Ultra Jaćwing 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czopek Jaroslaw EŁK 10 KM Maratonka
2 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 10 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród
3 Jaczun Julija Paberžė 10 KM RCN paid
4 Gražys Vytautas Paberžė 60 KM RCN paid
5 Sienkiewicz Jakub Białystok 60 KM paid
6 Nadwodna - Piersa Dorota Ostrołęka 10 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
7 Pobłocki Jan Gdańsk 60 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi paid
8 Sypniewska Hanna Gdynia 60 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team
9 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 40 KM paid
10 Milan Grzegorz Olsztyn TRIADA SUWALSZCZYZNY paid
11 Szymański Szymon Suwałki 10 KM paid
12 Grabowicz Mirosław Sokółka 60 KM Sokólska Grupa Biegowa paid
13 Kułakowska Ewelina Sokółka 60 KM Sokólska grupa biegowa
14 Pachutko Karol Sejny 10 KM 12BLP Suwalki paid
15 Mąka Sławomir Ostrołęka 60 KM Starglass Team Ostrołęka paid
16 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 60 KM paid
17 Polewaczyk Tomasz Łyse 10 KM
18 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA paid
19 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 40 KM STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA paid
20 Margielewicz Tomasz Lipsk 40 KM paid
21 Sztabinski Wojciech Frącki 40 KM Nadlesnictwo Glęboki Bród paid
22 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski 40 KM TiM Małego
23 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 60 KM Tim Małego paid
24 Kamiński Arkadiusz Załuzie 40 KM paid
25 Orzel Marcin Suwałki 10 KM
26 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
27 Zimiński Paweł Zimiński Rajgród 60 KM RMF 4rt gladiators paid
28 Truchan Wiesław Żytkiejmy 40 KM Płomyk - Żytkiejmy
29 Panasewicz Rafał Białystok 60 KM paid
30 Białoskórski Robert Warszawa TRIADA SUWALSZCZYZNY paid
31 Perkowski Jarosław Suwałki 10 KM trifan
32 Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 10 KM
33 Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 60 KM
34 Czyżewski Jerzy Białystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
35 Ferenc Adrian Pisz TRIADA SUWALSZCZYZNY paid
36 Piekarska Julita Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży paid
37 Konopacki Krzysztof Konopacki Ząbkowice Śląskie TRIADA SUWALSZCZYZNY Aby do Mety
38 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM paid
39 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole 10 KM
40 Gościński Jacek Suwałki 60 KM paid
41 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 40 KM
42 Mieszkowski Radosław PIASTÓW 40 KM RM TERRA paid
43 Pliszka Bartosz Ostrołęka 60 KM OLA TEAM paid
44 Zawadzki Krzysztof Białystok 40 KM paid
45 Zawadzka Jagoda Białystok 40 KM paid
46 Muczyński Mateusz Augustów 10 KM Bracia Jaćwieży Fight Fit Gym paid
47 Famulski Mariusz Grabowo 60 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
48 Krawczuk Jerzy Białystok 60 KM Politechnika Białostocka paid
49 Wasilewski Andrzej Augustów 10 KM bracia jaćwieży paid
50 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 60 KM 3T BIAŁYSTOK
51 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 40 KM paid
52 Mikulski Grzegorz Choroszcz 40 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid
53 Saczuk Andrzej Biała Podlasaka TRIADA SUWALSZCZYZNY paid
54 Wardzińska Urszula Bialystok 10 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar
55 Mieszkowski Maciej Dziekanów Leśny 40 KM paid
56 Nowicki Zbigniew Suwałki 10 KM Nowicki Team paid
57 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 60 KM KB Legionowo
58 Frączek Maciej Frączek Piaseczno 60 KM Płonące Kondony Baabuni paid
59 Baranowski Paweł Bialystok 40 KM Białostocki Klub Taekwondo Huzar paid
60 Krawiec Mateusz Olecko 60 KM SKB Dzik
61 Skowron Radosław Balice 60 KM Płonące Kondony Baabuni paid
62 Sowa Iwona Gołdap 40 KM
63 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok paid
64 Gawrylik Joanna Białystok 60 KM Biegam Bo Lubię Białystok paid
65 Kalinowski Łukasz Warszawa 60 KM
66 Kalinowski Maciej Gołdap 10 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
67 NORWA SYLWESTER Patków TRIADA SUWALSZCZYZNY JET SET Patków
68 Wiśniewski Jacek Kętrzyn 60 KM paid
69 rejf tomasz Bartoszyce 60 KM paid
70 Chomicz Tomasz Suwałki TRIADA SUWALSZCZYZNY Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
71 Maksimowski Krzysztof Augustów TRIADA SUWALSZCZYZNY Polska Organizacja Wojskowa
72 Hetmanek Monika Pabianice TRIADA SUWALSZCZYZNY O CO BIEGA
73 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 60 KM DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK paid
74 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 60 KM Eyeye Polska paid
75 Puławski Kazimierz Łyse 60 KM GPN paid
76 Dabulis Jarosław Warszawa 40 KM Biegaj z Ursusem paid
77 Marczuk Norbert Kowale Oleckie TRIADA SUWALSZCZYZNY 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
78 Zawadzka Magdalena Warszawa 40 KM AKS Polonia Warszawa paid
79 Bogucka Martyna Warszawa 40 KM JACEKBIEGA RUNNING TEAM
80 Jaromińska Marta Białystok 40 KM
81 Samoć Barbara Warszawa 60 KM Team ZabieganeDni
82 Sznejfus Beata Pruszków 60 KM
83 Steuer Sylwester Białystok 40 KM Białystok Biega paid
84 Stepanczenko Rafał Białystok 40 KM Białystok Biega paid
85 Dołęga Anna Białystok 60 KM
86 Zubkiewicz Łukasz Płaska 40 KM JAĆWING PŁASKA
87 Stankiewicz Krzysztof Zielonka TRIADA SUWALSZCZYZNY Lechici Zielonka paid
88 Kalita Tomek Białystok 60 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid


Views: 8723

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ