# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marynowska Anna | Żukówka | Polska | 5 km NW | ||
2 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | |
3 | Sadownik Robert | Pruszków | Polska | 5 km | ||
4 | Kępa Mikołaj | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | ||
5 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Polska | 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
6 | Budniak Maja | Władysławowo | Polska | 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
7 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Polska | 5 km NW | ||
8 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | 5 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
9 | Stanicka Agnieszka | Koczargi Stare | Polska | 5 km NW | Rysie Razem | |
10 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 5 km NW | ||
11 | Grabińska Gizela | Warszawa-Wesoła | Polska | 5 km NW | AZS UW | |
12 | Marciniak Patrycja | Ożarów Mazowiecki | Polska | 5 km NW | ||
13 | Kozikowska Ola | Mińsk Mazowiecki | Polska | 5 km | KS Zielono- Czarni | |
14 | Trepanowski Szymon | Mińsk Mazowiecki | 200 m | KS Zielono- Czarni | ||
15 | Trepanowski Kacper | Mińsk Mazowiecki | 1 km | KS Zielono- Czarni | ||
16 | Trepanowski Łukasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1 km | KS Zielono- Czarni | |
17 | Filochowska Marta | Szczytno | Polska | 5 km | ||
18 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | 5 km NW | StarsTroopers | |
19 | Gałczyński Wojciech | Kręczki | Polska | 5 km NW | StarsTroopers | |
20 | Karasek Monika | Radziejowice | Polska | 5 km NW | ||
21 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | |
22 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | 5 km NW | ||
23 | Wroński Vlodi | Warszawa | Polska | 5 km NW | PASJA Nordic Walking | |
24 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | 5 km NW | PASJA Nordic Walking | |
25 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |
26 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | |
27 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | 5 km NW | ||
28 | Wetoszka Piotr Wetoszka | Biala Podlaska | Polska | 5 km NW | TKKF Krzna Biała Podlaska | |
29 | Degner Damian | PŁOCK | Polska | 5 km | Active Ruuners Płock | |
30 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | Polska | 5 km | ||
31 | Błuś Helena | Warszawa | Polska | 400 m | SP382 Warszawa Ursus | |
32 | Błuś Hanna | Warszawa | Polska | 1 km | SP382 Warszawa Ursus | |
33 | Gdański Huber | Kowal | Polska | 1 km | ||
34 | Krawczyk Konrad Krawczyk | Warszawa | Polska | 5 km | CSGroup Runners Team | |
35 | Ciuchcińska Monika | Sochaczew | Polska | 5 km | ||
36 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | 5 km NW | ||
37 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | 5 km | ||
38 | Małkiewicz Julia | Warszawa | Polska | 400 m | ||
39 | Jakim Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km NW | ||
40 | Strzelecka Katarzyna | Żyrardów | Polska | 5 km NW | RundeGirard | |
41 | Żochowski Błażej | Lisewo | Polska | 5 km | ||
42 | Dziwińska Judyta | Wołomin | Polska | 5 km | ||
43 | Kosiarek Edyta | Zyrardów | Polska | 1 km | DAWID Team | |
44 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | Polska | 5 km | ||
45 | Szrejder Dorota | Nadarzyn | Polska | 5 km | Smocze Łapy | |
46 | Hipp Robert | Nadarzyn | Polska | 5 km NW | Smocze Łapy | |
47 | Cwen Bartosz | Kampinos | Polska | 5 km | Przystanek Zdrowy Kampinos | |
48 | TOBOROWICZ PIOTR | Warszawa | Polska | 5 km NW | EX CWKS LEGIA WARSZAWA |
Views: 22343