II Bieg i Marsz Niepodległości
Marsz NW 6km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Oleksy Krzysztof Katowice Marsz NW 6km ADS Masna paid
2 Biernacka Agnieszka Niegowonice Marsz NW 6km paid
3 Kacperowska Mariola Kacperowska Sosnowiec Marsz NW 6km Kacperki paid
4 Rynk Mateusz Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
5 Ulman Katarzyna Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
6 Dudek Beata Piekary Śląskie Marsz NW 6km Lecymy Durś paid
7 Rynk Agata Rynk Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
8 Foltyn Barbara Foltyn Mysłowice Marsz NW 6km paid
9 Kwiecien Jolanta Sosnowiec Marsz NW 6km paid
10 Karolewska Ewa Będzin Marsz NW 6km paid
11 Gębka Marta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
12 Sikora Beata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
13 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
14 Sobczyk Monika Mierzęcice Marsz NW 6km paid
15 Żegolewski Wojciech Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km
16 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
17 Karolus Małgorzata Katowice Marsz NW 6km paid
18 Marczak Joanna Aleksandria I Marsz NW 6km paid
19 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 6km paid
20 Kaniowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km Biegam Bo Lubię paid
21 Tomczyk Elżbieta Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" paid
22 Kluczewska Henryka Sławków Marsz NW 6km paid
23 Konopka Teresa Sławków Marsz NW 6km paid
24 Grzanka Izabela Grzanka Ujków Nowy Marsz NW 6km paid
25 Andruszkiewicz Krzysztof Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
26 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW 6km paid
27 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 6km W POGONI ZA DUCHEM paid
28 Frydrysiak Sylwia Katowice Marsz NW 6km Huragan Ligota paid
29 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW 6km paid
30 Urban Renata Katowice Marsz NW 6km Huragan Ligota paid
31 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Marsz NW 6km Harpagan Sosnowiec paid
32 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Marsz NW 6km Harpagan Sosnowiec paid
33 ŁOŻYŃSKI Jan KATOWICE Marsz NW 6km
34 Jarek Marta Chorzów Marsz NW 6km paid
35 Adamus Czesław Chorzów Marsz NW 6km Ekipa Na Kijach
36 Adamus Aneta Chorzów Marsz NW 6km Ekipa Na Kijach
37 Wójtowicz-Paszkowska Monika Gródków Marsz NW 6km paid
38 Malczewski-Jachna Łukasz Sienianowice-Śląskie Marsz NW 6km TVS Przetrenowani Team
39 Bomba Dorota Trzebinia Marsz NW 6km paid
40 Glimańska Agnieszka Glimańska Katowice Marsz NW 6km
41 Olej Agata Jaworzno Marsz NW 6km paid
42 Socha Marek Sosnowiec Marsz NW 6km paid
43 Socha Mateusz Sosnowiec Marsz NW 6km paid
44 Małka Marian Gliwice Marsz NW 6km
45 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW 6km PANCE
46 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW 6km PANCE
47 Nakielna Agnieszka Dabrowa Gornicza Marsz NW 6km paid
48 Koza Bojana Niegowoniczki Marsz NW 6km paid
49 BORCZ MAŁGORZATA DĄBROWA GÓRNICZA Marsz NW 6km paid
50 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC Marsz NW 6km paid
51 Nowak Marcel Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Marsz NW 6km paid
52 Nowak Agnieszka Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Marsz NW 6km
53 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km paid
54 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 6km Lecymy Durś
55 Piekarczyk Joanna Dabrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
56 hudaszek joanna wojkowice Marsz NW 6km paid
57 Rubel Barbara Gródków Marsz NW 6km paid
58 Grząś Magdalena Rzeniszów Marsz NW 6km paid
59 Dziuba Marlena Przeczyce Marsz NW 6km paid
60 Nowak Justyna Przeczyce Marsz NW 6km paid
61 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" paid
62 Adamczyk Anna Będzin Marsz NW 6km ZagłębieTeam paid
63 Adamczyk Rafal Będzin Marsz NW 6km ZagłębieTeam paid
64 Kalaga Małgorzata Chruszczobród Marsz NW 6km Grupa JuraPL
65 Kokoszka Joanna Mierzęcice Marsz NW 6km paid
66 Kulińska Dorota Będzin Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach paid
67 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 6km paid
68 Dylewski Andrzej Dabrowa Gornicza Marsz NW 6km
69 CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Marsz NW 6km paid
70 Papiernik Janusz Trzebinia Marsz NW 6km paid
71 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW 6km paid
72 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec Marsz NW 6km MOSiR Sosnowiec paid
73 Drozdek Edyta Bieruń Marsz NW 6km paid
74 Tkaczewska Agnieszka Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
75 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 6km Katowice 49 paid
76 Malczyk Anna Sosnowiec Marsz NW 6km paid
77 Sztura Katarzyna Będzin Marsz NW 6km paid
78 Anyż Maria Będzin Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach paid
79 Biedra Krystyna Będzin Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach paid
80 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach paid
81 Młynarczyk- Witek Magdalena Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
82 Hermann Małgorzata Hermann Bytom Marsz NW 6km paid
83 Głowacki Jerzy Bytom Marsz NW 6km paid
84 Hermann Julia Bytom Marsz NW 6km paid
85 Gołębiowski Lucjan Będzin Marsz NW 6km Będzin Team paid
86 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
87 Seweryn Iwona Sosnowiec Marsz NW 6km paid
88 Dźwigał Ewa Będzin Marsz NW 6km Będzin Team paid
89 ptaś jolanta czeladz Marsz NW 6km Mosir Saturn Czeladź
90 Ziòłkowska Edyta Sosnowiec Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach paid
91 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW 6km paid
92 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 6km Optyka K.M. Szczerba paid
93 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
94 Morawska Aleksandra Sosnowiec Marsz NW 6km
95 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW 6km paid
96 Minor Zuzanna Będzin/Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega paid
97 Głowacka Martyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid


Views: 5033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ