# | Surname and name | City | Distance | Club | Jersey size | Sum to pay | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
59-500 ZŁOTORYJA | |||||||||
1 | CUKROWSKI ANDRZEJ | Złotoryja | 8 km | 59-500 ZŁOTORYJA | |||||
ABY DO METY PRZEMKÓW | |||||||||
2 | Gościewicz Sara | Przemków | 8 km | ABY DO METY PRZEMKÓW | S | ||||
BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | |||||||||
3 | Nowak Anna | Lubin | 8 km | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | |||||
BIEGUSY CZAPLE | |||||||||
4 | Mirecki Wojciech | Nowa wies grodziska | 8 km | BIEGUSY CZAPLE | |||||
Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |||||||||
5 | Żukiewicz Piotr | Lubin | 8 km | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |||||
Biegam Bo Lubię Głogów | |||||||||
6 | Krawczak Karolina | Głogów | 8 km | Biegam Bo Lubię Głogów | S | ||||
Biegam Pomagam Legnica | |||||||||
7 | Pietrucha Agnieszka Pietrucha | Legnica | 8 km | Biegam Pomagam Legnica | M | ||||
Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | |||||||||
8 | Dobrowolska Małgorzata | Lubin | 8 km | Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | |||||
9 | Sarama Arkadiusz | Lubin | 8 km | Biegowa Kasta Miedziowego Miasta | L | ||||
Dołowi PeBeKa Lubin | |||||||||
10 | Stolarczuk Piotr | Chocianów | 8 km | Dołowi PeBeKa Lubin | |||||
Dr. Schneider Automotive Polska | |||||||||
11 | Suhak Marcin | Jawor | 8 km | Dr. Schneider Automotive Polska | |||||
E-Towers FAMABA | |||||||||
12 | Trawińska Agata | Głogów | 8 km | E-Towers FAMABA | |||||
13 | Kubiak Jerzy | Głogów | 8 km | E-Towers FAMABA | |||||
Feniks Legnica | |||||||||
14 | Srokowski Rafał | Legnica | 8 km | Feniks Legnica | S | ||||
GRUBIKO ILO LUBIN | |||||||||
15 | Pisek Mateusz | Lubin | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | |||||
16 | Jaślar Szymon | Polkowice | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | M | ||||
17 | Malski Piotr | Lubin | 8 km | GRUBIKO ILO LUBIN | |||||
GRUPA TECHNICZNA | |||||||||
18 | Kałas Wojciech | Kunice | 8 km | GRUPA TECHNICZNA | S | ||||
GruBiKo | |||||||||
19 | Jaślar Anna | Polkowice | 8 km | GruBiKo | |||||
20 | Kawka Dawid | Ręszów | 8 km | GruBiKo | |||||
ISLANDERS | |||||||||
21 | Piasecki Radosław | GŁOGÓW | 8 km | ISLANDERS | |||||
Iskra Księginice | |||||||||
22 | Grolewska Agnieszka | Księginice | 8 km | Iskra Księginice | |||||
23 | Grolewski Karol | Księginice | 8 km | Iskra Księginice | |||||
JANOSPORT TEAM LEGNICA | |||||||||
24 | Bendkowski Andrzej | Legnica | 8 km | JANOSPORT TEAM LEGNICA | |||||
JanoSport Team Legnica | |||||||||
25 | Bardziński Rafał | Legnica | 8 km | JanoSport Team Legnica | |||||
KB KROKUS KWIATKOWICE | |||||||||
26 | Ślusarz Mateusz Ślusarz | Prochowice | 8 km | KB KROKUS KWIATKOWICE | M | ||||
KB Krokus Kwiatkowice | |||||||||
27 | Kiełt Ewelina | Prochowice | 8 km | KB Krokus Kwiatkowice | |||||
KB LEW LEGNICA | |||||||||
28 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | 8 km | KB LEW LEGNICA | M | ||||
KGHM ZG RUN | |||||||||
29 | Borowiec Dariusz | POLKOWICE | 8 km | KGHM ZG RUN | |||||
30 | Suszko Sylwia | Lubin | 8 km | KGHM ZG RUN | |||||
31 | Karpiak Daniel | Głogów | 8 km | KGHM ZG RUN | |||||
32 | Piskorz Daria | Polkowice | 8 km | KGHM ZG RUN | |||||
33 | Tęcza Krzysztof Tęcza | Polkowice | 8 km | KGHM ZG RUN | L | ||||
34 | Leżyński Jarosław | Lubin | 8 km | KGHM ZG RUN | M | ||||
35 | Gątkowski Mateusz | Lubin | 8 km | KGHM ZG RUN | |||||
36 | Kamińska Marietta | Polkowice | 8 km | KGHM ZG RUN | M | ||||
37 | Niwisiewicz Tomasz | Lubin | 8 km | KGHM ZG RUN | L | ||||
KGHM ZG RUN / BKMM | |||||||||
38 | Sekuła Paweł | Lubin | 8 km | KGHM ZG RUN / BKMM | |||||
Koman | |||||||||
39 | Komaniecka Elzbieta | Lubin | 8 km | Koman | |||||
40 | Komaniecki Artur | Lubin | 8 km | Koman | |||||
LUBIN / LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH | |||||||||
41 | Kaczanowska Magdalena | Lubin | 8 km | LUBIN / LEGNICA GRUPA GŁUCHYCH | S | ||||
MKS Polkowice | |||||||||
42 | Ławicki Marcin | Lubin | 8 km | MKS Polkowice | L | ||||
MLKS ,,RAKOWICE" | |||||||||
43 | ŁUKASIK JOANNA | RAKOWICE WIELKIE | 8 km | MLKS ,,RAKOWICE" | S | ||||
MTS | |||||||||
44 | Kaczanowski Marcin | Lubin | 8 km | MTS | |||||
Madej Zbój | |||||||||
45 | Madej Marek | Lubin | 8 km | Madej Zbój | XL | ||||
NEGOTTI | |||||||||
46 | Markowski Tomasz | Wrocław | 8 km | NEGOTTI | M | ||||
OLAWS Złotoryja | |||||||||
47 | Rycąbel Dawid | Proboszczów | 8 km | OLAWS Złotoryja | M | ||||
48 | Hołówka Tomasz | Złotoryja | 8 km | OLAWS Złotoryja | |||||
Ogrodzisko | |||||||||
49 | Krzewiński Marek | Ogrodzisko | 8 km | Ogrodzisko | L | ||||
Olaws Zlotoryja | |||||||||
50 | Kołodziej Aleksy | Złotoryja | 8 km | Olaws Zlotoryja | |||||
PeBeKa Lubin | |||||||||
51 | Karwatka Andrzej | GŁOGÓW | 8 km | PeBeKa Lubin | L | ||||
Pink Wolves | |||||||||
52 | Kubero Honorata | Lubin | 8 km | Pink Wolves | |||||
53 | Kozłowski Paweł | Lubin | 8 km | Pink Wolves | |||||
Pobiegani | |||||||||
54 | Mech Marta | Lubin | 8 km | Pobiegani | |||||
55 | Mech Grzegorz | Lubin | 8 km | Pobiegani | |||||
Przebiegli | |||||||||
56 | Kaliszczak Dawid Kaliszczak | Jawor | 8 km | Przebiegli | |||||
Przebiegli Miłkowice | |||||||||
57 | Kuratewicz Katarzyna | Miłkowice | 8 km | Przebiegli Miłkowice | M | ||||
RMF4RT Gladiators | |||||||||
58 | Rodak Agnieszka | Głogów | 8 km | RMF4RT Gladiators | M | ||||
59 | Grzegorzewski Krzysztof | Lubin | 8 km | RMF4RT Gladiators | L | ||||
RUNATTACK | |||||||||
60 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | 8 km | RUNATTACK | M | ||||
Ratownicy Polkowice-Sieroszowice | |||||||||
61 | Glapski Krzysztof | Chocianów | 8 km | Ratownicy Polkowice-Sieroszowice | L | ||||
START SCINAWA | |||||||||
62 | Popielska Edyta | MiŁosna | 8 km | START SCINAWA | |||||
UKS "Orientpark.pl" Iwiny | |||||||||
63 | Madej Mateusz | Lubin | 8 km | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | M | ||||
64 | Pachnik Wojciech | Lubków | 8 km | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | M | ||||
UMLAUT | |||||||||
65 | Rogowski Tomasz | Krosno Odrzańskie | 8 km | UMLAUT | |||||
66 | Mazur Katarzyna | Krosno Odrzańskie | 8 km | UMLAUT | |||||
Wataha Przemków | |||||||||
67 | Ziemnik Wojciech | Przemków | 8 km | Wataha Przemków | M | ||||
Wolkswagen Motor Polska | |||||||||
68 | Bezkorowajny Pawel Bezkorowajny | Legnica | 8 km | Wolkswagen Motor Polska | M | ||||
ZH_RUN | |||||||||
69 | Kryś Bartosz | Lubin | 8 km | ZH_RUN | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
70 | Gmur Maciek | Polkowice | 8 km | M | |||||
71 | Kopyściański Aleksander | Legnica | 8 km | ||||||
72 | Puchalska-Skrzypek Karolina | Szklary Górne | 8 km | ||||||
73 | Nocuń Krzysiek | Lubin | 8 km | ||||||
74 | Klasowska Agnieszka | Głogów | 8 km | ||||||
75 | Klasowski Przemek | Głogów | 8 km | ||||||
76 | Hucał Tomasz | Lubin | 8 km | ||||||
77 | Jarosz Rafał | Lubin | 8 km | ||||||
78 | Barszczewski Rafal | Radwanice | 8 km | M | |||||
79 | Hołyszewski Damian | Proboszczów | 8 km | M | |||||
80 | Błażejczak Rafał | Wrocław | 8 km | ||||||
81 | Olechnowski Paweł | Legnica | 8 km | ||||||
82 | Kolasińska Marta | Złotoryja | 8 km | ||||||
83 | Pawlus Justyna | Bolesławiec | 8 km | ||||||
84 | Olechnowska Anna | Lubin | 8 km | M | |||||
85 | Olechnowski Robert | Składowice | 8 km | L | |||||
86 | Gołębiowski Arkadiusz | Rachów | 8 km | S | |||||
87 | Rudyk Wojciech | Olszany | 8 km | ||||||
88 | Żak Krzysztof | Iwiny | 8 km | ||||||
89 | Drzewiecki Kamil | Zlotoryja | 8 km | L | |||||
90 | Rudyk Bartosz | Chełmek Wołowski | 8 km | ||||||
91 | Kamiński Michał Kamiński | Lubin | 8 km | ||||||
92 | Zuber Ireneusz | Lubin | 8 km | M | |||||
93 | Juszczak Maciej | Polkowice | 8 km | ||||||
94 | Święcicka Ewelina | Nowa Sól | 8 km | S | |||||
95 | Hucał Artur | Lubin | 8 km | ||||||
96 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | 8 km | L | |||||
97 | Krzywicki Piotr | Legnica | 8 km | L | |||||
98 | Krzak Krzysztof | Legnica | 8 km | ||||||
99 | Wyszyńska Dorota Wyszyńska | Lubin | 8 km | L | |||||
100 | Zawadzki Dariusz Zawadzki | Lubin | 8 km | L | |||||
101 | Szymański Saturnin | Głogów | 8 km | ||||||
102 | Chreściak Dorota | Proszków | 8 km | ||||||
103 | Czarnecka Michalina | Lubin | 8 km | XL | |||||
104 | Kopeć Urszula | Lubin | 8 km | M | |||||
105 | Woźniak Aneta | Lubin | 8 km | S | |||||
106 | Wuschke Andrzej | Lubin | 8 km | ||||||
107 | JARKOWSKI KAMIL | LUBIN | 8 km | M | |||||
108 | Majdan Stanisław | Lubin | 8 km | M | |||||
109 | Ziętal Monika | Lubin | 8 km | S | |||||
110 | Żołędziewska Kamila | Lubin | 8 km | S | |||||
111 | Dziurman Mariusz | Lubin | 8 km | ||||||
112 | Wajs Konrad | Legnica | 8 km | L | |||||
mSport Team | |||||||||
113 | Skiba Krzysztof | Legnica | 8 km | mSport Team | |||||
Ślężak Team | |||||||||
114 | Kasprzak Rafał | Bytom Odrzański | 8 km | Ślężak Team | L |
Views: 8299