# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAKUBCZYK Dariusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG - MAWENT | paid on-line |
2 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | NYBORG-MAWENT | paid on-line |
3 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | Skl Filippides Starogard Gdański | paid on-line |
4 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
5 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
6 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
7 | Kusztal Dagmara | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid | |
8 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MKS Sambor Tczew | paid on-line |
9 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
10 | Styś Monika | Pelplin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | paid on-line | |
11 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
12 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
13 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
14 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
15 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
16 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
17 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
18 | Gąsior Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
19 | Muller Iga | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
20 | Pudlis Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
21 | Muller Wiktor | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
22 | Perfikowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
23 | Jędras Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | UMKS Kwidzyn | paid on-line |
24 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
25 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | paid on-line |
26 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
27 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
28 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Beztlenowi Malbork | paid on-line |
29 | duda tomasz | sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
30 | Kopecki Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Olimpia Sztum | paid on-line |
31 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Maratonka | paid on-line |
32 | Przybylska Dominika | Stobno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Dąb Stobno | paid on-line |
33 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
34 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
35 | Zdziennicki Paweł | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
36 | Ruczyńska Ewa | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | paid on-line |
37 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | Zantyr | paid on-line |
38 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
39 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
40 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
41 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | Kujawscy Runners | paid on-line |
42 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
43 | Jagielska Agnieszka | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
44 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
45 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line | |
46 | Rudnicki Krystian Rudnicki | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
47 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
48 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
49 | Rygielska Antonia | Sztum | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | paid |
50 | błaszczak dominik | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
51 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
52 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
53 | Cepurdej (Tsepurdey) Nina | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | paid on-line | |
54 | Cepurdej (Tsepurdey) Władysław | Kwidzyn | Polska | Bieg młodzików (13-14 lat) - 4,6 km | paid on-line | |
55 | Cepurdej (Tsepurdey) Katarzyna | Kwidzyn | Polska | Bieg juniorów (15-18 lat) - 4,6 km | paid on-line | |
56 | Skibiński Dawid | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL FILIPPIDES | paid on-line |
57 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | TeamKaraś-Elbląg | paid on-line |
58 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | paid on-line |
59 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
60 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
61 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
62 | FORYŚ KATARZYNA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Wataha | paid on-line |
63 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
64 | Piróg Arkadiusz | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | PISFAK | paid on-line |
65 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
66 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny - 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | paid on-line |
67 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
68 | Mikuś Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Ruliński Running Team | paid on-line |
69 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
70 | TOMASZEK MARITA | GARDEJA | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
71 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny - 9,2 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
72 | Śledź Łukasz | Rybina | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
73 | Dyas Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | EKK Elbląg | paid on-line |
74 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | paid on-line |
75 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny - 9,2 km | ECM El Hurt Elbląg | paid on-line |
76 | Jaźwińska Czesława | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
77 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | paid on-line | |
78 | Czarnecki Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
79 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
80 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Godlewski Runners | paid on-line |
81 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Waniewski Coaching | paid on-line |
82 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
83 | Markowski Łukasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Run 4 Fun | paid on-line |
84 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | Bieg główny - 9,2 km | U-LONG 2020 | paid on-line |
85 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
86 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
87 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
88 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
89 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg główny - 9,2 km | MiłoRUN | paid on-line |
90 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
91 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny - 9,2 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | paid on-line |
92 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
93 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
94 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
95 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny - 9,2 km | Kwidzyn Biega | paid on-line |
96 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
97 | Pomykała Mariusz Pomykała | Malbork | Polska | Bieg główny - 9,2 km | paid on-line | |
98 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | Nordic Walking - 4,6 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
99 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny - 9,2 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum | paid on-line | |
100 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Nordic Walking - 4,6 km - członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
Views: 21390