Bieg 5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rusinek Sebastian Siemianowice Śl Bieg 5 km paid
2 BERESZKO WALDEMAR SOSNOWIEC Bieg 5 km mosir tkkf saturn czeladź paid
3 Kidawa - Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
4 Sitarski Oliwier Bukowno Bieg 5 km Kusy Bukowno
5 Jasica Mateusz Sławków Bieg 5 km Kusy Bukowno
6 Droś Małgorzata Tarnowskue Góry Bieg 5 km
7 Szczęsny Andrzej Bytom Bieg 5 km Sójcze Wzgórze Cross paid
8 Staszewska Edyta Sosnowiec Bieg 5 km paid
9 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 5 km Zabiegani Nauczyciele paid
10 Tomczyk Rafal Sosnowiec Bieg 5 km paid
11 Dutkiewicz Kacper Sosnowiec Bieg 5 km paid
12 Dutkiewicz Ewelina Sosnowiec Bieg 5 km paid
13 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
14 Janusz Marek Sosnowiec Bieg 5 km paid
15 Tatarek-Konik Agnieszka Czeladź Bieg 5 km paid
16 Ciepak Krystian Poręba Bieg 5 km GIT EKIPA paid
17 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg 5 km
18 Lorenc Anna Czeladź Bieg 5 km paid
19 Filik Magdalena Czeladź Bieg 5 km paid
20 Gubas Angelika Sosnowiec Bieg 5 km paid
21 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg 5 km Stars paid
22 Dec Justyna Katowice Bieg 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem paid
23 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg 5 km paid
24 Szymanska Ewa Szymanska Sosnowiec Bieg 5 km paid
25 Siarczyński Sławomir Mysłowice Bieg 5 km Klub Biegaczy JYSK paid
26 Stasiak Aleksander Ogrodzieniec Bieg 5 km paid
27 Kozłowski Grzegorz Śrubarnia Bieg 5 km paid
28 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5 km paid
29 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i przyjaciele biegają paid
30 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
31 Karaś Krzysztof SIemianowice Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
32 Zuwała Robert Sosnowiec Bieg 5 km
33 Bladowska Marta Czeladź Bieg 5 km paid
34 Kmiotek Malgorzata Kraków Bieg 5 km paid
35 Gienis Dominika Czeladź Bieg 5 km paid
36 Rudlicki Zbigniew Rudlicki Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
37 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy durs paid
38 Bożyk Mariusz Sosnowiec Bieg 5 km
39 Pawlukiewicz Marlena Częstochowa Bieg 5 km paid
40 Durczak Dominik Katowice Bieg 5 km
41 Matuszczyk Małgorzata Będzin Bieg 5 km
42 Słonina Patryk Zabrze Bieg 5 km paid
43 Juśkiewicz Łukasz Myszków Bieg 5 km paid
44 Biegun Michał Jaworzno Bieg 5 km paid
45 Mantykiewicz Renata Czeladź Bieg 5 km paid
46 Bajgrowicz-Biegun Justyna Jaworzno Bieg 5 km paid
47 Matonia Szymon Siemianowice Śląskie Bieg 5 km #czeladzbiega paid
48 Gąsior Anetta Sadowie Bieg 5 km paid
49 Marcinkowska Ewelina Czeladź Bieg 5 km paid
50 Janerka Radomir Sosnowiec Bieg 5 km paid
51 Kołakowski Andrzej Czeladź Bieg 5 km #czeladzbiega paid
52 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5 km
53 Delewska Dorota Zabrze Bieg 5 km Night Runners Zabrze paid
54 Delewski Dariusz Zabrze Bieg 5 km Night Runners Zabrze paid
55 KŁĘBEK BARBARA Wojkowice Bieg 5 km RUNNERS WOJKOWICE TEAM paid
56 Ulman Katarzyna Będzin Bieg 5 km #byledomety paid
57 Mańka Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
58 Krukar Alicja Czeladź Bieg 5 km paid
59 Janas Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
60 Dziekański Marcin Będzin Bieg 5 km W pogoni za duchem
61 Dziekańska Marta Będzin Bieg 5 km W pogoni za duchem
62 Maksysz Roksana Wojkowice Bieg 5 km #czeladzbiega paid
63 Jasińska Ewelina Sosnowiec Bieg 5 km paid
64 Fiejtek Nina Czeladź Bieg 5 km paid
65 Fiejtek Lidia Czeladź Bieg 5 km paid
66 Lenard Jakub Czeladź Bieg 5 km paid
67 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
68 Pawlak Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
69 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i przyjaciele biegają paid
70 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 5 km
71 Popielewicz Karolina Mikołów Bieg 5 km paid
72 Kulej Dorota Będzin Bieg 5 km paid
73 Popielewicz Marek Katowice Bieg 5 km paid
74 Makieła Ania Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
75 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
76 Olczyk Rafał Czeladź Bieg 5 km paid
77 Całka Paweł Sosnowiec Bieg 5 km paid
78 Nowak Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
79 Wòjcik Wioletta Sosnowiwc Bieg 5 km paid
80 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
81 Gryma Dagmara Sosnowiec Bieg 5 km paid
82 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś paid
83 Jeżewski Filip Sosnowiec Bieg 5 km Wiking Team paid
84 Michał Jeżewski Sosnowiec Bieg 5 km Wiking Team paid
85 Mysiak Monika Chorzow Bieg 5 km paid
86 Sikora Krzysztof Radomsko Bieg 5 km paid
87 Kazirod Aleksandra Bytom Bieg 5 km Cross Świony paid
88 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 5 km Cross Świony paid
89 Krężel Tomasz Chorzów Bieg 5 km Cross Świony paid
90 Bąk Przemysław JAWORZNO Bieg 5 km PRZEMKO-BHP paid
91 Osinska Pazera Joanna Sosnowiec Bieg 5 km Zus Sosnowiec paid
92 Woźniak Monika Sosnowiec Bieg 5 km Zus Sosnowiec paid
93 Gądek Joanna Sosnowiec Bieg 5 km Zus Sosnowiec paid
94 Wojdyła Agata Sosnowiec Bieg 5 km Zus Sosnowiec paid
95 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg 5 km Miraz Race Team paid
96 Szlendak-Konopka Agnieszka Czeladz Bieg 5 km paid
97 Marusińska Malwina Radomsko Bieg 5 km Radomsko frigo team paid
98 Oszczęda Filip Sosnowiec Bieg 5 km paid
99 Oszczęda Monika Sosnowiec Bieg 5 km paid
100 Świerc Grażyna Siemianowice Śłąskie Bieg 5 km paid


Views: 7033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ