II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap
5km Bieg - 4 etap
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kruszyńska Olga Miłobądz 5km Bieg - 4 etap SP Miłobądz paid on-line
2 Pańka Adam Sopot 5km Bieg - 4 etap paid on-line
3 Kowalewski Łukasz Gardeja 5km Bieg - 4 etap Gmina Gardeja Biega paid on-line
4 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
5 Dominiecka Adriana Cisy 5km Bieg - 4 etap kijowy folk
6 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team paid on-line
7 Cicherski Szymon malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team paid on-line
8 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching paid on-line
9 Białkowski Krzysztof Rozajny 5km Bieg - 4 etap Gmina Gardeja Biega paid on-line
10 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 5km Bieg - 4 etap BluMarianTeam paid on-line
11 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team paid on-line
12 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - 4 etap ETT Elbląg Triathlon Team paid on-line
13 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu paid on-line
14 Kołtonowski Marcin Kołtonowski Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu paid on-line
15 Justa Beata Gniew 5km Bieg - 4 etap paid
16 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
17 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - 4 etap
18 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - 4 etap paid on-line
19 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - 4 etap paid on-line
20 Ziniewicz Emil Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching paid on-line
21 Ziniewicz Leon Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching paid on-line
22 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - 4 etap Team Tapflo paid on-line
23 Kargól Dorota Tczew 5km Bieg - 4 etap Latif team
24 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Bieg - 4 etap STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
25 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap paid on-line
26 Wcisel Judyta Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
27 Jasiński Krystian Chojnice 5km Bieg - 4 etap Florian Chojnice paid on-line
28 Jaskot Jerzy Malbork 5km Bieg - 4 etap niezrzeszony paid on-line
29 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etap paid
30 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - 4 etap paid on-line
31 Dorociak Wioletta Elbląg 5km Bieg - 4 etap mistrzowski_trening paid on-line
32 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etap paid on-line
33 Ziniewicz Łukasz Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
34 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - 4 etap paid on-line
35 Cichowska Joanna Durąg 5km Bieg - 4 etap paid on-line
36 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - 4 etap Grupa Malbork paid on-line
37 Kraiński Rafał Kolonia Ostrowicka 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu paid on-line
38 STOPA ANNA ELBLĄG 5km Bieg - 4 etap paid on-line
39 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew paid on-line
40 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - 4 etap paid on-line
41 Barański Daniel Obory 5km Bieg - 4 etap paid on-line
42 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - 4 etap RUN SZEMBRUK paid on-line
43 Roczyński Krzysztof Gdańsk 5km Bieg - 4 etap paid on-line
44 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
45 Majer Justyna Malbork 5km Bieg - 4 etap paid
46 Majer Grzegorz Malbork 5km Bieg - 4 etap 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid
47 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew paid on-line
48 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etap GOLDEN TEAM paid on-line
49 Janka Maciej Pelplin 5km Bieg - 4 etap paid on-line
50 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etap 22.BLT paid on-line
51 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - 4 etap paid on-line
52 Żukowska Diana Malbork 5km Bieg - 4 etap Leier Polska
53 Woron Aleksandra Malbork 5km Bieg - 4 etap Leier Polska
54 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km Bieg - 4 etap paid on-line
55 Orzechowska Magdalena Elbląg 5km Bieg - 4 etap paid on-line
56 Hinz Karolina Chełmno 5km Bieg - 4 etap paid on-line
57 Zieliński Marcin Grudziądz 5km Bieg - 4 etap paid on-line
58 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - 4 etap paid on-line
59 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - 4 etap tRUNsformacja Gniewu paid on-line
60 Jasińska Monika Malbork 5km Bieg - 4 etap AbsoFuckinLutely Team paid on-line
61 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - 4 etap Waniewski Coaching paid on-line
62 Godzińska Karolina Milejewo 5km Bieg - 4 etap Bażant NW Elbląg paid on-line
63 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap drużyna szpiku paid on-line
64 Minda Ewelina Minda Elblag 5km Bieg - 4 etap paid on-line
65 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - 4 etap paid on-line
66 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - 4 etap paid
67 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - 4 etap 22.BLT paid on-line
68 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
69 Michalecka Beata MALBORK 5km Bieg - 4 etap paid on-line
70 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - 4 etap paid on-line
71 Wierzbicki Jakub Malbork 5km Bieg - 4 etap paid on-line
72 sojka zbigniew malbork 5km Bieg - 4 etap MUZEUM ZAMKOWE MALBORK paid on-line
73 Küchler Paweł Gdynia 5km Bieg - 4 etap JARBUD paid on-line
74 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - 4 etap Active Malbork paid
75 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5km Bieg - 4 etap OSP POGRODZIE paid on-line
76 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - 4 etap #BKKSE paid on-line
77 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew paid on-line
78 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - 4 etap Biegający Tczew paid on-line
79 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - 4 etap paid
80 JĘDRZEJCZAK ROBERT MALBORK 5km Bieg - 4 etap paid on-line
81 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etap PSP6 Starogard Gdański paid on-line
82 Sieniek Krzysztof Licze 5km Bieg - 4 etap paid on-line
83 Rekowski Kazimierz Tczew 5km Bieg - 4 etap Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
84 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - 4 etap RUN SZEMBRUK paid on-line
85 Ślusarczyk Daniel Pruszcz Gdański 5km Bieg - 4 etap Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
86 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański 5km Bieg - 4 etap Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
87 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - 4 etap Nowy staw biega
88 BIELIŃSKI Krzysztof Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etap SKL /Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
89 Bielińska Barbara Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etap SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD paid on-line
90 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - 4 etap paid on-line
91 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - 4 etap paid on-line
92 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - 4 etap paid on-line
93 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - 4 etap Lotos Running Team paid on-line
94 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg - 4 etap Klub Kociewiak Tczew
95 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Bieg - 4 etap paid on-line
96 Miklukhin Denis Kaliningrad 5km Bieg - 4 etap Vertical
97 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Bieg - 4 etap paid on-line
98 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 5km Bieg - 4 etap Kwidzyn Biega paid on-line
99 Tołoczko Paulina Elbląg 5km Bieg - 4 etap paid on-line
100 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - 4 etap I LO Malbork paid on-line


Views: 4192

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ