BIEG Tekstylnych (7 km)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Garski Kryspin Bytów BIEG Tekstylnych (7 km) Świat Płytek u Kryspina paid on-line
2 Janiszewski Marek Bytów BIEG Tekstylnych (7 km) Drutex
3 Gontarz Rafał Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Pozytywna Endorfina Koscierzyna paid on-line
4 Lewandowski Jan Lewar Karsin BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
5 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) CrossElite paid on-line
6 PUSZ JAKUB KOSZALIN BIEG Tekstylnych (7 km) AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ paid on-line
7 Matyszewski Amadeusz Toruń BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
8 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
9 Trzebiatowska Kinga Łupawa BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
10 Blok Marta Pruszcz Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu paid on-line
11 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn Biega i Morsuje
12 Grochal Stanisław Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
13 Marszałkowska Renata Kobysewo BIEG Tekstylnych (7 km) Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
14 Czerski Krzysztof Chłapowo BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
15 Boza Beata Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Padł Na Ryj Team paid on-line
16 Grochowski Mateusz Bytów BIEG Tekstylnych (7 km) Świat Płytek u Kryspina paid on-line
17 Krauze Paweł Kosowo BIEG Tekstylnych (7 km) Klub Sportowy Przodkowskie Morsy paid on-line
18 Zalewska Renata Sulęczyno BIEG Tekstylnych (7 km) HYDROAKTYWNI paid on-line
19 Zalewski Witold Sulęczyno BIEG Tekstylnych (7 km) HYDROAKTYWNI paid on-line
20 Kujat Joanna Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Kontener Formy paid on-line
21 Góral - Brygała Monika Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) Elite Team paid on-line
22 Jereczek Joanna Sulęczyno BIEG Tekstylnych (7 km) FABRYKA ZDROWIA BYTÓW paid on-line
23 Kulgajuk Dariusz Juszkowo BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
24 Mielewczyk Małgorzata Koscierzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
25 Serkowska Monika Stężyca BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
26 Serkowski Piotr Stężyca BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
27 Wróblewska Klaudia Prokowo BIEG Tekstylnych (7 km) klub sportowy Przodkowskie morsy paid on-line
28 Matla Jędrzej Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
29 Rutkowski Sebastian Gronowo Górne BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
30 Manias Magdalena Pruszcz Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
31 Manias Michał Pruszcz Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
32 Skierka Tomasz sierakowice BIEG Tekstylnych (7 km) Sierakowickie Morsy paid on-line
33 Sowa Joanna Koscierzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
34 Gruchała Agnieszka Goręczyno BIEG Tekstylnych (7 km) Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
35 Formella Karol Grabowska Huta BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
36 Grabowski Sebastian Juszkowo BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
37 Domaszk Zbigniew Bytów BIEG Tekstylnych (7 km) Świat płytek u Kryspina paid on-line
38 Mielewczyk Piotr Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
39 Bronk Andzelika Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
40 Bronk Aleksander Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
41 Sawicki Michał Sawicki Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
42 Ziemba Martyna Somonino BIEG Tekstylnych (7 km) Rowerowe Kaszuby paid on-line
43 schutz tomasz Sopot BIEG Tekstylnych (7 km) BROWAR GDYNIA paid on-line
44 Narloch Damian Kocierzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
45 Bemowska Anna Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Kontener Formy paid on-line
46 Piotrowska Joanna Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Kontener Formy paid on-line
47 Szymanowska Aleksandra Rokity BIEG Tekstylnych (7 km) Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
48 Reszczyński Paweł Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
49 Sikorska Agnieszka Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) #BBKTS paid on-line
50 Kunkel Mariusz Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
51 Gierszewska Agnieszka Stawiska BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
52 Formella Joanna Koscierzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Formex paid on-line
53 Formella Sławomir Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Formex paid on-line
54 Kosmala Aleksandra Szczeglino BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
55 Butowska Katarzyna Starogard Gdański BIEG Tekstylnych (7 km)
56 Walecka Marta Starogard Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
57 Błaszkowska Martyna Łubiana BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
58 Kwiatkowski Andrzej Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) PGB Sportowa Paczka paid
59 Perszyński Cezary Stężyca BIEG Tekstylnych (7 km) 7PBOT paid on-line
60 Kobus Tomasz Bytów-Rzepnica BIEG Tekstylnych (7 km) TRI TEAM BYTÓW paid on-line
61 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK BIEG Tekstylnych (7 km) ATLAS RUNNING TEAM paid on-line
62 Kunkel Anna Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) PGB Sportowa Paczka paid
63 Leyk Jan Garcz BIEG Tekstylnych (7 km) klub sportowy Przodkowskie morsy paid on-line
64 Gutowski Grzegorz Rumia BIEG Tekstylnych (7 km) PGB Sportowa Paczka paid
65 Wróblewski Leszek Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Świat Płytek u Kryspina paid on-line
66 Lewandowska Sylwia Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) Świat Płytek u Kryspina paid on-line
67 Nawrocki Mariusz Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) grupa B- 65
68 WRYCZA DANIEL KOŚCIERZYNA BIEG Tekstylnych (7 km) REMUS KOŚCIERZYNA paid on-line
69 Wesiora Mariusz Drzycim BIEG Tekstylnych (7 km) Diabelskie pioruny paid on-line
70 Pogorzelski Rafał Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) PGB Sportowa Paczka paid
71 Krzoska Dorota Brusy BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
72 Babińska Joanna Łeba BIEG Tekstylnych (7 km) Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
73 Okoń Mariusz Sierakowice BIEG Tekstylnych (7 km) Błękitne Morsy Łeba paid on-line
74 Nowopolski Leszek Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
75 Meyer Anna Sarnowy BIEG Tekstylnych (7 km) Turystyczne Kaszuby - Regatta Sports paid on-line
76 Szkobel Lucyna Łubiana BIEG Tekstylnych (7 km) BOTRANS paid on-line
77 Miotk Henryk Liniewo BIEG Tekstylnych (7 km) liniewo biega paid on-line
78 Madej Paweł Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) PGB Sportowa Paczka paid
79 Gertner Anna Łeba BIEG Tekstylnych (7 km) Błękitne Morsy Łeba paid on-line
80 Bartosiewicz Marta Juszkowo BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
81 Nuż Anna Pruszcz Gdański BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
82 Wus-Kunkel Anna Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
83 Niemczyk Urszula Chojnice BIEG Tekstylnych (7 km) Totalnie Biegnięci paid on-line
84 Smoter Anna Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
85 Smoter Mariusz Kościerzyna BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
86 Piwowarczyk Piotr Liniewo BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
87 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
88 Szadrin Andrej Bytów BIEG Tekstylnych (7 km) BYTÓW paid on-line
89 Skorek-Maszota Weronika Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Padł na Ryj paid on-line
90 Hebanowski Łukasz Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) Padł na Ryj paid on-line
91 Okseniuk Agnieszka Lipusz BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
92 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
93 LUBIŃSKI RAFAŁ Cewice BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
94 Lubińska Barbara Cewice BIEG Tekstylnych (7 km) Cewicki Klub Morsa i Biegacza paid on-line
95 Doczyk Adam Nowa Kiszewa BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
96 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski BIEG Tekstylnych (7 km) Straszyn biega i morsuje paid on-line
97 Nawrocki Dariusz Gdańsk BIEG Tekstylnych (7 km)
98 Marchewka Mateusz Wielki Klincz BIEG Tekstylnych (7 km) paid on-line
99 Masowa Cezary Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) BigYellowFoot Adventure Team
100 Nikodemczyk Patrycja Gdynia BIEG Tekstylnych (7 km) BigYellowFoot Adventure Team


Views: 14970

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ