# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ścisłowski Daniel Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
2 Kwiatkowski Ireneusz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid
3 Mazerski Bartosz Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
4 Korda Oliwia Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
5 iljin Mirosław Kwidzyn Bieg Parkrun Grudziądz
6 Omieczyński Mateusz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Omlet team paid on-line
7 Omieczyński Maciej Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Omlet team paid on-line
8 Lewandowski Oskar Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid
9 Rzatkowski Marek Rzatkowski Sztum Bieg paid on-line
10 Kudełka Dariusz Kwidzyn Bieg paid on-line
11 Kudełka Justyna Kwidzyn Bieg paid on-line
12 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg paid on-line
13 Kozak Zdzislaw Berlin Bieg paid on-line
14 Grabkowski Andrzej Iława Bieg paid on-line
15 Michoński Sebastian Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
16 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg Cyklo Kwidzyn paid on-line
17 Klawikowski Jakub Malbork Bieg BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
18 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg paid on-line
19 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg
20 Krusiński Mirosław Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Thales paid on-line
21 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg drużyna pierścienia paid on-line
22 Kotlenga Monika Iława Bieg paid on-line
23 Kotlenga Przemysław Iława Bieg paid on-line
24 Brzozowska Iwona Unisław Bieg Przebiegli Unisław i Okolice paid on-line
25 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg
26 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg paid on-line
27 Zimny Dawid Tczew Bieg SP 4 TCZEW
28 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg paid on-line
29 Bożykowski Jan Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr paid on-line
30 Niemyjska Beata Starocin Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
31 PANKOWSKA KATARZYNA IŁAWA Bieg Kriss Coaching paid on-line
32 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
33 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
34 Szella-Skrycka Beata Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
35 Wróbel Piotr Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
36 Machnikowski Adrian Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
37 Wnuk Karolina Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Wnuki TriaTrenują paid on-line
38 Sałek Wioleta Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
39 Brodzińska Anna Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
40 Jagielska Agnieszka Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
41 Szymański Tomasz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
42 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Traktor team gmina Kwidzyn paid on-line
43 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
44 Giembicki Jan Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
45 Walendziak Ryszard Malbork Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum VALDANO paid on-line
46 Tabor Leszek Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
47 Kania Marek Starogard Gdański Bieg paid on-line
48 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
49 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
50 Gajewski Niko Opalenie Bieg paid on-line
51 Dolinski Stanislaw Lubieszewo Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
52 Przypek Marcin Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
53 Baruffi Sandra Gdańsk Bieg paid on-line
54 Lonert Marcin Grudziadz Bieg paid on-line
55 Cybulski Karol Malbork Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
56 Popowicz Tomasz Janówka Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
57 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg paid on-line
58 Sochacki Michał Kwidzyn Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
59 Warachewicz Anna MALBORK Bieg paid on-line
60 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg paid on-line
61 Łucka Anna Grudziądz Bieg paid on-line
62 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg paid on-line
63 Ewertowska Julia Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztumskie Smoki
64 Pokojska Ewa Braniewo Bieg KROPELKA paid on-line
65 Neumann Tomasz Tczew Bieg paid on-line
66 Nowak Grzegorz Tczew Bieg Biegający Tczew paid on-line
67 Nowak Katarzyna Tczew Bieg Biegający Tczew paid on-line
68 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
69 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
70 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
71 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
72 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
73 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg AZS PG
74 Babieczko Andrzej Gościszewo Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
75 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
76 Skok Weronika Malbork Bieg paid on-line
77 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
78 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg paid on-line
79 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
80 Baczewski Robert Tczew Bieg paid on-line
81 Łukomski Andrzej Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
82 Staniszewska Agnieszka Braniewo Bieg Rozbiegane Braniewo paid on-line
83 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg paid on-line
84 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW paid on-line
85 Zalewski Przemysław Starogard Gdański Bieg paid on-line
86 Wang Anna Dublin Bieg paid on-line
87 Zalewska Karolina Starogard Gdański Bieg paid on-line
88 Szymkowiak Bartosz Malbork Bieg paid on-line
89 Podlasinska Dorota Malbork Bieg paid on-line
90 Głowacki Kacper Prabuty Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
91 Chabowski Tomasz Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum Sztum Biega paid on-line
92 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
93 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg paid on-line
94 Najda Mateusz Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
95 Zdziennicki Bartek Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
96 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
97 Michalski Wojciech Sztum Bieg - mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum paid on-line
98 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Beztlenowi Malbork / 224 krt paid on-line
99 Rozenberg Sławomir Sztum Bieg - członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum paid on-line
100 Taczyński Marcin Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line


Views: 10078

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ