I Kiciński Marsz Niepodległości Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kosicka Magdalena Miękowo 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
2 Wadzińska Jolanta Chrustowo 11 km marsz RUUKKI paid
3 Łukaszewicz Ilona Koziegłowy 11 km marsz Czerwonak Biega
4 Kołdyka Janusz Kicin 11 km marsz paid
5 Soiński Tadeusz Kicin 11 km marsz paid
6 Smuszkiewicz Piotr Kicin 11 km marsz paid
7 Smuszkiewicz Honorata Kicin 11 km marsz paid
8 Depa Katarzyna Koziegłowy 11 km marsz paid
9 Wojciechowski Kajetan Kicin 11 km marsz PSS Junior paid
10 Dolska Małgorzata Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora-Runners Team paid
11 Teska Agnieszka Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
12 Janas Krzysztof Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
13 Wojtaszek Grzegorz Koziegłowy 11 km marsz paid
14 Zdybel Krzysztof Oborniki 11 km marsz paid
15 Zdybel Grazyna Oborniki 11 km marsz Ruukki paid
16 Śliwicki Maurycy Koziegłowy 11 km marsz PSS Junior paid
17 Kościelniak Szymon Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega paid
18 MRUK KLAUDIA PROMNO 11 km marsz paid
19 Walewska Alicja Walewska Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team
20 Byczyńska Agnieszka Koziegłowy 11 km marsz paid
21 KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA koziegłowy 11 km marsz paid
22 Gajowiecka Marlena Poznań 11 km marsz paid
23 paluszkiewicz agnieszka poznan 11 km marsz Biegacze Juniora paid
24 Stankiewicz Stankiewicz Potasze 11 km marsz paid
25 Paluszkiewicz Maciej kicin 11 km marsz paid
26 Chmielewska Katarzyna Poznań 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
27 Świtała Gabriela Góra 11 km marsz paid
28 Świtała Natalia Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
29 Świtała Krzysztof Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
30 Świtała Renata Góra 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
31 Flisikowska Jagoda Poznań 11 km marsz paid
32 Marciniak Eliza Koziegłowy 11 km marsz paid
33 Jęchorek Krystyna Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
34 Jęchorek Piotr Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
35 Janas Dariusz Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
36 Wojciechowski Paweł Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
37 Janas Maria Czerwonak 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
38 Zielińska Małgorzata Koziegłowy 11 km marsz paid
39 Makowska Ilona Koziegłowy 11 km marsz paid
40 Pawlik Anita Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
41 Kościelniak Maciej Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega paid
42 Błaszak Robert Koziegłowy 11 km marsz Czerwonak Biega paid
43 Chudzińska Joanna Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora paid
44 Pawlik Monika Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid
45 Kościelniak Dagmara Czerwonak 11 km marsz Czerwonak Biega paid
46 Leśniewicz Małgorzata Koziegłowy 11 km marsz paid
47 Głowacka Aleksandra Koziegłowy 11 km marsz paid
48 Mańczak Agnieszka Mańczak KICIN 11 km marsz Czerwonak Biega paid
49 Śliwicka Ewa Koziegłowy 11 km marsz Biegacze Juniora-Runners Team paid
50 Flisikowska - Wojciechowska Magdalena Kicin 11 km marsz Biegacze Juniora - Runners Team paid


Views: 848

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ