1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 stanecki maciej skierniewice 5 km NW 40.00 PLN
2 Wroński Vlodi Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
3 Zaremba Maria Wycinki Osowskie 200 m 20.00 PLN
4 Kałużna Anna Sosnowiec 5 km NW 40.00 PLN
5 Zaremba Andrzej Wycinki Osowskie 5 km 40.00 PLN
6 Wasilewski Sławomir Warszawa 5 km NW PASJA Nordic Walking 40.00 PLN
7 Antosik Piotr Jaktorów 5 km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
8 Kulik Jarosław Legionowo 5 km Bestie OCR Legionowo paid
9 Gwarek Anita Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
10 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking paid
11 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki 200 m Akademia Piłkarska Champions 20.00 PLN
12 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki 1 km KS Zielono- Czarni 20.00 PLN
13 Jarek Katarzyna Mińsk Mazowiecki 5 km 40.00 PLN
14 Zajączkowska Bożena Łęczyca 5 km NW paid
15 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska 5 km NW 40.00 PLN
16 Wetoszka Piotr Wetoszka Biala Podlaska 5 km NW TKKF Krzna Biała Podlaska 40.00 PLN
17 Wijas Anna Łódź 5 km NW Z Kijami Przez Życie paid
18 Czerski Krzysztof Łódź 5 km NW KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ / Epoka Nordica Łódź paid
19 Mróz Sebastian Komorów 5 km paid
20 Szumilas Kuba Podkowa leśna 200 m paid
21 Degner Damian PŁOCK 5 km Active Ruuners Płock 40.00 PLN
22 Zabłocki Karol Warszawa 5 km NW NW CZŁAPSKI TEAM paid
23 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
24 Błuś Helena Warszawa 400 m SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
25 Błuś Hanna Warszawa 1 km SP382 Warszawa Ursus 20.00 PLN
26 Gdański Huber Kowal 1 km 20.00 PLN
27 Gdańska Aneta Kowal 5 km NW Parakulos Kowal 40.00 PLN
28 Szlaga Julita Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 paid
29 Głowicka Aneta Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 paid
30 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
31 Budzyński Daniel Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 5 paid
32 Krawczyk Konrad Krawczyk Warszawa 5 km CSGroup Runners Team 40.00 PLN
33 Plejznerowski Marcin Otwock 5 km Otwock Biega paid
34 Plejznerowski Mikołaj Otwock 200 m paid
35 Plejznerowski Jakub Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka paid
36 Plejznerowski Mateusz Otwock 1 km Lekkoatleci z Otwocka paid
37 Pietras Katarzyna Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 paid
38 Ciuchcińska Monika Sochaczew 5 km 40.00 PLN
39 Troniarz Stanisław Raszyn 5 km NW 40.00 PLN
40 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5 km 40.00 PLN
41 Wojnach Julita Pruszków 5 km NW Żbiki Nordic Walking 3 paid
42 Małkiewicz Julia Warszawa 400 m 20.00 PLN
43 Górski Krzysztof Jaktorów 5 km DAWID TEAM paid
44 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m MILFY i FILFY paid
45 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m MILFY i FILFY paid
46 Bartołowicz Dawid Hilarów 5 km DAWID TEAM paid
47 Klimas Natalia Warszawa 400 m PSP62 paid
48 Fedyna Maja Grodzisk Mazowiecki 200 m paid
49 Jakim Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km NW 40.00 PLN
50 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km NW RundeGirard 40.00 PLN
51 Szpadzik Jarosław Grodzisk Maz./Marki 5 km Biegacze MF paid
52 Reisch Janusz Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 paid
53 Reisch Bozena Pruszków 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 paid
54 Gnatowicz Jakub Grodzisk mazowiecki 200 m paid
55 Gnatowicz Szymon Grodzisk mazowiecki 200 m paid
56 Kompanowski Maciej Grodzisk mazowiecki 200 m paid
57 Kompanowski Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 200 m LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
58 Żochowski Błażej Lisewo 5 km 40.00 PLN
59 szyprowska joanna Sochaczew 5 km DAWID TEAM paid
60 Dziwińska Judyta Wołomin 5 km 40.00 PLN
61 Peluch Katarzyna Warszawa (Wola) 5 km NW Pokątną team paid
62 Łukaszenko Agnieszka Warszawa 5 km NW Pokątną team paid
63 Kosiarek Edyta Zyrardów 1 km DAWID Team 20.00 PLN
64 Pietras Jolanta Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 paid
65 Pietras Piotr Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 3 paid
66 Dudkiewicz Piotr Koprki 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 4 paid
67 Kabala Katarzyna Pęcice 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 paid
68 Czarnecka-Chomicz Joanna Warszawa 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 2 paid
69 Zbojna Mariusz Piastów 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 paid
70 Podgórski Grzegorz PRUSZKÓW 5 km NW ŻBIKI NORDIC WALKING 1 paid
71 Szyszka Maciej Warszawa 5 km NW MS SPORT-CARE paid
72 Świderski Janusz Białystok 5 km NW paid
73 Kubiak Grzegorz Sochaczew 5 km DAWID TEAM paid
74 Kosiarek Sebastian Zyrardów 400 m DAWID TEAM paid
75 Kosiarek Edyta Zyrardów 5 km DAWID TEAM paid
76 Brodzik Arkadiusz Kuflew 5 km 40.00 PLN
77 Tartanus Kinga Nieborów 400 m ZPO NIEBORÓW paid
78 Wróblewska Iwona Wyszków 5 km NW paid
79 Szrejder Dorota Nadarzyn 5 km Smocze Łapy 40.00 PLN
80 Hipp Robert Nadarzyn 5 km NW Smocze Łapy 40.00 PLN
81 Skruczaj Magdalena Grójec 5 km NW GRA-PA paid
82 Prudziłko Paulina Warszawa 5 km GRA-PA paid
83 Skruczaj Piotr Grójec 5 km GRA-PA paid
84 Cwen Bartosz Kampinos 5 km Przystanek Zdrowy Kampinos 40.00 PLN
85 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km NW Pasja Nordic Walking 40.00 PLN
86 TOBOROWICZ PIOTR Warszawa 5 km NW EX CWKS LEGIA WARSZAWA 40.00 PLN
87 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km NW JUNIK paid
88 Skruczaj Paweł Grójec 5 km NW GRA-PA paid
89 Skruczaj Grażyna Grójec 5 km NW GRA-PA paid
90 Marzoch Zofia Warszawa 5 km DDRUNNINGTEAM paid
91 RADOMSKI Marcin Płock 5 km NW Biegam W Sfetsze 40.00 PLN
92 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa 5 km NW GRUPA WILKI paid


Views: 5996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ