# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaniewski Miłosz | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | szkoła podstawowa nr 1 Sokółka | |
2 | Wysocki Szymon | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące imienia Mikołaja Kopernika | |
3 | Nowik Gabriel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
4 | Piskurewicz Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
5 | Obrembalska Emilia | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
6 | Paszko Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
7 | Majtas Natalia | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
8 | Moroz Michał | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |
9 | Rodak Adrian | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Rożanystok | |
10 | Nowakowski Jan | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Sp Różanymstok | |
11 | Pezowicz Damian | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
12 | Rapiej Gabriela | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
13 | Szymańska Małgorzata | Choruzowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół szkół rolniczych w Sokółce | |
14 | Łapicz Eliza Aleksandra | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
15 | Charytoniuk Ewa | Suchynicze | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
16 | Oszer Bartłomiej | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
17 | Prokorym Zuzanna | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
18 | Krawiel Iwona | Kuźnia | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
19 | Birkos Urszula | Parczowce | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
20 | Pietrych Gabriel | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
21 | Puciłowski Patryk | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
22 | Sokołowska Paulina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
23 | Kretowicz Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
24 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | OPEN 2 x 1918m | Sokólska Grupa Biegowa | |
25 | Stasiulewicz Paweł | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
26 | Pyłko Cezary | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
27 | Sinilo Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa | |
28 | Czarnowicz Michał | Kraśniany | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
29 | Malewicz Kornelia Emilia | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | ||
30 | Chyży Anna | Czarna Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |
31 | Kułak Karolina | Kuźnica | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Klub Jeździecki Popławce | |
32 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | OPEN 2 x 1918m | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
33 | Wirkowski Sebastian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
34 | Haponik Hubert | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
35 | Aniśko Patrycja Aniśko | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
36 | Gejdel Paulina | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
37 | Powichrowski Arkadiusz | Makowlany | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
38 | Pawełko Kacper | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
39 | Malinowska Ola | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
40 | Borys Romuald | Mieleszkowce Pawłowickie | Polska | OPEN 2 x 1918m | ||
41 | Uljasz Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
42 | Zajkowski Piotr | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
43 | Druć Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
44 | Lewosz Julian | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | ||
45 | Kirpsza Kamil | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | UKS Boxing Sokółka | |
46 | Bronicki Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
47 | Słoma Jakub | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza | |
48 | Biegańska Roksana Anna | Nowinka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
49 | Wróblewski Tomasz | Stara Kamionka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
50 | Bobowik Angelika | Kamiennna Nowa | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w kamiennej Nowej | |
51 | Dzienis Damian | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
52 | Pilcicki Paweł | Sosnowik | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
53 | Prymaka Igor | Szudziałowo | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
54 | Sacharkiewicz Damian | Szudziałowo | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
55 | Oniszk Anastazja | Chmielewszczyzna | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
56 | Prymaka Nina | Knyszewicze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
57 | Czemiel Krzysztof | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | ||
58 | Olechno Patryk | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | ||
59 | Charytoniuk Jan | Suchynicze | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
60 | Poźniak Szymon | Szudziałowo | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
61 | Szkiłądż Dominik | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
62 | Skokowski Dawid | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej | |
63 | Suprun Krystian | Suchowola | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Suchowoli | |
64 | Bubieniec Cezary | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
65 | Sołtan Dominika | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
66 | Leosz Weronika | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
67 | Ignatowicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
68 | Żukiewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
69 | Romanowicz Kacper | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
70 | Woronowicz Dawid | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
71 | Kuklicz Olaf | Sokółk | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
72 | Piskurewicz Antoni | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
73 | Trochim Kacper | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
74 | Bałakier Michał | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
75 | Bakun Wiktor | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce | |
76 | Binkiewicz Patrycja | Potrubowszczyzna | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
77 | Ignatowicz Martyna | Horczaki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
78 | Grynczel Julia | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
79 | Sadkowski Mateusz | Czuprynowo | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
80 | Zubrzycka Karolina | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |
81 | Czopur Kuba | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
82 | Hołubowicz Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej | |
83 | Taudul Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
84 | Czaplejewicz Dominika | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Lo im. Mikołaja Kopernika | |
85 | Woronko Adam | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
86 | Piskurewicz Angela | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |
87 | Borys Fabian | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | SP 2 Sokółka | |
88 | Żmurda Dominika | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. Adama Mickiewicza | |
89 | Czeczot Mateusz | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
90 | Cwanek Wojciech | sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
91 | Raczkowska Weronika | Sierbowce | Polska | OPEN 2 x 1918m | Lo im. Mikołaja Kopernika | |
92 | Mudrewicz Wiktoria | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
93 | Romanowicz Bogusława | Sokółka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół w Sokółce | |
94 | Ignatowicz Juliusz Ignatowicz | Horczaki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego- Hubala w Sokółce | |
95 | Górska Emilia | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
96 | Parfieńczyk Patryk | Dąbrowa Białostocka | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej | |
97 | Błażuk Czarek | Różanystok | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce | |
98 | Rafalczuk Mateusz | Krynki | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Szkoła | |
99 | Zubrzycka Maja | Sokółka | Polska | Szkoły podstawowe 1200m | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce | |
100 | Puniszkis Mateusz | Jastrzębna druga | Polska | Szkoły ponadpodstawowe 1918m (open) | Liceum Ogólnokształcące w Dabrowie Bialostockiej |
Views: 29467