Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Vanhoof Jan Jantar 5km bieg SP Mikoszewo paid BM
2 Wesołowski Jarosław Gniewowo 21km bieg HULK TEAM paid BM
3 SOCHACKI Waldemar Kluczbork 10km bieg
4 Karczowska Anna Trzebnica 10km bieg paid BM
5 Choryński Adam Swarzędz 10km bieg swarzedz24.pl paid BM
6 Junak Michał Stargard 21km bieg paid BM
7 Micor Jolanta Łódź 5km bieg #happyrunners paid BM
8 Pawlak Krzysztof Toruń 21km bieg paid BM
9 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie 5km bieg Tarnogórskie Łazęgi paid BM
10 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 10km bieg paid BM
11 Malinowski Marcin Komorniki 21km bieg paid BM
12 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie 5km bieg OBORYGENI paid BM
13 Augustynowicz Andrzej Bydgoszcz 5km bieg RCI Bydgoszcz paid BM
14 Augustynowicz Aurelia Bydgoszcz 5km bieg RCI Bydgoszcz paid BM
15 Wiśniewska Małgorzata Gdynia 10km bieg paid BM
16 Jarczewska Renata Goleniów 5km bieg paid BM
17 Tomal Grzegorz Elbląg 10km bieg
18 Piskorska Emilia Stare Pole 5km bieg paid BM
19 RUTKOWSKI KRZYSZTOF PELPLIN 10km bieg paid BM
20 Długosz Lucyna KĘTRZYN 10km bieg
21 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk 21km bieg Invicta Power Team paid BM
22 Odya Katarzyna Gdańsk 10km bieg paid BM
23 Jaworski Piotr Rybina Gmina Stegna 10km bieg
24 Kruszyńska Barbara Tczew 10km bieg Biegający Tczew
25 Barnaś Agata Malbork 21km bieg Grupa Malbork
26 Jankowska Alicja Gdynia 10km bieg Mama z Gdynii paid BM
27 Oleszczuk Paweł Gdańsk 21km bieg paid BM
28 Słowik Janusz Malbork 10km bieg paid BM
29 Witkowska Kamila Malbork 10km bieg paid BM
30 Jankowicz Artur Malbork 10km bieg paid BM
31 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
32 Walichniewicz Patryk Malbork 21km bieg Polska Organizacja Wojskowa
33 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 21km bieg
34 Karmelitow Aleksander Gdańsk 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK JUNIOR paid BM
35 Auguścik Marcin Chojnik 10km bieg
36 Auguścik Monika Chojnik 10km bieg
37 Hrecki Jarosław LNISKA 10km bieg GRUPA KUFLOWA NO TO CYK paid BM
38 Wójcik Piotr PRABUTY 21km bieg Kwidzyn Biega
39 Okrój Darek Okrój Nowy Dwór Gdański 10km bieg paid BM
40 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski 21km bieg paid BM
41 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 21km bieg paid BM
42 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5km bieg paid BM
43 Urbański Dariusz Kosakowo 21km bieg paid BM
44 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 10km bieg Morsy Zblewo Run Team paid BM
45 Sciepuro Karolina Gdańsk 10km bieg paid BM
46 CHARLINSKI JACEK OLSZTYN 5km bieg paid BM
47 Cybula Paweł Kazimierz 10km bieg Danfoss Tuchom
48 Śledź Łukasz Rybina Gmina Stegna 10km bieg
49 Fałkowski Jarosław Gardeja 21km bieg Gmina Gardeja Biega
50 Dreszler Wiesław Skowarcz 21km bieg paid BM
51 Małkowski Mateusz Kwidzyn 21km bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
52 Mroziński Albert Aleksnadrów Łódzki 21km bieg paid BM
53 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki 21km bieg paid BM
54 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański 5km bieg paid BM
55 Partyka Tomasz Kwidzyn 5km bieg paid BM
56 Dropek Aleksandra Kwidzyn 5km bieg KWIDZYN BIEGA
57 Hillar Zbigniewa Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA paid BM
58 Schmidt Waldek Gowino 10km bieg MTB- Małe Trójmiasto Biega Wejherowo paid BM
59 Kruk Agnieszka Szymankowo 21km bieg Grupa Malbork
60 Prokopiuk Krzysztof Gdynia 21km bieg paid BM
61 Zielińska Małgorzata Elbląg 10km bieg
62 Krefta Dagmara Nowe 21km bieg Parkrun Grudziądz paid BM
63 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie 21km bieg paid BM
64 Mączewska Marzena Grudziądz 21km bieg Parkrun Grudziądz paid BM
65 Matulewicz Magdalena Elbląg 10km bieg 3athlete
66 Czeszejko-Sochacki Jonasz Stegna Gmina Stegna 21km bieg YOLO GROUP
67 Śmigiel Jarosław Malbork 10km bieg paid BM
68 Reinka Daniel Gdynia 10km bieg paid BM
69 Żurawik Piotr Kępice 21km bieg
70 Kurpiewski Paweł Gdańsk 5km bieg paid BM
71 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk 5km bieg FitnessFitback paid BM
72 Ossowski Marcin Skarszewy 10km bieg paid BM
73 Rutkowski Maciej Stegna Gmina Stegna 5km bieg SGO Gdansk
74 Piszczatowska Joanna Łęgowo 10km bieg
75 Urbańczyk Ewa Warszawa 10km bieg paid BM
76 Jabłońska Natalia Elbląg 10km bieg paid BM
77 Żelazko Michał Warszawa 21km bieg stary człowiek a morze
78 Jóźwiak Marcin Jantar Gmina Stegna 10km bieg
79 Konopka Ewelina Jantar Gmina Stegna 5km bieg
80 Czarnecki Mateusz Stobiec Gmina Stegna 10km bieg
81 Florek Łukasz Grupa 10km bieg run team Florasy
82 Bartnicka Anetta Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
83 Bartnicki Wojciech Elbląg 21km bieg TeamKaraś-Elbląg
84 Będkowska Daria Elbląg 10km bieg paid BM
85 Dziedzic Marcin malbork 5km bieg
86 Dziedzic Aneta Malbork 5km bieg
87 Jurjewicz Grzegorz SZCZECINEK 21km bieg paid BM
88 Wiernicka Paulina KWIDZYN 10km bieg
89 Herzberg Przemysław Toruń 10km bieg
90 Kaczorowska Małgorzata juszkowo 10km bieg
91 Hapke Tomasz Wilkowo 21km bieg paid BM
92 Haftkowska Izabela Stegna 10km bieg
93 Oliwniak Marcin Gdańsk 21km bieg Iron Team
94 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 21km bieg 49 Baza Lotnicza paid BM
95 Gałczyński Piotr Juszkowo 21km bieg 49 baza lotnicza paid BM
96 Dydymski Krzysztof RUMIA 21km bieg paid BM
97 Dydymska Monika Rumia 21km bieg paid BM
98 Hillar Jacek Kwidzyn 21km bieg KWIDZYN BIEGA paid BM
99 Uciechowski Sławomir Malbork 10km bieg paid BM
100 Rzosińska Katarzyna Sadlinki 10km bieg paid BM


Views: 6277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ