# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Jersey size | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtczak Renata | Michrówek | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
2 | Byliniak Michał | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
3 | Kaleta Jerzy | Radom | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
4 | Smykiewicz Joanna | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
5 | Urbanek Joanna Urbanek | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
6 | Rosołowska Marzena | Rosołów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
7 | Płodzik Łukasz | Jurki | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
8 | Rokosz Zofia | Michrówek | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
9 | Chądzyńska Martyna | Wola Grabska | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Miód malina z ciechlina | M | |
10 | Guciewska Milena | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
11 | Jarzębska Karina | Bielany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
12 | Rudnicka Natalia | Ciechlin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Miód malina z ciechlina | M | |
13 | Martyniak Sławomir | Falęcin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Sołtys Falęcina | XL | |
14 | Szymański Kacper | Aleksandrów 22 | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
15 | Mamiński Marcin | Trzylatków Duży 37A | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
16 | Mielczarek Katarzyna | Tomaszówka | Dystans podstawowy 1918m | L | |||
17 | Stykowska Izabela | Tomaszówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
18 | Przybysz Małgorzata | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | XL | ||
19 | Dynowska Marianna | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
20 | Dynowski Szymon | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
21 | SALMOOWICZ EWELINA | MICHRÓW-STEFÓW | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
22 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
23 | Fronczak Róża | Aleksandrów | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | Albo grubo albo wcale | L | |
24 | Kiełczewska Lidia | Dabrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
25 | Kiełczewski Łukasz | Dabrowka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
26 | Kołacz Andrzej | Dabrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Klub Seniora w Wilczorudzie | XL | |
27 | Kołacz Anna | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Klub Seniora w Wilczorudzie | XL | |
28 | Stykowska Zuzanna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
29 | Kusiak Mieczysla | Wilczoruda-Parcela | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
30 | Roszak Beata | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
31 | Mikołajczyk Jakub | Jeziora | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
32 | Kucharski Piotr | Lipie | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
33 | Pietraszewski Mateusz | Łychowska Wola | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | CKZiU Nowa Wieś | XL | |
34 | Hadowska Emilia | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
35 | Hadowski Marcin Hadowski | Pniewy | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
36 | Hadowska Ala | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
37 | Deska Patrycja | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | CKZiU Nowa Wieś | S | |
38 | Deska Elżbieta | Grójec | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | S | ||
39 | Stawicki Bartek | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | S | |
40 | Farjaszewski Jakub | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
41 | Farjaszewska Maja | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
42 | Farjaszewska Beata | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | M | |
43 | Chyła Igor | Cychry | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
44 | Chyła Marlena | Cychry | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
45 | Bernacka Małgorzata | Dąbrówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
46 | Krasowska Katarzyna | Ginetówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
47 | Kaczanowska Monika Kaczanowska | Grójec | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | 1. ORel | S | |
48 | Kowalska Iwona | Jurki | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
49 | Wicińska Aneta | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
50 | Markiewicz Ilona | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
51 | Stawicka Agnieszka | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | M | |
52 | Sitarek Mariusz | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Osp Konie | XL | |
53 | Górniak Luiza | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW Dziarskie Babki Kocerany | M | |
54 | Wiciński Artur | Żyrardów | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | LKS Pniewy | XL | |
55 | Szymczak Małgorzata | Tarczyn | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
56 | Stykowski Paweł | Aleksandrów | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | XL | ||
57 | Sochacka Martyna | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Karolew | S | |
58 | Horst Marcin | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KKS | L | |
59 | Horst Aneta | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW Dziarskie Babki Kocerany | M | |
60 | Polak Justyna | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
61 | Wieczorek Anna | Witalówka | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
62 | Żuchowska Barbara | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
63 | Aderek Elżbieta | Kruszew | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
64 | Wójcik Agnieszka | Michrów | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
65 | SOBOCIŃSKI PIOTR | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | L | |
66 | Sobocińska Anna | Grójec | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Kruszew | M | |
67 | Centkowski Łukasz | Lutkowka | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | LKS Osuchów | M | |
68 | Szymczak Jacek | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Sympatycy KGW "Dziarskie babki" Kocerany | L | |
69 | Szybowska-Szymczak Joanna | Kocerany | Polska | Dystans podstawowy 1918m | KGW "Dziarskie babki" Kocerany | L | |
70 | Kowalska Kinga | Wilczoruda | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | PSP Karolew | M | |
71 | Kołacz Aneta | Ciechlin | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
72 | Czajkowska Magdalena | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
73 | Koch Katarzyna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
74 | Stykowska Małgorzata | Jeziora | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
75 | Stępień Anita | Warszawa | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
76 | Kotański Mariusz | Grójec | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | FC Mundialito | M | |
77 | Gwara Rafał | Dobiesz | Polska | Dystans podstawowy 1918m | FC Mundialito | L | |
78 | Sadowski Daniel | Konie | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
79 | Skoneczny Patryk | Zimna Woda | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | OSP ZBIROŻA | L | |
80 | Borowski Robert | Lasek | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | OSP ZBIROŻA | L | |
81 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
82 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | M | ||
83 | Wyciszkiewicz Grzegorz | Komorniki | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
84 | Wiechowska Dorota | Główczyn | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
85 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
86 | Stępniewska Beata | Lesznowola | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | PSP Karolew | M | |
87 | Zielony Tomasz | Konie | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Ejjooo :) | XL | |
88 | Wit Błażej | Pniewy | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | L | ||
89 | Oziemski Sebastian | Błędów | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | XL | ||
90 | Stępniewska Monika Stępniewska | Pniewy | Polska | Dystans podstawowy 1918m | S | ||
91 | Szymczak Ireneusz | Michrów | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | LKS Pniewy | L | |
92 | Kubiczek Jagoda | Częstochowa | Polska | Dystans podstawowy 1918m | L | ||
93 | Narloch Jakub | Tomaszówka | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | Albo grubo albo wcale | L | |
94 | narloch antoni | tomaszówka | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | Albo grubo albo wcale | M | |
95 | Górniak Karol | Kolonia Jurki 9 | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | Albo grubo albo wcale | L | |
96 | Wiciński Patryk | Pniewy | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | Albo grubo albo wcale | M | |
97 | Krukowska Hanna | Jeziora | Polska | Dystans podstawowy 1918m | M | ||
98 | Sander Paweł | Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 | Polska | Dystans podstawowy 1918m | Przyjaciele | L | |
99 | Sander Julitta | Wilczoruda-Parcela 3 48 6686049 | Polska | Dystans podstawowy 1918m | PSP Jeziora | L | |
100 | Piotrkowicz Michalina | Tarczyn | Polska | Dystans rozszerzony 5000m | S |
Views: 10484