Bieg Tropem Wilczym - Rumia
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kierwiak-Sawicka Agnieszka Rumia 1963 m paid on-line
2 Grabuńczyk Sebastian rumia 1963 m paid on-line
3 Treder Alina Rumia 1963 m paid on-line
4 Kacprzak Katarzyna Rumia 1963 m Rugby Club Arka Rumia paid on-line
5 Kacprzak Aleksander Rumia 1963 m Rugby Club Arka Rumia paid on-line
6 Konopka Julia Rumia 1963 m paid on-line
7 Szendel Patryk ORLE 1963 m paid on-line
8 Szymański Bartosz rumia 1963 m mks orkan rumia paid on-line
9 Reich Dominika rumia 1963 m paid on-line
10 Treder Adam Rumia 1963 m paid on-line
11 Nakoneczna Monika Rumia 1963 m paid on-line
12 Myślińska Hanna Rumia 1963 m LopezTeam paid on-line
13 Orzeszke Joanna Rumia 1963 m paid on-line
14 Myśliński Daniel Rumia 1963 m paid on-line
15 Suska Kamil Rumia 1963 m paid on-line
16 Kowalewska Łucja Rumia 1963 m Salezjańska Szkoła Podstawowa paid on-line
17 Zielińska Patrycja Gdynia 1963 m paid on-line
18 Słowy Piotr Rumia 1963 m paid on-line
19 Roszkowska Lena Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 1 limit reached
20 Heyka Ireneusz Lębork 1963 m paid on-line
21 Subocz Kamil Rumia 1963 m paid on-line
22 Subocz Jan Rumia 1963 m paid on-line
23 Subocz Franciszek Rumia 1963 m paid on-line
24 Nadskakulska Joanna Pierwoszyno 1963 m paid on-line
25 NIETUPSKI TOMASZ Rumia 1963 m limit reached
26 Stencel Hanna Wejherowo 1963 m paid on-line
27 Górecka Roksana Gdynia 1963 m paid on-line
28 Heyka Jarosław Lębork 1963 m MJR paid on-line
29 Supernat-Melzer Hanna Rumia 1963 m PZS nr 1 Rumia paid on-line
30 Melzer Anna Rumia 1963 m PZS nr 1 Rumia paid on-line
31 Fyrgon Elzbieta Rumia 1963 m Bez klubu paid on-line
32 Trella Maja Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 1 paid on-line
33 Nawrot Monika Rumia 1963 m paid on-line
34 Kryża Michał Rumia 1963 m paid on-line
35 Zegadłowicz Mikołaj Gdynia 1963 m Task Force 41 paid on-line
36 Mackiewicz Mikołaj Rumia 1963 m ZSO Rumia paid on-line
37 Kubiak Dawid Rumia 1963 m paid on-line
38 Żołdak Magda Rumia 1963 m paid on-line
39 Kochanek Błażej Rumia 1963 m paid on-line
40 Jeliński Roman Rumia 1963 m OPEC paid on-line
41 Jeliński Tomasz Rumia 1963 m paid on-line
42 Szymikowska Alicja Gdynia 1963 m paid on-line
43 Fajtek Sebastian Rumia 1963 m paid on-line
44 Fajtek Laura Rumia 1963 m paid on-line
45 Cichy Beata Rumia 1963 m paid on-line
46 Mróz Łukasz Gdynia 1963 m paid on-line
47 Sułek Patrycja Rumia 1963 m paid on-line
48 Wejer Adam Rumia 1963 m paid on-line
49 Wejer Szymon Rumia 1963 m paid on-line
50 Wejer Przemysław Rumia 1963 m paid on-line
51 Prena Artur Rumia 1963 m Prency na trasie paid on-line
52 Prena Konrad Rumia 1963 m Prency na trasie paid on-line
53 Hinz Rafał Rumia 1963 m Hinz Team paid on-line
54 Garus Wiktor Wejherowo 1963 m Mechanika Radmor paid on-line
55 Bazan Piotr Gdańsk, pow. Gdańsk 1963 m paid on-line
56 Bazan Mateusz Rumia 1963 m paid on-line
57 Bazan Julia Rumia 1963 m paid on-line
58 MISIEC Przemysław Wejherowo 1963 m paid on-line
59 Mysłek Piotr Rumia 1963 m paid on-line
60 Arbuz Henryk Rumia 1963 m paid on-line
61 Specht Robert Rumia 1963 m ARKA GDYNIA paid on-line
62 Specht Olga Rumia 1963 m BALBA paid on-line
63 Zielke Mariusz Rumia 1963 m ARKA GDYNIA paid on-line
64 Muraszewska Michalina Rumia 1963 m Sp 4 paid on-line
65 Muraszewska Zosia Rumia 1963 m Sp 4 paid on-line
66 Muraszewska Magdalena Rumia 1963 m SP 4 Rumia paid on-line
67 Zielke Nela Rumia 1963 m SP 9 Rumia paid on-line
68 Zielke Magdalena Rumia 1963 m SP 9 paid on-line
69 Tapia-Machalinski Miłosz Rumia 1963 m Sp 6 Rumia paid on-line
70 Tapia-Machalinska Marta Rumia 1963 m paid on-line
71 Nowicki Wojtek Gdynia 1963 m paid on-line
72 Skurtys Karolina Reda 1963 m Runeda limit reached
73 Wietrzykowski Edward Gdynia 1963 m paid on-line
74 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 1963 m paid on-line
75 Padias Paweł Gdynia 1963 m paid on-line
76 Wegner Kamila Reda 1963 m Runeda paid on-line
77 Karnowski Marcin Wejherowo 1963 m Sp Nr 11 Wejherowo paid on-line
78 Ławrukajtis Jan Rumia 1963 m Rks Rumia paid on-line
79 Ławrukajtis Beata Rumia 1963 m paid on-line
80 Nowak Krystian Rumia 1963 m paid on-line
81 Ratajczak Filip Toruń 1963 m Ja też... trochę już biegam ;) paid on-line
82 Ratajczak Konrad Rumia 1963 m Trochę już biegam ;) paid on-line
83 Pranga Teresa Nowy Dwór Wejherowski 1963 m paid on-line
84 Pranga Krzysztof Nowy Dwór Wejherowski 1963 m paid on-line
85 SCHNEIDROWSKA ZUZANNA LESNIEWO 1963 m Szkoła podstawowa nr 9 paid on-line
86 Rudek Aleksandra Rumia 1963 m paid on-line
87 Rudek Małgorzata Rumia 1963 m paid on-line
88 Maszota Adam Gdańsk 1963 m paid
89 wojciechowska joanna rumia 1963 m limit reached
90 ANDRZEJEWSKI Rafał RUMIA 1963 m DALEKO JESZCZE paid on-line
91 ANDRZEJEWSKA MAGDALENA RUMIA 1963 m paid on-line
92 Naczk Marcin Rumia 1963 m Parkrun Rumia paid on-line
93 Lademann Barbara Reda 1963 m paid on-line
94 Rybacki Igor Rumia 1963 m SP 4 Rumia paid on-line
95 Rybacka Wiktoria Rumia 1963 m SP 4 Rumia paid on-line
96 Rybacka Karolina Rumia 1963 m Naprzód Rumio!!! limit reached
97 Rybacki Krystian Rumia 1963 m Naprzód Rumio!!! paid on-line
98 Piotrowska Joanna Gdynia 1963 m Kontener Formy paid on-line
99 Rosenkranz Vincent Rekowo Górne 1963 m paid on-line
100 Rosenkranz Łukasz Rekowo Górne 1963 m paid on-line


Views: 10240

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ