Bieg główny - 9,2 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Janka Maciej Pelplin Bieg główny - 9,2 km paid on-line
2 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny - 9,2 km paid on-line
3 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
4 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
5 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Malbork Biega
6 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km paid on-line
7 Sowiński Patryk Tczew Bieg główny - 9,2 km Packman TEAM paid on-line
8 Bielicki Wojciech Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Lacroix Electronics Team paid on-line
9 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
10 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny - 9,2 km EKK Elbląg paid on-line
11 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia paid on-line
12 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny - 9,2 km paid on-line
13 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew paid on-line
14 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny - 9,2 km paid on-line
15 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg główny - 9,2 km #BKKSE paid on-line
16 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny - 9,2 km Leier Polska paid on-line
17 Staszewski Cezary Barcice Bieg główny - 9,2 km paid on-line
18 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg główny - 9,2 km paid on-line
19 Grabkowski Andrzej Iława Bieg główny - 9,2 km paid on-line
20 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Rakowiec / Kwidzyn paid on-line
21 Kozioł Michał Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
22 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny - 9,2 km GRUPA MALBORK paid on-line
23 Przybylska Dominika Stobno Bieg główny - 9,2 km UKS BUK STOBNO paid on-line
24 Fierka Adam Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS SOKÓŁ ZBLEWO paid on-line
25 Suski Karol Malbork Bieg główny - 9,2 km NYBORG-MAWENT
26 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd. paid on-line
27 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
28 Szymański Sebastian Szprudowo Bieg główny - 9,2 km RulińskiRunningTeam paid on-line
29 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny - 9,2 km ECM El Hurt Elbląg paid on-line
30 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL Filippides paid on-line
31 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny - 9,2 km SPRINT S.A. paid on-line
32 Urbański Daniel Stary Targ Bieg główny - 9,2 km paid on-line
33 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny - 9,2 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA paid on-line
34 Jankowski Mateusz Nowy Staw Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners paid on-line
35 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km paid on-line
36 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny - 9,2 km paid on-line
37 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km paid on-line
38 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew paid on-line
39 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny - 9,2 km OSP POGRODZIE
40 Andrzejczak Rafał Grudziądz Bieg główny - 9,2 km paid on-line
41 Spręga Aurelia Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES paid on-line
42 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES paid on-line
43 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg główny - 9,2 km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
44 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny - 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team paid on-line
45 Hillar Zbigniew Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km paid on-line
46 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km paid on-line
47 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg główny - 9,2 km paid on-line
48 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km paid on-line
49 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg główny - 9,2 km Waniewski Coaching paid on-line
50 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny - 9,2 km paid on-line
51 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg główny - 9,2 km TKE paid on-line
52 Mikuś Marcin Tczew Bieg główny - 9,2 km paid on-line
53 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny - 9,2 km paid on-line
54 Rybczyński Andrzej Malbork Bieg główny - 9,2 km paid on-line
55 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny - 9,2 km PSP Elbląg
56 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg główny - 9,2 km paid on-line
57 Jaros Piotr Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km paid on-line
58 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny - 9,2 km Active Malbork/Biegowa Rodzinla paid on-line
59 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg główny - 9,2 km Traktor team gm kwidzyn paid on-line
60 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg główny - 9,2 km paid on-line
61 Zych Dawid Elbląg Bieg główny - 9,2 km Spartanie Dzieciom
62 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo paid on-line
63 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg główny - 9,2 km Morsy z Grudziądza paid on-line
64 Sanko Alex Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
65 Sanko Sviatlana Minsk Bieg główny - 9,2 km Amatar
66 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
67 Oliński Wojciech Malbork Bieg główny - 9,2 km Arkadiusz Gardzielewski Running Team paid on-line
68 kotowski dariusz olszyny Bieg główny - 9,2 km
69 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia paid on-line
70 Serocki Adam Elblag Bieg główny - 9,2 km Drużyna Pierścienia paid on-line
71 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg główny - 9,2 km paid on-line
72 Krajnik Oskar Pelplin Bieg główny - 9,2 km GK Gryf Tczew paid on-line
73 Trukawka Tadeusz Janowo12 Bieg główny - 9,2 km paid on-line
74 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny - 9,2 km SKL FILIPPIDES paid on-line
75 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
76 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
77 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega
78 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny - 9,2 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
79 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo paid on-line
80 Tul Paulina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
81 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km paid on-line
82 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew paid on-line
83 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
84 Klin Anna Skórcz Bieg główny - 9,2 km KS Sokół Zblewo paid on-line
85 Szostek Tomasz Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
86 Przysowa Ewelina Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km paid on-line
87 Szarafinski Krzesimir Gdansk Bieg główny - 9,2 km paid on-line
88 Kowalski Jacek Elbląg Bieg główny - 9,2 km JAC KO paid on-line
89 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny - 9,2 km druzyna pierscienia paid on-line
90 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny - 9,2 km Biegający Tczew paid on-line
91 Markowska Anna Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 paid on-line
92 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz Bieg główny - 9,2 km SP 8 Grudziądz paid on-line
93 Godlewski Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Godlewski Runners paid on-line
94 Jagodda Adam Tczew Bieg główny - 9,2 km CMFT Tczew
95 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny - 9,2 km
96 Berk Tomasz Malbork Bieg główny - 9,2 km Beztlenowi Malbork paid on-line
97 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg główny - 9,2 km paid on-line
98 FILA PIOTR SZTUM Bieg główny - 9,2 km paid on-line
99 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg główny - 9,2 km Kwidzyn Biega paid on-line
100 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny - 9,2 km niezrzeszony paid on-line


Views: 13253

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ