# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn 30.00 PLN
2 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Biegający Tczew paid on-line
3 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
4 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn 30.00 PLN
5 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg IP Kwidzyn Team 30.00 PLN
6 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum 20.00 PLN
7 Brocka-Tymińska Joanna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
8 Helak Marek Grudziadz Bieg Wtorkowy trening paid on-line
9 Gryglewski Kacper Miłoradz Bieg 30.00 PLN
10 Jankowski Marek Grudziądz Bieg paid on-line
11 Kotz Marcin Grudziądz Bieg paid on-line
12 Jankowska Gizela Grudziadz Bieg paid on-line
13 TOMASZEK MARITA GARDEJA Bieg 30.00 PLN
14 szczepański leszek Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn 30.00 PLN
15 MURAWSKA SYLWIA GRUDZIĄDZ Bieg paid on-line
16 JENDRZEJCZAK LESZEK GRUDZIĄDZ Bieg zitadelle paid on-line
17 JABŁOŃSKA AGNIESZKA GRUDZIĄDZ Bieg paid on-line
18 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
19 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Bieg zitadelle paid on-line
20 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 30.00 PLN
21 Zimna Anna Tczewskie Łąki Bieg Biegający Tczew paid on-line
22 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew paid on-line
23 Małek Aleksandra Kąpino Bieg Run babys 30.00 PLN
24 Małek Andrzej Kąpino Bieg Run Babys 30.00 PLN
25 Piotrowski Lech Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
26 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg paid on-line
27 Piotrowska Agata Wielgłowy Bieg paid on-line
28 Doering Robert Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
29 Doering Antoni Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Klub Sportowy Czernin Akademia Młodego Piłkarza paid on-line
30 Doering Agnieszka Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
31 Stolarów Robert malbork Bieg druzyna pierscienia 30.00 PLN
32 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg druzyna pierscienia 30.00 PLN
33 Prządka Krzysiek kwidzyn Bieg - 30.00 PLN
34 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg 30.00 PLN
35 Walkiewicz Justyna Kwidzyn Bieg paid on-line
36 Walkiewicz Przemysław Kwidzyn Bieg paid on-line
37 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg paid on-line
38 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
39 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg Gmina Gardeja Biega 30.00 PLN
40 Tryba Zdzisław Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
41 JANIK Roman KWIDZYN Bieg KWIDZYN BIEGA paid on-line
42 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
43 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Bieg KWIDZYN BIEGA 30.00 PLN
44 Szostek Katarzyna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
45 Treć Leon Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
46 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Bieg Sosnowa Team Grudziądz 30.00 PLN
47 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid on-line
48 Zdziarski Adam Grudziądz Bieg Sosnowa Team Grudziądz paid on-line
49 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 30.00 PLN
50 Skrajda Szymon Pawlice Bieg ZUT Milewski paid on-line


Views: 746

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ