# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bisowski Mariusz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km paid
2 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
3 Piekarz Blanka ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
4 Siedlecki Wiktor Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
5 Siedlecka Kornelia ZĄBKI BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
6 Czapska Maria Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
7 Czapski Franciszek Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
8 Dziewulska Urszula Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
9 Dziewulski Marek Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
10 Dziewiczkiewicz Maja Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
11 Tartanus Kinga Nieborów BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów ZPO Nieborów
12 Gajewski Karol Stare Lipiny BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
13 Samul Jan Warszawa BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów UKS La Basket Warszawa
14 Konowrocka Marta Agata Konowrocka Halinów NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team paid
15 Iwańczyk Magdalena Warszawa NORDIC WALKING 5000 km paid
16 Gajewska Sławomira Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
17 AKSAMIT JAKUB KONARY NORDIC WALKING 5000 km Rowerowy Biegacz paid
18 Jurkowiecka Anna Wołomin NORDIC WALKING 5000 km paid
19 Izraelska Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team paid
20 Lipińska Bożenna Baboszewo NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
21 Pawlak Agnieszka Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
22 Brewczyńska Julia Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
23 Brewczyńska Maja Siedlce BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
24 Rogala Katarzyna Okuniew NORDIC WALKING 5000 km Sonsiedzi Team paid
25 Brewczyńska Agnieszka Siedlce NORDIC WALKING 5000 km paid
26 Moćko Beata Wolomin NORDIC WALKING 5000 km paid
27 Machtyl Alan Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
28 Chojnowski Arkadiusz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
29 Piasecka Paulina Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
30 Bińkiewicz Jakub Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
31 Wojda Michał Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega paid
32 Gawlik Arkadiusz Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Biegam Na Tarchominie paid
33 Kanclerz Krzysztof Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Upalone Muminki paid
34 Andrychiewicz Monika Zielonka NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
35 Jakubowska Iza Wolomin BIEG GŁÓWNY 10 km
36 Stępień Lena Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
37 Jeleniewicz Ryszard Legionowo NORDIC WALKING 5000 km paid
38 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ BIEG GŁÓWNY 10 km BÓBR TŁUSZCZ paid
39 Jaczewska Adrianna Ząbki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
40 Jeleniewicz Joanna LEGIONOWO NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
41 Krauze Kamil Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
42 Kowalska Izabela Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
43 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów KS Zielono Czarni Mińsk Mazowiecki
44 Łaskowski Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
45 Łaskowska Sylwia Łaskowska Wołomin NORDIC WALKING 5000 km paid
46 Różańska Helena Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
47 Groszyk Rafał Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
48 Welenc Marzena Mława NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
49 Człapski Krzysztof Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
50 Obrębska Elżbieta Płońsk NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
51 Czarnota Dorota Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo paid
52 Ulanowska Agnieszka Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
53 Ulanowski Karol Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
54 Bodych Maciej Ząbki BIEG GŁÓWNY 10 km paid
55 Krysik Kamil Lipinki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
56 Michalski Robert Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
57 Kolasa Paulina Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km Klub Gordona i Giny paid
58 Kamiński Krzysztof Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
59 Kamińska Barbara Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
60 Dziura Szymon Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
61 Dziura Tomasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
62 Michalski Andrzej Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km paid
63 Stach Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
64 Bajorek Jacek Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km Markowi Biegacze
65 Puscian Janusz RYSIE BIEG GŁÓWNY 10 km
66 ośko Jacek Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km paid
67 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG GŁÓWNY 10 km paid
68 Jusińska Helenka Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Zabiegany Wołomin
69 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km KB Ożarów Mazowiecki Biega paid
70 Kij Dominik Majdan BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
71 Makowski Łukasz Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
72 Mathiak Marika Stary Kraszew BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP Stary Kraszew
73 Król Dariusz Król Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
74 Wronka Adam Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
75 Wronka Nikola Wołomin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
76 Wronka Mariana Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
77 Dziewulska Zofia Radzymin BIEG GŁÓWNY 10 km Radzymin Run Team
78 Kurek Jan Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
79 Kurek Antoni Duczki BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów
80 Wąsik Michal Klembów BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega paid
81 Mathiak Rafał Stary Kraszew BIEG GŁÓWNY 10 km Klembów Biega paid
82 Saks Zofia Wołomin NORDIC WALKING 5000 km
83 Kopania Grażyna Lipiny Stare NORDIC WALKING 5000 km paid
84 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
85 Sieszpowski Tomasz Kobyłka BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
86 Zgoda Katarzyna Czubajowizna BIEG GŁÓWNY 10 km paid
87 Gryz Ewa Janówek Pierwszy NORDIC WALKING 5000 km Bravehearts Legionowo paid
88 Gryz Jacek Janówek Pierwszy BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo paid
89 Piekarski Paweł Legionowo BIEG GŁÓWNY 10 km Bravehearts Legionowo paid
90 Zabłocki Karol Warszawa NORDIC WALKING 5000 km NW CZŁAPSKI TEAM paid
91 Paprocka Mariola Dębe Wielkie BIEG GŁÓWNY 10 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie paid
92 Kalniuk Mikołaj Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP2 Radzymin
93 Hulanicka Irina WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE paid
94 Hulanicki Andrzej WARSZAWA BIEG GŁÓWNY 10 km Goggle PAE paid
95 Noworyta Jacek Warszawa NORDIC WALKING 5000 km
96 Wardakowska Wiktoria Radzymin BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów SP 1 Radzymin
97 Andrzejewska Monika Wyszków BIEG GŁÓWNY 10 km paid
98 Szewczyk Adrian Duczki BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid
99 Gajewska Aleksandra Stare Lipiny BIEGI DLA DZIECI 400 i 800 metrów Sp 7 w Wołominie
100 Miazek Marcin Wołomin BIEG GŁÓWNY 10 km Zabiegany Wołomin paid


Views: 7213

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ