# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żulińska Kamila | Podkowa Leśna | Polska | 1 km - nartorolki | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |
2 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km - rolki | UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI | paid |
3 | Lewandowski Norbert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | Robert Lewandowski TEAM | paid |
4 | Lewandowska Maja | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km - rolki | Robert Lewandowski TAEM | paid |
5 | Lewandowski Robert | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - nordic walking | Robert Lewandowski TAEM | paid |
6 | HORYŃ Wojtek | Piaseczno | Polska | 1 km | FC Barcelona | paid |
7 | Waliś Mikołaj | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | paid |
8 | Waliś Patryk | Brwinów | Polska | 1 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | paid |
9 | Kowalska-Waliś Agnieszka | Brwinów | Polska | 10 km - rolki | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | paid |
10 | JACZEWSKA AMELIA | ząbki | Polska | 1 km | Forza Ząbki | paid |
11 | JACZEWSKA ADRIANNA | ząbki | Polska | 400 m | FORZA ZABKI | paid |
12 | Aust Aleksandra | Kady | Polska | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | paid |
13 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | 5 km - nordic walking | ||
14 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km - nordic walking | OSP POGRODZIE | |
15 | Angowska Beata | Grodzisk mazowiecki | Polska | 1 km | paid | |
16 | Angowski Michał | Grodzisk mazowiecki | Polska | 200 m | Przedszkole nr 4 Grodzisk | paid |
17 | Angowski Mateusz | Grodzisk mazowiecki | Polska | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 1 Grodzisk | paid |
18 | BALCERAK ANNA BALCERAK | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | TN Biegówki Wesoła | |
19 | Kotlarz Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | paid | |
20 | Żużniew Patryk | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | paid |
21 | Żużniew Anna | Sochaczew | Polska | 5 km | Wściekłe Dziczki | paid |
22 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | 5 km - nordic walking | paid | |
23 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | 5 km - nordic walking | paid | |
24 | Dąbrowska Monika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | limit reached | |
25 | Terlikowski Wojciech | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | paid | |
26 | Drogoszewska Magdalena | Warszawa | Polska | 5 km | paid | |
27 | Stankiewicz Dominik | Warszawa | Polska | 5 km | paid | |
28 | Pawiński Artur | Warszawa | Polska | 5 km | limit reached | |
29 | Pipirs JAN | Bronisławów | Polska | 400 m | SP Boża Wola | |
30 | Pipirs Zofia | Bronisławów | Polska | 200 m | ||
31 | Obłąkowski Hubert | Zazdrość | Polska | 5 km | Run de Girard | paid |
32 | Deręcz Otylia | Bronisławów | Polska | 200 m | paid | |
33 | Deręcz Oliwia | Bronisławów | Polska | 200 m | paid | |
34 | Pikus Lena | Babice Nowe | Polska | 400 m | paid | |
35 | Borkowski Tomek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | paid |
36 | Gałązka Tomasz | Błonie | Polska | 5 km | paid | |
37 | Jastrzębski Krzysztof | Toruń | Polska | 5 km | GRUDZIĄDZ 1972 Masters | limit reached |
38 | Pietraszek Kacper | Grodzisk Maz | Polska | 1 km | paid | |
39 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | 400 m | Radziejowice | paid |
40 | Małecka Karina | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | paid |
41 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | 1 km | Radziejowice | paid |
42 | Małecki Piotr | Radziejowice | Polska | 5 km | Radziejowice | paid |
43 | Markiewicz Kamil | Warszawa | Polska | 10 km - nartorolki | SN Klasyk | paid |
44 | Piątkowska Natalia | Bronisławów | Polska | 200 m | Bronx Running Crew | paid |
45 | Piątkowski Michał Piątkowski | Bronislawow | Polska | 5 km | Bronx Running Crew | paid |
46 | Antosik Bartosz | Jaktorów | Polska | 1 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
47 | Piatkowska Natalia | Baranów | Polska | 400 m | ||
48 | Piatkowska Karolina Piatkowska | Baranów | Polska | 10 km - rolki | Bronx rolling team | paid |
49 | Makulec Marcin Makulec | Warszawa | Polska | 5 km | SANTANDER RUNNING CLUB | paid |
50 | Kubicki Adam | Warszawa | Polska | 5 km | paid | |
51 | Umowski Rafał | Żyrardów | Polska | 5 km - nordic walking | Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów | paid |
52 | Chyży Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | WITKOWSKI RUNNING TEAM | limit reached |
53 | Prędkopowicz Stanisław | Radonie | Polska | 400 m | Radonie Runners | paid |
54 | Prędkopowicz Daniel | Radonie | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki/ Radonie Runners | paid |
55 | Logiński Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km | SCz | paid |
56 | Wąsowicz Dominika | Warszawa | Polska | 5 km | paid | |
57 | Sarnowska Karolina | Warszawa | Polska | 5 km | paid | |
58 | Madej Daria | Radonie | Polska | 1 km | MayDay Runners | paid |
59 | Madej Lena | Radonie | Polska | 400 m | MayDay Runners | paid |
60 | Madej Paweł | Radonie | Polska | 5 km | MayDay Runners | paid |
61 | Pietruszka Michał | Książenice | Polska | 5 km | limit reached | |
62 | Frąckowiak Filip Frąckowiak | Warszawa | Polska | 5 km | Muzeum Generała Kuklińskiego | paid |
63 | Pietraszek Michał | Wólka Grodziska | Polska | 5 km | paid | |
64 | Pietraszek Joanna | Wólka Grodziska | Polska | 5 km | paid | |
65 | Wołk Mariusz | Rawa Mazowiecka | Polska | 5 km | MWT | paid |
66 | Buśkiewicz Marcin | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | paid | |
67 | Buśkiewicz Arkadiusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | paid | |
68 | Żaczkiewicz Michał | Boża Wola | Polska | 1 km | Znicz Pruszków/SP Boża Wola | |
69 | Ratyńska Julia | Brwinów | Polska | 200 m | UKS Otrębusy | paid |
70 | Ratyński Wiktor | Brwinów | Polska | 400 m | UKS Otrębusy | paid |
71 | Ratyński Wojtek | Brwinów | Polska | 1 km | UKS Otrębusy | paid |
72 | Bugajski Jonasz | Gdańsk | Polska | 200 m | paid | |
73 | Bugajska Sonia | Gdańsk | Polska | 1 km - rolki | paid | |
74 | Bugajski Kornel | Gdańsk | Polska | 400 m | paid | |
75 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | 1 km | ||
76 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | 5 km | limit reached | |
77 | Dąbrowski Andrzej | Józefów | Polska | 5 km | limit reached | |
78 | Piasecki Paweł | Stare Babice | Polska | 5 km | Stare Babice Biegają | limit reached |
79 | Piasecka Monika | Stare Babice | Polska | 5 km | Stare Babice Biegają | limit reached |
80 | Amejko Piotr | Kady | Polska | 5 km | Lubię placki :) | limit reached |
81 | mikina artur | warszawa | Polska | 5 km | pwpw sa | paid |
82 | Ruszniak Piotr | Piaseczno | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
83 | Kamiński Stanisław | Nadarzyn | Polska | 5 km | GOS Nadarzyn | limit reached |
84 | Sofuł Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
85 | Matejek Marcin | Pruszków | Polska | 5 km | paid | |
86 | Żukowski Aleksander | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km - nordic walking | paid | |
87 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | paid | |
88 | Klepacz Marcin | Kamionka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
89 | Gryglas Magda | Nowy Dwór Maz. | Polska | 5 km | paid | |
90 | Gryglas Marcin | Nowy Dwór Maz. | Polska | 5 km | paid | |
91 | Talacha Agnieszka | Duchnów | Polska | 5 km | Duklanowski Team | paid |
92 | Potera Marcin | Okuniew | Polska | 5 km | Pobiegani Okuniew | paid |
93 | Kolodziejski Michał | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
94 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 5 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | limit reached |
95 | Lipiec Tomasz | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
96 | Czyżewski Przemysław Czyżewski | Zielonka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
97 | Grewiński Tomik | Warszawa | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
98 | Marczuk Robert | Zielonka | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
99 | Bubeła Magda | Blizne Jasińskiego | Polska | 5 km | Duklanowski Team | paid |
100 | Pikus Przemek | Babice Nowe | Polska | 5 km | Lipiec Running Team | paid |
Views: 29270