# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Reprezentowany kraj | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brzozowicz Aleksandra | Zielonczyn | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | paid |
2 | Lum Leon | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
3 | Morzuchowski Olgierd | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
4 | Kobierecka Alicja | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | paid |
5 | Drociak Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | paid |
6 | Matuszewski Wojciech | Sadki | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Dobre Ludki w Sadkach | Polska | paid |
7 | Król Dominika | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Oddział Przedszkolny przy SP nr 34 w Bydgoszczy | Polska | limit reached |
8 | BETAŃSKI Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
9 | Hojda Natalia | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | CZAR DZIECI | Hongkong | paid |
10 | Sobczak Adam | Zamosc | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
11 | Laszczkowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Polska | paid |
12 | Mazurkiewicz Michał | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Juventus Academy Bydgoszcz | POLSKA | paid |
13 | Kubiak Jan | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Serduszko | Polska | paid |
14 | Dzieszyński Maciej | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
15 | Stepa Dawid | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
16 | Syrociak Leon | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
17 | Kapeliński Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Sióstr Elżbietanek | Polska | limit reached |
18 | Szmidtke Oskar | Osielsko | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
19 | Smyk Antonina | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kolorowe Kredki II | Polska | paid |
20 | Mietkiewicz Liwia | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
21 | Krzych Alicja | Murowaniec | Polska | 500m Rocznik 2016 | MIKRONEZJA | paid | |
22 | Pachut Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Polska | paid |
23 | Birski Marek | Niemcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Tęczowa Kraina | Polska | paid |
24 | Skowron Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
25 | Kopczynski Piotr | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Skrzat Bydgoszcz | Polska | paid |
26 | Siwińska Maja | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Radość | Polska | paid |
27 | Duszyński Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole 58 | Polska | paid |
28 | Derebecka Antonina | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | limit reached | |
29 | majchrzak Kornelia | Osówiec | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
30 | Kasiorek Kacper | BYDGOSZCZ | Polska | 500m Rocznik 2016 | Zespół szkolno przedszkolny nr 1 | Polska | paid |
31 | Smolarski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole nr 11 | Australia | paid |
32 | Pukownik Dawid | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Promyczek w Bydgoszczy | Chorwacja | paid |
33 | Ludka Oskar | BYDGOSZCZ | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
34 | Kubiak Antoni | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Bajkolandia | Polska | paid |
35 | Nowacki Szymon | Kruszyn | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
36 | Kaczmarek Pola | Pawłówek | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Kacperkowy Światek | Polska | paid |
37 | Hetman Klara | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
38 | Zachorski Tymon | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Ekolaki | Japonia | limit reached |
39 | Nalewajk Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
40 | Dzikowska Hanna | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole DO RE MI | Polska | paid |
41 | Zielińska Maria | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | limit reached | |
42 | Błażejewska Maja | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Alf | Włochy | paid |
43 | Czaplewski-Harkot Staś | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole DO RE MI | Polska | paid |
44 | Słowińska Blanka | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Niepubliczne Zaczarowany Zakątek | Polska | paid |
45 | Lizik Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | paid |
46 | Ginter Wiktor | Lipniki | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole korona murowaniec | Polska | paid |
47 | Aleksandrowicz Ryszard | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Przedszkole Zaczarowany Zakątek | Polska | paid |
48 | Puziak Jan | Białe Błota | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid | |
49 | Demyda Tosia | Sicienko | Polska | 500m Rocznik 2016 | Chorwacja | paid | |
50 | Śliwiński Bartosz | Bydgoszcz | Polska | 500m Rocznik 2016 | Polska | paid |
Views: 37537