Rajd na Orientację ,,Nocek 2019"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
2 Marczak Katarzyna Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
3 Marczak Cezary Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
4 Pieczyński Rafał Pawłowice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
5 Wiśniewski Grzegorz Rokietnica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
6 Szar Cezary Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl paid on-line
7 Bryl Kamil Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
8 Bryl Mirosław Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
9 Łukowski Michał Sulechów Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PWT Pantalar paid on-line
10 Bryl Dawid Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
11 Sych Kamil Gorzów Wielkopolski Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Meseritz.pl paid on-line
12 Luboński Stanisław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę paid on-line
13 Krause Mikołaj Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę paid on-line
14 Domagała Artur Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
15 Rychlewski Bartosz Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy paid on-line
16 Mrówczyński Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM paid on-line
17 Nowaczyk Robert Opalenica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km ZADYSZKA TEAM paid on-line
18 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin paid on-line
19 Kuszak Krzysztof Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu paid on-line
20 Stepak Alicja Rudzica Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin paid on-line
21 Piotrowski Przemysław Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu paid on-line
22 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu paid on-line
23 Rychlewska Beata Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin paid on-line
24 Rychlewski Jerzy Konin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Rudzi Konin paid on-line
25 Kmieciak Marzena Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
26 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
27 Czaplicki Paweł Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
28 Baran Magdalena Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
29 Borkowski Piotr Sulechów Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Zabiegany Sulechów paid on-line
30 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło paid on-line
31 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło paid on-line
32 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team paid on-line
33 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Lubochnia Adventure Race Team paid on-line
34 Kaczała Łukasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
35 Szczepański Zbigniew Sulęcin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
36 Borowiak Radosław Cieszyno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek paid on-line
37 Wojtowicz Błażej Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bolek i Lolek paid on-line
38 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PKO Bank Polski paid on-line
39 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
40 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PKO Bank Polski paid on-line
41 Wierzba Grzegorz Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km W&W MC paid on-line
42 Niezgoda Przemysław Żory Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Alfin Team paid on-line
43 Baczulis Magdalena Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin paid on-line
44 Świerczyński Hubert Świerczyński Szczecin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km KOS BnO Szczecin paid on-line
45 Purol Marta Wronczynek Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
46 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC paid on-line
47 Lesiak-Domagała Izabela Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC paid on-line
48 Michalski Adam Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM paid on-line
49 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC paid on-line
50 Szmania Jakub Swarzędz Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM paid on-line
51 Walicki Rafał Lubniewice Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie paid on-line
52 Kaczmarek Paulina ŚWIEBODZIN Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Gumisie paid on-line
53 Cierniak Grzegorz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja paid on-line
54 Cierniak Natalia Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja paid on-line
55 Gronczewska Paulina Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl paid on-line
56 Gronczewski Irek Kościan Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl paid on-line
57 Ziółkowski Piotr Kowary Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Bunkrowo.pl paid on-line
58 Wieczór Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl paid on-line
59 Hołownia Tomasz Świebodzin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl paid on-line
60 Dziekańska Katarzyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne paid on-line
61 Podedworny Damian Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne paid on-line
62 Podedworna Małgorzata Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Ssaki leśne paid on-line
63 Hajnos Maciej Zielona Góra Trasa Błękitna - dystans ok. 40km bunkrowo.pl paid on-line
64 Konieczny Bartosz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3xTeam paid on-line
65 Dziewięcki Łukasz Dziewięcki Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze żubrów paid on-line
66 Biernacki Krzysztof Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze Żubrów paid on-line
67 Borek Grzegorz Wrocław Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Poskramiacze żubrów paid on-line
68 Romańczuk Marek Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Może damy radę paid on-line
69 Korepta Maciej Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety paid on-line
70 Szrajbrowski Aleksander Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km NCC paid on-line
71 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km 3XTEAM paid on-line
72 Rojek Krzysztof Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
73 Pawlicka Izabella Wrocław Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja paid on-line
74 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Awaryjny Ninja paid on-line
75 Pękała Magdalena Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy paid on-line
76 Rychlewski Adam Konin Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Niebiescy paid on-line
77 Polus Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km DRINK TEAM paid on-line
78 Król Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team paid on-line
79 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło paid on-line
80 Górna Anna Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Kaszanka na ciepło paid on-line
81 Berg Dariusz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km No Excuses Team paid on-line
82 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
83 Szymański Marcin Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km SOR paid on-line
84 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
85 Brozdowski Przemysław Toruń Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
86 Łubiński Kamil Młyniec Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
87 Pućka Tomasz Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km Festyn Parówkowy paid on-line
88 Gurzyński Dawid Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety paid on-line
89 Korepta Michał Świebodzin Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Różowe Berety paid on-line
90 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km paid on-line
91 Słomowicz Grzegorz Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Łubu Dubu paid on-line
92 Janas Jakub Gniezno Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno paid on-line
93 Szała Leszek Poznań Trasa Błękitna - dystans ok. 40km PoGno paid on-line
94 Frankowska Karolina Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki paid on-line
95 Ganczarek Adam Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki paid on-line
96 Kubalewska Justyna Trzemeszno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km paid on-line
97 Ganczarek Kamila Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Paxiki paid on-line
98 Szmańda Jakub Gniezno Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km Niezmordowani paid on-line
99 Miedziak Dobromir Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PUCHACZE paid on-line
100 Plewa Łukasz Poznań Trasa Zielona (powyżej 18 lat) - dystans ok. 25km PUCHACZE paid on-line


Views: 5713

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ