Leśny Rajd na Orientacje zButa 14 edycja, jubileuszowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Downarowicz Dorota Stare Miasto zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM
2 Pławska Justyna Dzierzgoń zButa Wilki
3 Pławski Marcin Dzierzgoń zButa Wilki
4 Zieliński Karol Iława zButa Wilki PTTK Iława paid
5 Filipiak Mariusz Sztum zButa Wilki
6 Kazimierowicz Jarosław Sztumskie Pole zButa Wilki
7 Dramiński Krystian Malbork zButa Wilki DzbaN paid
8 Rychlewski Adrian Czernin zButa Wilki DzbaN paid
9 Pudełko Mieczysław Krasna Łąka zButa Wilki paid
10 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa Wilki paid
11 Typański Roman Elbląg zButa Wilki Typki paid
12 Typańska Monika Elbląg zButa Wilki Typki paid
13 Olesiński Bartosz Gdańsk zButa Wilki papudraki do boju paid
14 Frankiewicz Anna Malbork zButa Wilki GRUPA MALBORK paid
15 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa Wilki ZenoTeam paid
16 Zakrzewski Dariusz Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
17 Broda Ewa Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak paid
18 Liana Aleksandra Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak paid
19 Kamiński Jarosław Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak paid
20 Kamińska Anna Starogard Gdanski zButa Wilki Zygzak paid
21 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn paid
22 Bień Robert Sztum zButa Wilki paid
23 Sugalska Beata Brodnica zButa Wilki ZenoTeam paid
24 Pustkowski Wojtek Tczew zButa Wilki
25 Rozycka-Pustkowska Basia Tczew zButa Wilki
26 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa Wilki Ulitki paid
27 Frankiewicz Maciej Malbork zButa Wilki GRUPA MALBORK paid
28 Torchała Mariusz Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn paid
29 Wrzałkowski Marek Głuche zButa Wilki powsinoga paid
30 Sternicki Piotr Skórcz zButa Wilki Uks Włóczykij Osiek paid
31 Dudziński Tomasz Sztum zButa Wilki zButa paid
32 Cherek Małgorzata Sztum zButa Wilki zButa paid
33 Sereda Michał Grudziądz zButa Wilki KInO Ekoton paid
34 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Wilki Szpiedzy z Krainy Deszczowców paid
35 Malinowski Marek Malbork zButa Wilki Szpiedzy z Krainy Deszczowców paid
36 Chechłowski Edward Lubawa zButa Wilki paid
37 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn paid
38 Wiśniewski Mikołaj Bydgoszcz zButa Wilki Bydgoski Klub Morsów paid
39 Żołnowski Edward Grudziądz zButa Wilki paid
40 Lemkowski Paweł Sztum zButa Wilki Ulitki paid
41 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa Wilki paid
42 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska zButa Wilki paid
43 Kowalska Anna Kwidzyn zButa Wilki Dreptaki paid
44 Piróg Arkadiusz Sztum zButa Wilki PISFAK paid
45 Łukaszewicz Jerzy Fijewo zButa Wilki PTTK Iława paid
46 Brocka-Tymińska Joanna Kwidzyn zButa Wilki Dreptaki
47 Rudzki Grzegorz Sztum zButa Wilki Ulitki paid
48 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN zButa Wilki Dreptaki
49 Zielinska Magda Kwidzyn zButa Wilki Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
50 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Wilki Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
51 Grabowiecki Zenon Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
52 Zabłocka Joanna Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
53 Zabłocki Leszek Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
54 Kołaczkowski Krystian Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
55 Margalski Marcin Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
56 Klonowski Łukasz Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
57 Kotłowski Krzysztof Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
58 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa Wilki ZenoTeam paid
59 Żemojdzin Michał Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM
60 Leoniak Ewa Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM paid
61 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa Wilki DZIERZGOŃ TEAM paid
62 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa Wilki UMKS Kwidzyn paid


Views: 1000

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ