# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gembicka Karolina Sosnowiec Bieg 6km free participation
2 Bagińska Dorota Sławków Bieg 6km Sławkowskie Włóczykije free participation
3 ptaś jolanta czeladz Bieg 6km Tkkf mosir saturn czeladz free participation
4 Kozioł Klaudyna Sierakowice Bieg 6km free participation
5 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec Bieg 6km MOSiR Sosnowiec free participation
6 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
7 Herok Adam dąbrowa górnicza Bieg 6km free participation
8 Łuckos Monika Dąbrowa górnicza Bieg 6km free participation
9 Kosmala Sebastian Sosnowiec Bieg 6km Husaria Race Team free participation
10 Bielecka Katarzyna Sosnowiec Bieg 6km Husaria Race Team free participation
11 Brzozowska Martyna Sosnowiec Bieg 6km free participation
12 Grochowski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
13 Augustyn Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
14 Nowak Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA GOŁONÓG Bieg 6km free participation
15 Głąb Małgorzata Łazy Bieg 6km free participation
16 Lis Damian Czestochowa Bieg 6km free participation
17 Kacperowska Mariola Niegowonice Bieg 6km Kacperki free participation
18 Zacha Daria Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
19 Małecka Lidia Gliwice Bieg 6km free participation
20 Tomczyk Elżbieta Sławków Bieg 6km free participation
21 Kluczewska Henryka Sławków Bieg 6km free participation
22 Konopka Teresa Sławków Bieg 6km free participation
23 Sodo Rafał Będzin Bieg 6km free participation
24 Kordecki Aleksander Sławków Bieg 6km free participation
25 Kędzior Kalina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
26 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
27 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
28 Ziebro Karina Sosnowiec Bieg 6km BIKEHEAD free participation
29 Ziebro Grzegorz Sosnowiec Bieg 6km BIKEHEAD free participation
30 Kempkiewicz Jarosław Gliwice Bieg 6km free participation
31 Markiewicz Martyna Gliwice Bieg 6km free participation
32 Kempkiewicz Brygida Gkiwice Bieg 6km free participation
33 Kacperowska Mirosława Niegowonice Bieg 6km Kacperki free participation
34 Kacperowska Agnieszka Niegowonice Bieg 6km Kacperki free participation
35 Biernacka Agnieszka Niegowonice Bieg 6km free participation
36 Dudek Anna Bytom Bieg 6km free participation
37 Szumliński Kazimierz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
38 Różalska Aneta Sosnowiec Bieg 6km free participation
39 Dźwigał Ewa Będzin Bieg 6km Będzin Team free participation
40 Gołda Milena Siewierz Bieg 6km free participation
41 Gołda Martyna SIEWIERZ Bieg 6km free participation
42 Czajka Zuzanna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Santa Claus free participation
43 Czajka Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Santa Claus free participation
44 Wach Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
45 BEDNARCZYK MAGDALENA BĘDZIN Bieg 6km free participation
46 Matuszewska Magdalena Bukowno Bieg 6km free participation
47 Zachciał Karol Wojkowice Bieg 6km free participation
48 Zachciał Dagmara Wojkowice Bieg 6km free participation
49 Zachciał Łukasz Wojkowice Bieg 6km free participation
50 Bula Maciej Sosnowiec Bieg 6km free participation
51 Bula Mateusz Sosnowiec Bieg 6km free participation
52 Bula Monika Sosnowiec Bieg 6km free participation
53 Bula Dariusz Sosnowiec Bieg 6km free participation
54 Siwy Karolina Będzin Bieg 6km free participation
55 Kidawa - Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
56 Czapla Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
57 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 6km free participation
58 Zelený Jan Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
59 Piątek-Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 6km parkrun Katowice free participation
60 Kalaga Karol Piekary Śląskie Bieg 6km free participation
61 Morawska Aleksandra Sosnowiec Bieg 6km free participation
62 Ulman Katarzyna Będzin Bieg 6km #byledomety free participation
63 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
64 Różanka Weronika Będzin Bieg 6km Bolero Team free participation
65 Czado Artur Sosnowiec Bieg 6km Będzin Team free participation
66 Starczynowska Anna Sosnowiec Bieg 6km free participation
67 Gubas Angelika Sosnowiec Bieg 6km free participation
68 Klimas Patrycja Sosnowiec Bieg 6km free participation
69 Filipowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Ruszamy Dąbrowę free participation
70 Mikulska Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
71 Furgacz Magdalena Zawiercie Bieg 6km free participation
72 Juskiewicz Lukasz Myszków Bieg 6km free participation
73 Wiekieta Helena Siemianowice Śląskie Bieg 6km free participation
74 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg 6km free participation
75 Kubasik Aneta Będzin Bieg 6km free participation
76 Strączek Grzegorz Siemianowice Bieg 6km free participation
77 Luboń Albert Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
78 Luboń Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
79 Luboń Kalina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
80 Luboń Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
81 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
82 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
83 Dec Justyna Katowice Bieg 6km Fundacja Oko w Oko z Rakiem free participation
84 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Benteler free participation
85 Cisowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
86 GAJEWSKA MONIKA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km free participation
87 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
88 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Dziady Ocr Rada free participation
89 Siarczyński Sławomir Mysłowice Bieg 6km Klub Biegaczy JYSK free participation
90 Koniec Mariusz Koniec Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Carbon OCR Racing Team free participation
91 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 6km free participation
92 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
93 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem free participation
94 Rybak Tomasz Ruda Śląska Bieg 6km free participation
95 Ludwikowski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
96 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation
97 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Nessi Team free participation
98 Malczyk Anna Sosnowiec Bieg 6km free participation
99 Tomczyk Rafal Sosnowiec Bieg 6km free participation
100 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km free participation


Views: 848

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ