36. Bieg Sylwestrowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jakubiuk Jakub Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 10.00 PLN
2 Popławska Lidka BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Fasty paid on-line
3 Radziszewska Joanna BIAŁYSTOK godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Fasty paid on-line
4 Kardasz Damian Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
5 Kardasz Magdalena Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
6 Hoffman Marek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
7 Shumik Alena Brest godz. 12:00 - 2 000 m kobiet -- 40.00 PLN
8 Skowera Rozalia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pędziwiatr Białystok 10.00 PLN
9 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
10 Zhasko Yaraslau Brest godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Brest Kids Run 10.00 PLN
11 KOWALEWICZ GABRIEL TUROŚŃ KOŚCIELNA godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) paid on-line
12 KOWALEWICZ LAURA TUROŚŃ KOŚCIELNA godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) paid on-line
13 KUSIO - ROSZKOWSKA BEATA POGORZAŁKI godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 40.00 PLN
14 LESZCZUK DOROTA POGORZAŁKI godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 40.00 PLN
15 Papiernik Lena Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
16 Osmólski Robert Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Nadaktywni paid on-line
17 Mościcki Zenon Rutki godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
18 Stocka Natalia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pawena paid on-line
19 Stocka Weronika Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Pawena paid on-line
20 Stocki Paweł Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Pawena paid on-line
21 Błażewicz Dariusz Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn WINLAND paid on-line
22 Roszkowski Łukasz Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn MKS Juvenia Białystok paid
23 Monach Antoni BIAŁYSTOK godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T Białystok paid on-line
24 Monach Hanna BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) 3T Białystok paid on-line
25 Monach Katarzyna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet 3T Białystok paid on-line
26 Jelska Justyna Wasilówka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet KS PODLASIE Białystok 40.00 PLN
27 Piotrowski Rafał Choroszcz godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Nadaktywni / Spartanie Dzieciom 40.00 PLN
28 Cieciorko Julia Kozińce godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) SP Dobrzyniewo Duże paid on-line
29 Dziubińska Ania Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) MKS Juvenia Białystok paid on-line
30 Gajewska Agatka Białymstoku godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team paid on-line
31 Klimiuk Aleksandra Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) paid on-line
32 Klimiuk Lidia Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) paid on-line
33 Klimiuk Małgorzataq Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team paid on-line
34 Zambrowski Wojciech Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) jadezdzieckiem.pl 10.00 PLN
35 KONDRACIUK Zuzanna BIAŁYSTOK godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Kondraciuk Team paid on-line
36 Kondraciuk Paweł Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Kondraciuk Team paid on-line
37 Ordziejewska Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
38 Ordziejewska Kornelia Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
39 Żamojtuk Marcel Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
40 Kozioł Michał Zambrów godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
41 Orzechowska Kinga Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
42 Gintowt Jerzy Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
43 Gintowt Aleksandra Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
44 Żamojtuk Monika Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
45 Kozioł Piotr Porosły godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
46 Kalinowski Filip Łomża godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
47 Przestrzelski Sławomir Jedwabne godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
48 Kirpsza Franciszek Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
49 Kirpsza Barbara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
50 turczyński aleksander Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid
51 Jaremkiewicz Marta` Czarna Białostocka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
52 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
53 Skutnik-Borys Agnieszka BIAŁYSTOK godz. 12:00 - 800 m kobiet 40.00 PLN
54 Teleszewska Bozena Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet paid on-line
55 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Grua Biegowa Czarna Białostocka paid on-line
56 Śladowska Katarzyna Turośń Kościelna godz. 12:00 - 800 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
57 kondraciuk Marek Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Kondraciuk Team paid on-line
58 Śladowski Piotr Turośń Kościelna godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
59 Kondraciuk Piotr Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Kondraciuk Team paid on-line
60 Pleskowicz Paweł Narew godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn NAREW 40.00 PLN
61 Pogorzelski Kamil Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
62 Sadowski Andrzej Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 3T Białystok paid on-line
63 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
64 Bibułowicz Monika Turośń Kościelna godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
65 Średzinska Katarzyna Turośń Kościelna godz. 12:00 - 800 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
66 Olendzka Joanna Turośń Kościelna godz. 12:00 - 800 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
67 Bryk-Dajnowicz Karina Turośń Kościelna godz. 12:00 - 800 m kobiet Rozbiegana Turośń Kościelna paid on-line
68 Roszko Damian Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn KS PODLASIE Białystok 40.00 PLN
69 Piotrowska Dominika Ciasne godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) paid on-line
70 Piotrowski Jan Ciasne godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) paid on-line
71 Piotrowska Julita Ciasne godz. 12:00 - 2 000 m kobiet paid on-line
72 Koziejko Stanisław Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Biegam dla Justysi paid on-line
73 Bursa Szymon Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
74 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
75 Mierzwińska Anna Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) paid on-line
76 Tomaszuk Michał Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) APN Hattrick paid on-line
77 Tomaszuk Krzysztof Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) APN Hattrick paid on-line
78 Krasowski Damian Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn paid on-line
79 Dzienisik Michał Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn 3T BIAŁYSTOK paid on-line
80 Ożarowski Paweł Brańsk godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Brańsk Daje Radę 40.00 PLN
81 Krakowski Darek Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Bialostocka Sekta Biegaczy 40.00 PLN
82 Jelska Anna Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) 3T BIAŁYSTOK paid on-line
83 Płoszczuk Mateusz Białystok godz. 11:10 - 400 m dzieci (klasy III-IV szkoły podstawowej) BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY paid on-line
84 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY paid on-line
85 Lenkiewicz Jakub Białystok godz. 11:20 - 400 m dzieci (klasy V -VI szkoły podstawowej) Białystok Biega Team paid on-line
86 Lenkiewicz Wioleta Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet Białystok Biega Team paid on-line
87 Motyka Krzysztof Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING paid on-line
88 Motyka Martyna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING paid on-line
89 Motyka Milena Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) OUTDOOR TRAINING paid on-line
90 Czerniakiewicz Anna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet OUTDOOR TRAINING paid on-line
91 Tarasiuk Monika Rzepniki godz. 12:00 - 800 m kobiet 40.00 PLN
92 Zarachowicz Milena Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet 40.00 PLN
93 Lenkiewicz Magdalena Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet Białystok Biega Team paid on-line
94 Lenkiewicz Robert Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) Białystok Biega Team paid on-line
95 Lenkiewicz Paweł Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn Białystok Biega Team paid on-line
96 Weka KRZYSZTOF Białystok godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn 40.00 PLN
97 Wiszowata Zuzanna Białystok godz. 11:00 - 100 m dzieci (klasy I-II szkoły podstawowej i młodsze) SP 43 Białystok paid on-line
98 Gryguć Anna Katarzyna Białystok godz. 12:00 - 2 000 m kobiet Białystok Biega Team paid on-line
99 Jańczak Paweł Białystok godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn MKS Juvenia Białystok paid
100 Małyszko Aleksandra Białystok godz. 12:00 - 800 m kobiet MKS Juvenia paid


Views: 1602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ