Bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 iljin Mirosław Kwidzyn Bieg Parkrun Grudziądz
2 Rzatkowski Marek Rzatkowski Sztum Bieg paid on-line
3 Kudełka Dariusz Kwidzyn Bieg paid on-line
4 Kudełka Justyna Kwidzyn Bieg paid on-line
5 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg paid on-line
6 Kozak Zdzislaw Berlin Bieg paid on-line
7 Grabkowski Andrzej Iława Bieg paid on-line
8 Talarski Adrian Kwidzyn Bieg Cyklo Kwidzyn paid on-line
9 Klawikowski Jakub Malbork Bieg BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
10 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg paid on-line
11 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg
12 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg drużyna pierścienia paid on-line
13 Kotlenga Monika Iława Bieg paid on-line
14 Kotlenga Przemysław Iława Bieg paid on-line
15 Brzozowska Iwona Unisław Bieg Przebiegli Unisław i Okolice paid on-line
16 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg
17 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg paid on-line
18 Zimny Dawid Tczew Bieg SP 4 TCZEW
19 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg paid on-line
20 PANKOWSKA KATARZYNA IŁAWA Bieg Kriss Coaching paid on-line
21 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
22 Szella-Skrycka Beata Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
23 Wróbel Piotr Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
24 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Traktor team gmina Kwidzyn paid on-line
25 Kania Marek Starogard Gdański Bieg paid on-line
26 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
27 Gajewski Niko Opalenie Bieg paid on-line
28 Baruffi Sandra Gdańsk Bieg paid on-line
29 Lonert Marcin Grudziadz Bieg paid on-line
30 Cybulski Karol Malbork Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
31 Popowicz Tomasz Janówka Bieg Nyborg-Mawent paid on-line
32 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg paid on-line
33 Sochacki Michał Kwidzyn Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
34 Warachewicz Anna MALBORK Bieg paid on-line
35 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg paid on-line
36 Łucka Anna Grudziądz Bieg paid on-line
37 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg paid on-line
38 Pokojska Ewa Braniewo Bieg KROPELKA paid on-line
39 Neumann Tomasz Tczew Bieg paid on-line
40 Nowak Grzegorz Tczew Bieg Biegający Tczew paid on-line
41 Nowak Katarzyna Tczew Bieg Biegający Tczew paid on-line
42 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
43 Kozakiewicz Ireneusz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
44 Goc-Kozakiewicz Marta Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
45 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
46 Hoffmann Natalia Dzierzgoń Bieg AZS PG
47 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
48 Skok Weronika Malbork Bieg paid on-line
49 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
50 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg paid on-line
51 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
52 Baczewski Robert Tczew Bieg paid on-line
53 Staniszewska Agnieszka Braniewo Bieg Rozbiegane Braniewo paid on-line
54 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg paid on-line
55 Ossowski Jakub Elbląg Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW paid on-line
56 Zalewski Przemysław Starogard Gdański Bieg paid on-line
57 Wang Anna Dublin Bieg paid on-line
58 Zalewska Karolina Starogard Gdański Bieg paid on-line
59 Szymkowiak Bartosz Malbork Bieg paid on-line
60 Podlasinska Dorota Malbork Bieg paid on-line
61 Głowacki Kacper Prabuty Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
62 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid on-line
63 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg paid on-line
64 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
65 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg Beztlenowi Malbork / 224 krt paid on-line
66 Taczyński Marcin Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
67 Murak Stefania Sadlinki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
68 Kozioł Michał Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
69 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
70 Folga Artur Iława Bieg IŁAWA BIEGA paid on-line
71 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
72 OKOŃSKI Adrian GRUDZIADZ Bieg paid on-line
73 Okoński Piotr Grudziadz Bieg paid on-line
74 Gąsior Piotr Gąsior Susz Bieg Rozbiegany Susz paid on-line
75 Kowalczyk Łukasz Gardeja Bieg paid on-line
76 Znarowska Bożena Elblag Bieg Drużyna Pierścienia paid on-line
77 Serocki Adam Elblag Bieg Drużyna Pierścienia paid on-line
78 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg
79 Kraińska Beata Grudziądz Bieg paid on-line
80 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Bieg Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja paid on-line
81 Potuczko Marcin Prabuty Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
82 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
83 Jerzyk Aneta Kaniczki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
84 Nowicki Daniel Kwidzyn-Mareza Bieg paid on-line
85 Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza Bieg Traktor team gm kwidzyn paid on-line
86 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg paid on-line
87 Alicki Paweł Gdańsk Bieg paid on-line
88 Sikora Joanna Gdańsk Bieg paid on-line
89 Grębowska Sylwia Gdakowo Bieg paid on-line
90 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg Active Malbork paid on-line
91 Urban Henryk Kwidzyn Bieg ROCK70RUNNER
92 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega
93 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
94 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
95 Matejuk Marcin Malbork Bieg Beztlenowi Malbork / 224 krt paid on-line
96 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg paid on-line
97 Jurczyk Mateusz Otłówko Bieg Gmina Gardeja Biega
98 Szajda Ilona Bronisław Bieg paid
99 Wylk Magdalena Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
100 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg KTR Ventus paid on-line


Views: 10270

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ