# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Morsik Weteran Gdynia | paid on-line |
2 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Kujawscy Runners | paid on-line |
3 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
4 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
5 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
6 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
7 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
8 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
9 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
10 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
11 | Kucharczyk Sambor | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
12 | Wojtaś Mateusz | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
13 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Packman TEAM | paid on-line |
14 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
15 | Sokalska Weronika | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
16 | Wiśniewska Kinga | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
17 | Korda Oliwia | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
18 | Ścisłowski Daniel | Sztum | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
19 | Tubiak Kacper | Elbląg | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
20 | Bąk Kacper | Elbląg | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
21 | Van Ieperen Alex | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
22 | Lewalski Kacper | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
23 | Rudawski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
24 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
25 | Radzikowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
26 | Stefanowicz Inez | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
27 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Lacroix Electronics Team | paid on-line |
28 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
29 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
30 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | EKK Elbląg | paid on-line |
31 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
32 | Nowacki Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
33 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | paid on-line |
34 | Jesionkowski Grzegorz | malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
35 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
36 | Stankiewicz Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | #BKKSE | paid on-line |
37 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Leier Polska | paid on-line |
38 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
39 | Dalidowicz Maja | Elbląg | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | mks truso elblag | paid |
40 | Staszewski Cezary | Barcice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
41 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
42 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
43 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
44 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
45 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | paid on-line |
46 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
47 | Trukawka Piotr | Rakowiec/Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Rakowiec / Kwidzyn | paid on-line |
48 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
49 | TSEPURDEY WŁADEK | Kwidzyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
50 | URBAŃSKI JAKUB | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
51 | WESOŁOWSKI MIŁOSZ | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
52 | KATARZYNA TSEPURDEY | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
53 | NINA TSEPURDEY | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
54 | ZAKRZEWSKA AMELIA | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
55 | FREJ MILENA | KWIDZYN | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | KKL,,RODŁO" KWIDZYN | paid |
56 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
57 | DEMSKA HALINA | SZTUM | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
58 | Śliwka Wiesław | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
59 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | Filippides | paid on-line |
60 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
61 | Jagielska Agnieszka | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
62 | Kozioł Michał | Gardeja | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
63 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | GRUPA MALBORK | paid on-line |
64 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UKS BUK STOBNO | paid on-line |
65 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
66 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | paid on-line |
67 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | paid on-line | |
68 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
69 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
70 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
71 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
72 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | paid on-line |
73 | Talarski Adrian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Cyklo Kwidzyn | paid on-line |
74 | Szymański Sebastian | Szprudowo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | RulińskiRunningTeam | paid on-line |
75 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | paid on-line |
76 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
77 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
78 | Brzozowska Renata | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
79 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides | paid on-line |
80 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SPRINT S.A. | paid on-line |
81 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
82 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | paid on-line |
83 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
84 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | paid on-line |
85 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
86 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
87 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
88 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Biegający Tczew | paid on-line |
89 | Szczerbińska Maria | Malbork | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | paid on-line | |
90 | Knitter Monika | Sztumska Wieś | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
91 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
92 | Duda Seweryn Duda | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
93 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
94 | Spręga Aurelia | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
95 | skibiński dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
96 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
97 | duda tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
98 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
99 | Sadowski Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
100 | Karwowski Szymon | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line |
Views: 23479