O, CHOINKA!
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dąbrowska Julia Szkaradowo Szlacheckie 6 START paid on-line
2 Błasiak Katarzyna Siemianice START paid on-line
3 Kobylska Agnieszka Wrocław START paid on-line
4 hluszczyk piotr sosonowiec START RONIN paid on-line
5 Raczyńska Monika Biała Podlaska START Lamy z Panamy paid on-line
6 Wierzyńska Agnieszka Wierzyńska Warszawa START paid on-line
7 Borzyszkowska Jolanta Puck START BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid on-line
8 Błażejewska Marta Puck START paid on-line
9 Kociucka Nina Tomaszów Mazowiecki START paid on-line
10 Boguszewska Katarzyna Warszawa START paid on-line
11 Bukowski Krzysztof Studzienice START paid on-line
12 Sulkowski Jacek Sulkowski Traczyska START 20.00 PLN
13 Lisowska Patrycja Bolesławiec START Liski paid on-line
14 Lisowska Danuta Bolesławiec START paid on-line
15 Frankowska Justyna Kartuzy START Psychofanki paid on-line
16 Balicka Wioletta Rębiechowo START Ryczące czterdziestki paid on-line
17 Karczmarczuk Katarzyna Mierzyn START paid on-line
18 Socha Natalia Malbork START paid on-line
19 Woźniak-Gerak Anita Nowogród Bobrzański START Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber paid on-line
20 Kostruba Paweł Osmolice Pierwsze START paid on-line
21 Kostruba Łukasz Osmolice Pierwsze START paid on-line
22 Wróblewska Anna Krzyszkowo START ROXKIJE ROKIETNICA paid on-line
23 kornicka aneta pruszkow START paid on-line
24 Gabryś Monika RUDA ŚLĄSKA START paid on-line
25 Pogorzelski Paweł Gdynia START paid on-line
26 Burakowska Małgorzata Sosnowiec START Zabiegani Nauczyciele paid on-line
27 Soczynska Ewa RACIBÓRZ START paid on-line
28 Lewandowska Iwona Piórkowo START paid on-line
29 Błaszak Monika Września START Night Runners Września paid on-line
30 Stankiewicz Dawid Nowy Staw START Nowy Staw Biega paid on-line
31 Żółtek Łukasz Ujazd START paid on-line
32 Bieszke Paweł Wojcieszyce START paid on-line
33 Wielgos Joanna Gdynia START Parkrun Rumia paid on-line
34 Łasicka Agata Dębogóra START paid on-line
35 Górski Krystian Gniezno START paid on-line
36 Pocheć Karolina Gdańsk START paid on-line
37 Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz START Fordon Team paid on-line
38 Korybska Aleksandra Biały Bór START Biały Bór paid on-line
39 Sawicki Michał Łazy START paid on-line
40 Kaczmarek Ewa Chełmno START paid on-line
41 Trutwin Gabriela Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
42 Trutwin Krystian Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
43 Adamiec- Trutwin Aleksander Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
44 Adamiec- Trutwin Dorota Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
45 Adamiec-Trutwin Krzyszyof Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
46 Niepsuj Anna Bytom START Kijanki Bytom paid on-line
47 Markuszewski Krzysztof Międzyborów START Międzyborów Pętla Team paid on-line
48 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska START 1. BLTr paid on-line
49 Adamiec- Trutwin Agnieszka Chorzów START Klub Aktywnych Rodzin paid on-line
50 Kulik-Czerwiec Ksenia Rumia START paid on-line
51 Czerwiec Michał Rumia START paid on-line
52 Sobolewska Agnieszka Warszawa START paid on-line
53 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START Step by Step Trójmiasto paid on-line
54 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz START paid on-line
55 Grajczak Dagmara Słupsk START Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku
56 Sitko Magdalena Wojkowice START paid on-line
57 Sitko Krzysztof Sitko Wojkowice START paid on-line
58 Pawlikowska Karolina malbork START paid on-line
59 Świerczek Joanna Bytom START Kijanki Bytom paid on-line
60 WOŁOSZYN JOANNA BYTOM START Kijanki Bytom paid on-line
61 Dalkowska Joanna Gdańsk START paid on-line
62 Ciesek Maciek Reda START paid on-line
63 Ciesek Jaś Reda START paid on-line
64 Ciesek Magdalena Reda START paid on-line
65 Ciesek Tadeusz Reda START Decathlon Rumia paid on-line
66 Luberska Monika Radom START
67 Wruciński Adam Radzionków START Wataha Team paid on-line
68 Grabowska Iwona Kęty START Nessi Team paid on-line
69 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec START Aktywne Kijanki Grodziec 20.00 PLN
70 Prądziński Marcin Starogard Gdański START paid on-line
71 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin START
72 NASKRĘT MARIUSZ RACOT START paid on-line
73 Koziołek Iwona Katowice START Huragan Ligota paid on-line
74 Koziołek Ryszard Katowice START Griswold team paid on-line
75 Rybarczyk Maria Wronki START paid on-line
76 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno START
77 Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie START Siemianowice i Przyjaciele Biegają
78 Wrucińska Dorota Radzionków START WATAHA TEAM paid on-line
79 Bochno Jarosław Reszel START Oby Nie Do Tyłu Reszel paid on-line
80 Pawliczek Marta Wejherowo START paid on-line
81 Pawliczek Karol Wejherowo START paid on-line
82 Turczyn-Pakuła Aneta Warszawa START paid on-line
83 Oleksza Natalia Białystok START paid on-line
84 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz START paid on-line
85 Fandrych Krzysztof Zgierz START paid on-line
86 Kuczowic Magdalena Katowice START paid on-line
87 Kuczowic Franciszek Katowice START paid on-line
88 Sośnicki Krzysztof Hel START helski zefirek paid on-line
89 Budziarek Adam Gdańsk START paid on-line
90 Żelazek Marta Karczemki START paid on-line
91 RENE ANNA GRODZISK MAZOWIECKI START Śmigam po 50-tce paid on-line
92 Zawiślak Urszula Kraków START Kijanki paid on-line
93 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START paid on-line
94 Kmera Rafał Gdańsk START paid on-line
95 Kmera Mateusz Pruszcz Gdański START paid on-line
96 Maciejko Grzegorz Gliwice START Tytani WSB paid on-line
97 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK START paid on-line
98 Woźniak Wojciech Pabianice START Rusz D-Ę paid on-line
99 Urbaniak Marek Gdańsk START SP nr 35 w Gdańsku Oliwie paid on-line
100 Januszewska Magdalena Błądzikowo START paid on-line


Views: 4394

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ