III Zimowy Bieg i Marsz NW na rzecz WOŚP
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pławski Marcin Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team paid
2 Branecka Nikola Jasna 37 Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Szkoła Podstawowa - Bągart
3 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg Główny na 13,4 km paid
4 Chojnicka Joanna Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk paid
5 Branecka Inez Jasna 37 Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Szkoła Podstawowa - Bągart
6 Dzik Iza Krupin Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m Sp Rychliki
7 Obszańska Małgorzata Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk paid
8 Krawców Anna Nowa Wieś Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja. Sztum paid
9 Melka Igor Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
10 Melka Sylwia Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
11 Krakowski Oliwier Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
12 Krysiak Nataniel Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
13 Krysiak Fabian Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
14 Jankowska Beata Stare Pole Bieg Główny na 13,4 km
15 Keński Nikodem Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m DKS POWIŚLE
16 Dzik Hubert Krupin Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m Sp Rychliki
17 Dzik Kacper Krupin Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Sp Rychliki
18 Kosałka Marcin Nowy Staw Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
19 Zieliński Igor Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km paid
20 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. Biegający Tczew paid
21 Grochulska Katarzyna Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70
22 Grochulska Iwona Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
23 Leoniak Adam Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km DZIERZGOŃ TEAM paid
24 SOWA Sylwester Elbląg Bieg Główny na 13,4 km paid
25 Demski Daniel Elbląg Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Olimpia Judo Elbląg paid
26 Demska Kamila Elbląg Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
27 Błaszczyk Kacper Markusy Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
28 Nej Jakub Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 paid
29 Dzik Ksawery Elblag Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70
30 Rzepecka Aleksandra Rzepecka Elblag Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
31 Skwarczyńska-Kulik Patrycja Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Beztlenowi Malbork paid
32 Świder Małgorzata Nowiec Bieg Główny na 13,4 km
33 Szeluga Adrian Jakubowo Kisielickie Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
34 Blejwas Mateusz Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
35 Maślana Elżbieta Gdańsk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
36 Barnaś Michał Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
37 Treć Leon Sztum Bieg Główny na 13,4 km LKS Zantyr Sztum
38 Szymkowiak Bartosz Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
39 Marszałek Mateusz Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
40 Trzaska Magdalena Pawłowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
41 Sikora Magda Ankamaty Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
42 Stoj Natalia Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
43 Kownacka Marta Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
44 Warachewicz Anna MALBORK Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km
45 Lik Marta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
46 Krysiak Piotr Stary Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km paid
47 Budzińska Pola Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
48 Hajdukiewicz Mateusz Stare Miasto Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
49 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km paid
50 Gregorkiewicz Jolanta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
51 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km ZUT Milewski paid
52 Kapitan Monika Gdańsk Bieg Główny na 13,4 km Beztlenowi Malbork paid
53 Popowicz Tomasz Janówka Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Nyborg-Mawent paid
54 Lipski Artur Gdynia Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
55 Śliwka Wiesław Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk paid
56 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg Główny na 13,4 km Spartanie Dzieciom paid
57 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km KRAM TEAM
58 Tomaszewska Zuzanna Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
59 Błażejewska Ryszarda Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
60 Chabowski Tomasz sztum Bieg Główny na 13,4 km Morsy malbork paid
61 Machnikowski Adrian Sztum Bieg Główny na 13,4 km paid
62 Kulik Agnieszka Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team paid
63 Budzińska Marta Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km
64 Tomczak Hubert Bruk Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
65 Chwesiuk Kacper Bruk Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
66 Bujnicka Magdalena Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Nordic Walking Pasłęk paid
67 Bujnicki Marcin Pasłęk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Nordic Walking Pasłęk paid
68 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Główny na 13,4 km paid
69 Stańczak Karolina Malbork Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
70 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
71 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. paid
72 Dydymska Monika Rumia Bieg Główny na 13,4 km - osoby powyżej 70 r.ż. paid
73 Ruchlewicz Urszula Sztum Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
74 Śrutkowski Sylwester Sztum Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
75 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Główny na 13,4 km paid
76 Redlin Mateusz Malbork Bieg Główny na 13,4 km BEZTLENOWI MALBORK paid
77 Tarankiewicz Karolina Orneta Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
78 Cybulski Karol Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Nyborg-Mawent paid
79 Bartyś Adam Powodowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
80 Demko Marta Dzierzgoń Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
81 Bartyś Paulina Powodowo Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
82 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg Główny na 13,4 km
83 Sikora Leokadia Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team paid
84 Śnigórska Monika Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team paid
85 Śnigórski Paweł Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 Dzierzgoń Team paid
86 Bruździńska Bożena Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Dzierzgoń Team paid
87 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg Główny na 13,4 km Dzierzgoń Team paid
88 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg Główny na 13,4 km EKK Elbląg paid
89 Stańczak Edward Malbork Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
90 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Główny na 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
91 Damps Michał Braniewo Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Szybki Struś Braniewo paid
92 Czopek Jaroslaw EŁK Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km Maratonka
93 Dziweńka Beata Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km paid
94 Wierzbicki Jakub Malbork Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja Sztum paid
95 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Rekreacyjny bieg na dystansie 5.5 km Stowarzyszenie Chrześcijańskie Ostoja. Sztum paid
96 Subocz Tymoteusz Dzierzgoń Bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m
97 Łęgowski Błażej Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km - dzieci do lat 15 oraz osoby powyżej lat 70 DKS POWIŚLE paid
98 Łęgowska Ewelina Dzierzgoń Rekreacyjny marsz Nordic Walking na dystansie 5.5 km paid
99 Przybyła Marta Janówka Bieg Główny na 13,4 km paid
100 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Główny na 13,4 km Biegający Tczew paid


Views: 12217

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ