloGd paid on-line
26 Bertrand Krzysztof Gdynia Wyścig Główny ASE TREK GDYNIA paid on-line
27 Pestilenc Karolina Lubkowo Przejazd Rodzinny paid on-line
28 Doppke Kacper ŻARNOWIEC Szybka Pętla KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
29 Labuda Stanisław Gdańsk Szybka Pętla paid on-line
30 Kujawski Michał Gdańsk Szybka Pętla paid on-line
31 Główczewski Sebastian Gdańsk Szybka Pętla VO2max MTB Team paid on-line
32 Korth Bożena Żarnowiec Szybka Pętla paid on-line
33 Radek Pan Gdańsk Wyścig Główny Lufthansa Systems Active paid on-line
34 Bońkowski Jarosław Gdańsk Wyścig Główny MH Automatyka paid on-line
35 Szczepkowski Zenon Gdansk Szybka Pętla paid on-line
36 Mudlaff Maja Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
37 Potrykus Jan Chłapowo Przejazd Rodzinny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
38 Potrykus Filip Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
39 Kowalska Agnieszka Wejherowo Szybka Pętla UKS Tri Team Rumia paid on-line
40 STYN MATEUSZ Karwieńskie Błota Szybka Pętla LUK CONNECT Racing Team paid on-line
41 Sewastianow Jacek Sławno Szybka Pętla Toyota Kawisbike Słupsk MTB team
42 Stramek Łukasz Torun Szybka Pętla paid on-line
43 Banach Robert gdańsk Wyścig Główny Apteka Gemini Banach Sport Team paid
44 Buja Krystian Chłapowo Wyścig Główny KLIF TEAM Chłapowo paid on-line
45 Heleniak Adam Gdańsk Wyścig Główny
46 Petka Arek Lębork Wyścig Główny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
47 Sypniewski Mariusz Koteże Szybka Pętla GK STG paid on-line
48 Gosz Adam Gdynia Szybka Pętla paid on-line
49 Butny Rafał Gdynia Szybka Pętla paid on-line
50 Kurpiel Błażej Gdynia Szybka Pętla paid on-line
51 Cieślak Roman Łódź Wyścig Główny Epoka Nordica
52 Wołkanin Paweł Łódź Szybka Pętla Polpharma Run Team paid on-line
53 Sieczkowski Paweł Warszawa Szybka Pętla szemrani.cc paid on-line
54 Zienkiewicz Łukasz Sopot Wyścig Główny NS Bikes Development Team
55 Krause Grzegorz Gdańsk Wyścig Główny SZTAFETA NADZIEI paid on-line
56 Dąbrowski Piotrek Gdańsk Wyścig Główny paid on-line
57 Pniewski Jaroslaw Rumia Szybka Pętla paid on-line
58 Dettlaff Jerzy Czymanowo Szybka Pętla IKS WiatrSerwis paid on-line
59 Gortat Bogumił Dobrzęcino Szybka Pętla Olite Zero RH+ Racing Team paid on-line
60 Lorek Marcin Torun Wyścig Główny
61 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Szybka Pętla GK MALBORK paid
62 Lewiński Marcin Reda Wyścig Główny MajBike Team
63 Dawidowski Roman Puck Szybka Pętla "Przystan"Senior+ paid on-line
64 Koszlaga Tomasz Gdańsk Wyścig Główny Tom&Tom Bike Team
65 Majewski Marek Prabuty Wyścig Główny EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
66 SOBIEGRAJ Jerzy Poznań Wyścig Główny KB im. Macieja Frankiewicza
67 Gbyl Jacek Gdynia Wyścig Główny
68 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Wyścig Główny paid on-line
69 Górski Dariusz Pelplin Wyścig Główny Klub Kolarski Pelplin paid on-line
70 Szemberski Łukasz Rumia Wyścig Główny DragonTonerBPCycling paid on-line
71 Tymiński Tomasz Kowale Wyścig Główny "TEAM" BST Banach Sport Team paid on-line
72 Maciejewski Sławomir Lębork Wyścig Główny KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
73 Konkel Oliwer Kaszuby Wyścig Główny Petarda
74 konkel remigiusz Kaszuby Wyścig Główny Petarda
75 Żuchliński Adam Suchy Dwór Wyścig Główny paid on-line
76 Kuchtyk Mateusz Gdansk Wyścig Główny paid on-line
77 Landowski Pawel Osieczna Wyścig Główny paid on-line
78 Banach Ryszard Gdansk Wyścig Główny BST BanachBrothers paid on-line
79 Szymanek Marcin Żarnowiec Wyścig Główny paid on-line
80 Kwiatkowski Grzegorz Rumia Wyścig Główny WieWiór Team paid on-line
81 Feldzensztajn Artur Gdańsk Wyścig Główny paid on-line
82 Pozanski Tomasz Gdynia Wyścig Główny Psiebiegi
83 Markiewicz Jakub Malbork Wyścig Główny GK Malbork
84 Rogowski Jacek Kościerzyna Wyścig Główny KSR Kościerzyna paid on-line
85 Przybysz Piotr Jan Gdynia Wyścig Główny AZS UG paid on-line
86 Gruba Piotr Gdańsk Wyścig Główny LPP Team paid
87 Lewandowski Robert Kartuzy Wyścig Główny Rowerowe Kaszuby paid
88 Lewandowska Natalia Kartuzy Wyścig Główny MTB Start Kartuzy paid
89 Frymark Marcin Reda Wyścig Główny Norda Active Team paid on-line
90 Podgórski Piotr Warszawa Wyścig Główny Infinitum
91 Sawicz Michał Pępowo Szybka Pętla Start Kartuzy paid
92 Wolanin Jakub Malbork Wyścig Główny GK Malbork
93 Przybylak Bartosz Gdansk Wyścig Główny paid on-line
94 Poreda Piotr Kowale Wyścig Główny F3TEAM
95 Główka Sebastian Gdańsk Wyścig Główny
96 Wójcik Roman Gdynia Wyścig Główny paid on-line
97 Broniszewski Maciej Gdynia Wyścig Główny paid on-line
98 SZYMBORSKI ARTUR RAWA MAZOWIECKA Wyścig Główny
99 Skrzypkowski Jakub Żukowo Wyścig Główny GKS Cartusia Kartuzy Bike Atelier
100 Pacuk Dominik Wejherowo Wyścig Główny paid on-line


Views: 4145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ