Pierwsza Mila dla Marty
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szklarski Przemysław Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Let's Wod Radzionkòw paid on-line
2 Bandura Karolina Zawiercie Bieg indywidualny 1,609 km Hager Sport Team paid on-line
3 Hus Karolina Piekary Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km Husarski paid on-line
4 Hus Marek BYTOM Bieg indywidualny 1,609 km Husarski paid on-line
5 Patoń Aneta Orzech Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
6 Halczok Aleksander Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Finanse z ludzką twarzą paid on-line
7 Halczok Dariusz Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Finanse z ludzką twarzą paid on-line
8 Dereń-Halczok Natasza Dereń-Halczok Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Finanse z ludzką twarzą paid on-line
9 Pietryga Mateusz Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Klub Sportowy Ruch Radzionków paid on-line
10 Skalski Daniel Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Klub Sportowy Ruch Radzionków paid on-line
11 Letocha-Terech Karolina Radziokow Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
12 Banaś Kamil Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Klub Sportowy Ruch Radzionków paid on-line
13 Malok Szymon Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
14 Szuster-Kurz Ewa Katowice Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
15 Kurz Marek Katowice Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
16 Sobczyk Dawid Brynek Bieg indywidualny 1,609 km Davids CamStudio paid on-line
17 Ambroży Joanna Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
18 Ambroży Amelia Bytom Bieg indywidualny 1,609 km 1LO im Jana Smolenia paid on-line
19 Ambroży Adam Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
20 Frączek Krzysztof Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
21 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
22 Wójcik Piotr Piekary Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km Meble Kefa paid on-line
23 Gmerek Sławomir Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Meble Kefa paid on-line
24 Mazur-Rubinska MILENA BYTOM Bieg indywidualny 1,609 km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
25 Pac Jan Bytom Bieg indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
26 Paleczny Jakub Bytom Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
27 Lizak Katarzyna Bytom Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
28 Lizak Agata Bytom Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
29 Ociepka Mariusz Wieszowa Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
30 Ociepka Anna Wieszowa Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
31 Bednarczyk Piotr Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
32 Ochman Bednarczyk Urszula Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
33 Wilczek Krystyna Wieszowa Marsz NW indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
34 Boncol Przemysław Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
35 Wyrwol Martyna Radzionków Marsz NW indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
36 Wyrwol Marcin Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
37 Wyrwol Anna Radzionków Marsz NW indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
38 Tomczyk Ilona Radzionków Marsz NW indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
39 Hajda Justyna Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Fantastic 4 paid on-line
40 Zajączkowska Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 1,609 km Let's Wod Radzionkòw paid on-line
41 Holewa Patrycja Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
42 Gwóźdź Michał Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
43 Grund Marek Strzebiń Bieg indywidualny 1,609 km Mafia TEAM Lubliniec paid on-line
44 Łukawski Artur Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
45 Zajączkowski Paweł Woźniki Bieg indywidualny 1,609 km Let's Wod Radzionków paid on-line
46 Frej Anna Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
47 Musioł Mikołaj Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Mały Śląsk paid on-line
48 Rekus Lidia Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
49 Ryrko Piotr Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
50 Tylka Edyta Racibórz Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
51 Wittig Mariusz Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
52 Piękoś Karolina Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km 1LO im Jana Smolenia paid on-line
53 Piękoś Sylwia Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
54 Stańczyk Adam Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
55 Dziubek Sebastian Orzech Bieg indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
56 Dziubek Justyna Orzech Bieg indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
57 Horzela Antoni Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
58 Zieliński Jakub Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 1,609 km SMS RADZIONKOW paid on-line
59 Langoś Marcjanna BYTOM Bieg indywidualny 1,609 km Crossfit Musa paid on-line
60 Knebel Patrycja Zabrze Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
61 Zielińska Sylwia Tarnowskie Góry Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
62 Tomczyk Antoni Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km OLDBOJE MAŁY ŚLASK paid on-line
63 Zieliński Łukasz Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
64 Michalski Tomasz Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
65 Michalski Miłosz Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
66 Michalska Milena Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
67 Aleksa Krzysztof Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km Rojca Basket paid on-line
68 Sokół Jerzy Malec Marsz NW indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
69 Grzenia Urszula Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km Cidry Lotajom paid on-line
70 Kamiński Konrad Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
71 Dziacko Adrian Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
72 Nowak Bogusława Nowak Radzionków Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
73 Holewa Grzegorz Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
74 Gnus Arkadiusz Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
75 Wylężek Sylwia Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
76 Włochowicz Kamil Piekary Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km Lecymy Durś paid on-line
77 Czaja Stefan Nakło Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
78 Hutta Paweł Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
79 Musiał Bozena Zabrze Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
80 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg indywidualny 1,609 km Lecymy Durś paid on-line
81 Klimasara Magdalena Katowice Bieg indywidualny 1,609 km Lecymy Durś paid on-line
82 Mazur Danka Kalety Bieg indywidualny 1,609 km O co biega w Kaletach paid on-line
83 Mazur Irek Kalety Bieg indywidualny 1,609 km O co biega w Kaletach paid on-line
84 Wall Bożena Bytom Marsz NW indywidualny 1,609 km Niezrzeszona paid on-line
85 Zajączkowski Andrzej Bytom Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
86 Ratajczak Wojtek Piekary Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
87 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg indywidualny 1,609 km LOGTECH Team Radzionków paid on-line
88 Gryzak Monika Siemianowice Śląskie Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
89 Pawlik Krzysztof Kraków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
90 Sokołowska Iwona Mikołów Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
91 NIESŁONY RYSZARD CHORZÓW Marsz NW indywidualny 1,609 km STADION ŚLĄSKI paid on-line
92 CZEMPIK KORNELIA CHORZÓW Marsz NW indywidualny 1,609 km STADION ŚLĄSKI paid on-line
93 Lesisz Katarzyna Zabrze Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
94 Krysik-Syrek Agnieszka Gorzów Marsz NW indywidualny 1,609 km paid on-line
95 Giza Elżbieta Tarnowskie Góry Marsz NW indywidualny 1,609 km Nordicus Strzybnica paid on-line
96 Okroskowicz Tomasz Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
97 Okroskowicz Franciszek Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
98 Duźniak Dominik Gliwice Bieg indywidualny 1,609 km Step-Dance paid on-line
99 Morawiec Klaudia Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line
100 Hajda Daniel Radzionków Bieg indywidualny 1,609 km paid on-line


Views: 10849

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ