# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Udział w imprezie Morska Baza Szkoleniowa Mechelinki paid on-line
2 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Udział w imprezie paid on-line
3 Złotowska-Cupa Danuta Lębork Udział w imprezie paid on-line
4 Nacewicz Ewa gdynia Udział w imprezie paid on-line
5 Chmielewska Magdalena Orle Udział w imprezie Mechelińskie Morsy paid on-line
6 Kopycińska Dorota Reda Udział w imprezie Mechelińskie Morsy paid on-line
7 Turzyńska Beata Gdynia Udział w imprezie paid on-line
8 Dybowski Henryka Rumia Udział w imprezie Komando Flaki paid on-line
9 Towarnicka Izabela Gdynia Udział w imprezie Team Deaf paid on-line
10 Sarnowska Elżbieta Gdynia Udział w imprezie paid on-line
11 Maciak Joanna Szydłowo Udział w imprezie 21.00 PLN
12 Himmel Grażyna Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! 21.00 PLN
13 Himmel Mirosław Gdynia Udział w imprezie Każdego dnia 10 tyś.kroków ! 21.00 PLN
14 Dydymska Agata Rumia Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie paid on-line
15 DYDYMSKI Krzysztof RUMIA Udział w imprezie paid on-line
16 Dydymska Monika Rumia Udział w imprezie paid on-line
17 Reseman Sylwia Żukowo Udział w imprezie Face Nordic Walking Team paid on-line
18 Kubuszewska Ewa Wejherowo Udział w imprezie paid on-line
19 ROST ROBERT REDA Udział w imprezie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy paid on-line
20 Kusiak Maria Gdańsk Udział w imprezie Step by step trojmiasto paid on-line
21 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Udział w imprezie STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
22 Zajac Adam Mosty Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo paid on-line
23 Cisowska Aleksandra Rumia Udział w imprezie paid on-line
24 Ślosowska Lutgarda Gdynia Udział w imprezie 21.00 PLN
25 Kuncewicz Monika Gdańsk Udział w imprezie paid on-line
26 Milecka Krystyna Gdynia Udział w imprezie paid on-line
27 Sibik Beata Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba paid on-line
28 Sawa Helena Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy. Błękitne Morsy Łeba paid on-line
29 Pieper Franciszek Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba paid on-line
30 Szymanowska Anna Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy .Błękitne Morsy Łeba. paid on-line
31 Pieper Urszula Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba paid on-line
32 Górska Iwona Lębork Udział w imprezie Błękitne Morsy Łeba paid on-line
33 Śliwińska Edyta Kosakowo Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Team Deaf paid on-line
34 Mikrut Ewelina Gdynia Udział w imprezie paid on-line
35 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Udział w imprezie paid on-line
36 Szustakiewicz Grażyna Gdynia Udział w imprezie PTTK Klub Turystyczny Wybrzeze paid on-line
37 Piątek Dariusz Gniewino Udział w imprezie POLIPACK TEAM GWE paid on-line
38 Klein Maja Dębogórze Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie Szkoła podstawowa w Dębogórzu paid on-line
39 Mardziński Sławomir wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy paid on-line
40 Klein Barbara Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo paid on-line
41 Mardzińska SYLWIA wejherowo Udział w imprezie Mechelińskie Morsy paid on-line
42 Pieregut Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team 26.00 PLN
43 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team 26.00 PLN
44 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team 26.00 PLN
45 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Udział w imprezie GENETIX Team 26.00 PLN
46 Owczarek Jacek Kosakowo Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Step by step Trójmiasto paid on-line
47 Wądołowska Wiktoria Kosakowo Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Szkoła Podstawowa Dębogórze paid on-line
48 Wądołowska Magdalena Kosakowo Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo paid on-line
49 Owczarek Katarzyna Kosakowo Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Step by Step Trójmiasto paid on-line
50 Bikowski Marek Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy paid on-line
51 Bikowska Gabriela Lębork Udział w imprezie Lęborskie Lwy paid on-line
52 Kukolus Janusz Gdynia Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" paid on-line
53 Kukolus Urszula Gdynia Udział w imprezie PTTK KT Wybrzeze paid on-line
54 Pawłowska Jolanta Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo paid on-line
55 Bieszk Grzegorz Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Piwo to moje paliwo paid on-line
56 LUBOCKA ELŻBIETA Gdańsk Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK paid on-line
57 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Udział w imprezie TRIMAMA TEAM/FITNESS FITBACK paid on-line
58 Hallmann Darek Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
59 Hallmann Anna Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
60 Leszczyńska Wioletta Gdynia Udział w imprezie paid on-line
61 Kropidłowska Renata Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie paid on-line
62 Zaborowski Adam Przodkowo Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
63 Zaborowski Krzysztof Przodkowo Udział w imprezie - osoby niepełnoletnie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
64 Grot Maria Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
65 Zaborowski Piotr Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
66 ŁĘCKI JAN GDYNIA Udział w imprezie . ELITE TEAM 21.00 PLN
67 Gujska Bożena Gdynia Udział w imprezie paid on-line
68 Puckowska - Pociask Ilona Rumia Udział w imprezie Kontener Formy paid on-line
69 Hechliński Tomasz Gdańsk Udział w imprezie FitnessFitback paid on-line
70 Leszczyńska-Pender Wiesława Rumia Udział w imprezie paid on-line
71 Sorn Łukasz Gdynia Udział w imprezie Face Nordic Walking Team/Elite Team paid on-line
72 Zając Maja Gdynia Udział w imprezie paid on-line
73 Białas Rafał Reda Udział w imprezie Kontener Formy paid on-line
74 Kandzora Łukasz Gdynia Udział w imprezie paid on-line
75 Walkowicz Bartlomiej Gdynia Udział w imprezie paid on-line
76 cze-ga sylwia Dębogórze Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo Komando Flaki paid on-line
77 Walkowicz Karolina Gdynia Udział w imprezie paid on-line
78 Zientkiewicz Witold Banino Udział w imprezie Elite Team paid on-line
79 Zientkiewicz Aga Banino Udział w imprezie Elite Team paid on-line
80 Kowalski Marcin Mosty Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo 10.50 PLN
81 Kowalska Iwona Mosty Udział w imprezie - mieszkaniec gm Kosakowo 10.50 PLN
82 Zaborowska Żaneta Przodkowo Udział w imprezie Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
83 Dybowski Mateusz Rumia Udział w imprezie Komando Flaki paid on-line
84 Szpilman Katarzyna Gdynia Udział w imprezie Elite Team paid on-line
85 Dąbrowska Kamila Starogard Gdański Udział w imprezie Stowarzyszenie Profilaktyki Zdrowia Forever Young paid on-line
86 Kulczycki Jan GDAŃSK Udział w imprezie paid on-line
87 Pociask Krzysztof Rumia Udział w imprezie Kontener Formy paid on-line
88 SZTARBAŁA GRAŻYNA GDYNIA Udział w imprezie PTTK KT "Wybrzeże" paid on-line
89 Wrzos Alicja Gdynia Udział w imprezie Morsy Gdyńskie paid on-line
90 Panek Aneta Gdynia Udział w imprezie Step by step trojmiasto paid on-line
91 Wojewska Natalia Gdynia Udział w imprezie BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie paid on-line
92 Zimak Patrycja Gdynia Udział w imprezie paid on-line
93 Karpińska Katarzyna Gdynia Udział w imprezie 21.00 PLN
94 Pawlicki Paweł Gdynia Udział w imprezie paid on-line
95 Turosiński Dawid Gdynia Udział w imprezie paid on-line
96 Muzolf - Mrozowska Joanna Gdańsk Udział w imprezie paid on-line
97 Turosińska Paulina Gdynia Udział w imprezie paid on-line
98 Walczak Krzysztof Gdynia Udział w imprezie ElektroniczneZapisy.pl Team paid on-line


Views: 925

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ