# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#czeladzbiega | |||||||||
1 | Pęcherczyk Anna | Czeladź | Bieg krótki 5 km | #czeladzbiega | |||||
2 | Minor Zuzanna Minor | Będzin | Bieg krótki 5 km | #czeladzbiega | |||||
3 | MADEJSKA Ewa | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | #czeladzbiega | paid | ||||
4 | Maksysz Roksana | Wojkowice | Bieg krótki 5 km | #czeladzbiega | |||||
5 pułk chemiczny | |||||||||
5 | Chaber Sebastian | Katowice | Bieg długi 10 km | 5 pułk chemiczny | paid | ||||
@rodzicsportowca | |||||||||
6 | Dubas Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | @rodzicsportowca | paid | ||||
7 | Sojka Joanna | Siemianowice | Bieg długi 10 km | @rodzicsportowca | |||||
AbiTeam | |||||||||
8 | Radzioch Agnieszka | Katowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | AbiTeam | paid | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
9 | Aleksiewicz Barbara | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | Aktywne Kijanki Grodziec | |||||
Amazonki Będzińskie | |||||||||
10 | Kurasz Agnieszka | Czeladź | Bieg z psem 5 km | Amazonki Będzińskie | paid | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
11 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | paid | ||||
BWM | |||||||||
12 | Pawełczyk Adam | Katowice | Bieg krótki 5 km | BWM | paid | ||||
Bagiety | |||||||||
13 | Bernad Agata | Katowice | Bieg krótki 5 km | Bagiety | paid | ||||
Bagiety | |||||||||
14 | Biylnik Małgorzata | Turza | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Bagiety | paid | ||||
BananTeam | |||||||||
15 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | BananTeam | paid | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
16 | Błaszczyk Paulina | Chorzów | Bieg długi 10 km | Biegam bo lubię | paid | ||||
Biegamy z Sercem | |||||||||
17 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg krótki 5 km | Biegamy z Sercem | paid | ||||
Bobry Walking | |||||||||
18 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | Nordic Walking 5 km | Bobry Walking | |||||
19 | Grabowska Anna | Bytom | Nordic Walking 5 km | Bobry Walking | |||||
Born tu bi lotać | |||||||||
20 | Madejska Beata | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Born tu bi lotać | |||||
Buyers’ World | |||||||||
21 | Ruszkiewicz Marcin | Katowice | Bieg długi 10 km | Buyers’ World | paid | ||||
Będzin Team | |||||||||
22 | Pawęzowska Anna | Będzin | Bieg krótki 5 km | Będzin Team | paid | ||||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||||||
23 | Maliszewski Iwko | Siemianowice Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | paid | ||||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||||||
24 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | paid | ||||
25 | Maliszewski Mieszko | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | paid | ||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
26 | Ogaza Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Carbon OCR Racing Team | |||||
Cho_Mi_Ki | |||||||||
27 | Śliwka Katarzyna | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | paid | ||||
28 | Śliwka Krzysztof | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | paid | ||||
29 | Towarek Remigiusz | Mikołów | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | paid | ||||
30 | Towarek Jolanta | Mikołów | Nordic Walking 5 km | Cho_Mi_Ki | paid | ||||
Chochlik Drukarski | |||||||||
31 | Gołąb Andrzej | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Chochlik Drukarski | paid | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
32 | Drozd Krystyna | Bytom | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Cidry Lotajom | paid | ||||
Cidry lotajom | |||||||||
33 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Bieg krótki 5 km | Cidry lotajom | paid | ||||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
34 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg długi 10 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | paid | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
35 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | Dąbrowski Team | paid | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
36 | Chęcińska Agnieszka | Gliwice | Bieg długi 10 km | ETISOFT RUNNING TEAM | paid | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
37 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg długi 10 km | Ekipa Na Kijach | paid | ||||
38 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | Ekipa Na Kijach | |||||
Endurance Team | |||||||||
39 | Stajer Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Endurance Team | paid | ||||
ErykTeam | |||||||||
40 | jaworski łukasz | wysoka | Nordic Walking 5 km | ErykTeam | |||||
Euvic | |||||||||
41 | Kuć Rafał | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Euvic | paid | ||||
Euvic / Stadion Śląski | |||||||||
42 | Opiłek Marek | Katowice | Bieg długi 10 km | Euvic / Stadion Śląski | paid | ||||
FRYTKA TEAM | |||||||||
43 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg długi 10 km | FRYTKA TEAM | paid | ||||
FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI | |||||||||
44 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI | paid | ||||
Forma Wodzislaw Śląski | |||||||||
45 | Kościelna-Wita Paulina | Turza Śląska | Nordic Walking 5 km | Forma Wodzislaw Śląski | paid | ||||
Frelki | |||||||||
46 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg długi 10 km | Frelki | paid | ||||
47 | Stręciok Agnieszka | Katowice | Bieg długi 10 km | Frelki | paid | ||||
Fuchs Oil Team | |||||||||
48 | Tyrała Jagoda | Katowice | Nordic Walking 5 km | Fuchs Oil Team | |||||
49 | Krajewska Marta | Katowice | Bieg długi 10 km | Fuchs Oil Team | |||||
50 | Krajewski Paweł | Świerklaniec | Nordic Walking 5 km | Fuchs Oil Team | |||||
51 | Kupfer Aleksandra | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | Fuchs Oil Team | |||||
52 | Tyrała Tomasz | katowice | Bieg krótki 5 km | Fuchs Oil Team | |||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
53 | PODOLSKA SYLWIA | GLIWICE | Bieg krótki 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | paid | ||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
54 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Bieg długi 10 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | paid | ||||
55 | Lawnik Urszula | Czerwionka-Leszczyny | Nordic Walking 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | paid | ||||
GRUPA JURA'PL | |||||||||
56 | Szczygieł Marek | Zawiercie | Nordic Walking 5 km | GRUPA JURA'PL | paid | ||||
57 | Wajzer Lucja | Zawiercie | Nordic Walking 5 km | GRUPA JURA'PL | paid | ||||
GryfneFrelki | |||||||||
58 | Długajczyk Anna | Chorzów | Nordic Walking 5 km | GryfneFrelki | |||||
59 | Płuciennik Agnieszka | Chorzów | Bieg krótki 5 km | GryfneFrelki | |||||
HIRERIGHT RUNNING TEAM | |||||||||
60 | Płuciennik Sabina | Chorzow | Bieg krótki 5 km | HIRERIGHT RUNNING TEAM | |||||
HRmax Żory | |||||||||
61 | Burnagiel Agata | Czerwionka-Leszczyny | Bieg krótki 5 km | HRmax Żory | paid | ||||
62 | Burnagiel Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg z psem 5 km | HRmax Żory | paid | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
63 | MUSZER POLA | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | HURAGAN LIGOTA | |||||
Hajduki Lotajom | |||||||||
64 | Brzeziecka Wioletta | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Hajduki Lotajom | paid | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
65 | Cichoń Iwona | Katowice | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | paid | ||||
66 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | |||||
67 | MUSZER NINA | Katowice | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | Huragan Ligota | |||||
Huragan Ligota | |||||||||
68 | Kobiela Bogna | Katowice | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | paid | ||||
69 | Piotrowska Anna | Katowice | Bieg krótki 5 km | Huragan Ligota | paid | ||||
70 | Samul Karolina | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | Huragan Ligota | |||||
71 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg krótki 5 km | Huragan Ligota | |||||
72 | Odias Dominika | Katowice | Bieg krótki 5 km | Huragan Ligota | |||||
73 | Knas Anna | katowice | Nordic Walking 5 km | Huragan Ligota | |||||
74 | Kluska Piotr | Katowice | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | |||||
75 | Kluska Sylwia | Katowice | Bieg długi 10 km | Huragan Ligota | |||||
HydroWeb | |||||||||
76 | Wyrzychowski Łukasz | Knurów | Bieg długi 10 km | HydroWeb | paid | ||||
Instytut Onkologii w Gliwicach | |||||||||
77 | Buczyńska Sabina | Gliwice | Bieg krótki 5 km | Instytut Onkologii w Gliwicach | paid | ||||
Inżynieria Biegania | |||||||||
78 | Karczewski Patryk | Zabrze | Bieg długi 10 km | Inżynieria Biegania | paid | ||||
JagodowyTeam | |||||||||
79 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | JagodowyTeam | paid | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
80 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Bieg długi 10 km | KEMPER TEAM | paid | ||||
81 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Bieg długi 10 km | KEMPER TEAM | paid | ||||
82 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Bieg długi 10 km | KEMPER TEAM | paid | ||||
KOBIETY W BIEGU | |||||||||
83 | Muniak Katarzyna | Wrocław | Bieg długi 10 km | KOBIETY W BIEGU | |||||
KSM Józefinka | |||||||||
84 | Królikowska Gabriela | Katowice | Bieg z psem 5 km | KSM Józefinka | paid | ||||
Katowice | |||||||||
85 | Królikowski Mirosław | Katowice | Nordic Walking 5 km | Katowice | paid | ||||
Katowice 49 | |||||||||
86 | Górnik Jerzy | katowice | Nordic Walking 5 km | Katowice 49 | paid | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
87 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Nordic Walking 5 km | Katowicki Nordic Walking | |||||
Kijanki Bytom | |||||||||
88 | Niepsuj Anna | Bytom | Bieg krótki 5 km | Kijanki Bytom | paid | ||||
89 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | Nordic Walking 5 km | Kijanki Bytom | |||||
90 | Świerczek Joanna | Bytom | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Kijanki Bytom | paid | ||||
Kije w Dobrych Rękach | |||||||||
91 | Grela Beata | Będzin | Nordic Walking 5 km | Kije w Dobrych Rękach | paid | ||||
Klinika skóry i włosa | |||||||||
92 | Żyłka Wojciech Żyłka | Katowice | Bieg krótki 5 km | Klinika skóry i włosa | paid | ||||
Klub Biegacza Warta | |||||||||
93 | Straszak Marta | Katowice | Bieg długi 10 km | Klub Biegacza Warta | paid | ||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
94 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg krótki 5 km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Klub Stadion Sląski | |||||||||
95 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Klub Stadion Sląski | paid | ||||
LARMO TEAM | |||||||||
96 | Świder Tomasz | Bytom | Bieg krótki 5 km | LARMO TEAM | |||||
97 | Ziołkowska Barbara | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | LARMO TEAM | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
98 | Falana Zuzia | Piekary Ślaskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Lecymy Durś | |||||
99 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | Lecymy Durś | paid | ||||
100 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Nordic Walking 5 km | Lecymy Durś | |||||
101 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Lecymy Durś | paid | ||||
102 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | Lecymy Durś | paid | ||||
103 | Musialik Sabina | Piekary sl | Bieg krótki 5 km | Lecymy Durś | paid | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
104 | Dudek Sandra | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | Lecymy Durś | paid | ||||
105 | Gumułka Joanna | Piekary Ślaskie | Bieg krótki 5 km | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
106 | Falana Hanna | Piekary Ślaskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Lecymy Durś | |||||
M.A.J. Correre | |||||||||
107 | Witczak Adam | Pyskowice | Bieg długi 10 km | M.A.J. Correre | paid | ||||
MGB | |||||||||
108 | Lucik Grażyna | Bytom | Bieg krótki 5 km | MGB | paid | ||||
109 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg długi 10 km | MGB | |||||
MSP 11 | |||||||||
110 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | MSP 11 | paid | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
111 | Serafin Szymon | Lubliniec | Bieg długi 10 km | Mafia Team Lubliniec | |||||
Malczusia Team | |||||||||
112 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Bieg długi 10 km | Malczusia Team | |||||
113 | Malczewska Anna | Gliwice | Bieg krótki 5 km | Malczusia Team | paid | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
114 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg długi 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
115 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
116 | Maruszczak Justyna | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
117 | Maruszczak Marek | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
118 | Krochmalska Jagoda | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
119 | Matunin Alina | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
120 | Zielińska Anna | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
121 | Szulc Barbara | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
122 | Imiołczyk Izabela | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
123 | Benska Krystyna | Bytom | Bieg krótki 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
124 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Bieg długi 10 km | Miraz Race Team | |||||
125 | Tumidajewicz Beata | Zabrze | Bieg długi 10 km | Miraz Race Team | |||||
126 | Olesiak Franciszek | Mikołów | Bieg długi 10 km | Miraz Race Team | |||||
127 | Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina | Ruda Śląska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Miraz Race Team | paid | ||||
128 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Miraz Race Team | |||||
129 | Trefon Iwona | Rogoźnik | Bieg krótki 5 km | Miraz Race Team | paid | ||||
Miraz Race Team Kneipp | |||||||||
130 | Tumidajewicz Alicja | Zabrze | Bieg długi 10 km | Miraz Race Team Kneipp | |||||
131 | Krzyminska Patrycja | Zabrze | Bieg krótki 5 km | Miraz Race Team Kneipp | paid | ||||
Mk team | |||||||||
132 | Faracik - Nowak Magdalena | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | Mk team | |||||
133 | Ogon Betina | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg krótki 5 km | Mk team | |||||
134 | Suszczyk Kacper | Siemianowice Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Mk team | |||||
135 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Mk team | |||||
136 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | Mk team | |||||
137 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Mk team | paid | ||||
138 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg krótki 5 km | Mk team | paid | ||||
Mosir TKKF Saturn Czeladz | |||||||||
139 | ptaś jolanta | czeladz | Nordic Walking 5 km | Mosir TKKF Saturn Czeladz | |||||
MultiFit | |||||||||
140 | Giesa Ewa | Kędzierzyn-Kozle | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | MultiFit | paid | ||||
NORDICUS STRZYBNICA | |||||||||
141 | Mansfeld Dorota | Tarnowskie Gory | Nordic Walking 5 km | NORDICUS STRZYBNICA | |||||
NW Stadion Śląski | |||||||||
142 | Gazda Dorota | Katowice | Nordic Walking 5 km | NW Stadion Śląski | paid | ||||
Nasza Szkoła Zabrze | |||||||||
143 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg długi 10 km | Nasza Szkoła Zabrze | paid | ||||
Nessi Team | |||||||||
144 | Bitner Karolina | Piasek | Bieg krótki 5 km | Nessi Team | paid | ||||
Nessi Team | |||||||||
145 | Franielczyk Joanna | Orzesze | Bieg z psem 5 km | Nessi Team | paid | ||||
Neti Team | |||||||||
146 | Malik Joanna | Gliwice | Bieg krótki 5 km | Neti Team | paid | ||||
Nordic Team Ruda Śląska | |||||||||
147 | Taisner Aleksandra | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | Nordic Team Ruda Śląska | |||||
Opel Active Team | |||||||||
148 | Galiczek Lidia | Gliwice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Opel Active Team | paid | ||||
149 | Galiczek Bronisław | Gliwice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Opel Active Team | paid | ||||
150 | Łaszowska Ewa | Gliwice | Bieg długi 10 km | Opel Active Team | |||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
151 | Łączyk Barbara | Czeladź | Nordic Walking 5 km | Optyka K.M. Szczerba | paid | ||||
Optyka K.M Szczerba | |||||||||
152 | Łączył Jerzy | Czeladź | Nordic Walking 5 km | Optyka K.M Szczerba | paid | ||||
Osiek Biega | |||||||||
153 | Janas Tomasz | Osiek (Gmina: Osiek) | Bieg długi 10 km | Osiek Biega | paid | ||||
Piotrowickie Beboki | |||||||||
154 | Grabda Kinga | Olkusz | Bieg z psem 5 km | Piotrowickie Beboki | paid | ||||
155 | urbankiewicz marcin | Katowice | Bieg krótki 5 km | Piotrowickie Beboki | paid | ||||
156 | Delung Magdalena | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | Piotrowickie Beboki | paid | ||||
Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
157 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Press-Glass Biegamy i Wspieramy | |||||
Puszyste Misie | |||||||||
158 | Rycyk Anna | Katowice | Bieg krótki 5 km | Puszyste Misie | |||||
159 | Ziobro Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | Puszyste Misie | paid | ||||
160 | Bajorska Monika | Knurów | Bieg krótki 5 km | Puszyste Misie | paid | ||||
161 | Kaźmierczak Paulina | Bytom | Bieg z psem 5 km | Puszyste Misie | paid | ||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
162 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg długi 10 km | Rozbiegane Mysłowice | |||||
Ryśki z Rogola | |||||||||
163 | Dziki Anna | Rogoźnik | Bieg długi 10 km | Ryśki z Rogola | paid | ||||
164 | Dziki Maciej | Rogoźnik | Bieg długi 10 km | Ryśki z Rogola | paid | ||||
SAINT-GOBAIN SQUAD | |||||||||
165 | Baran Joanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | paid | ||||
SMS Tychy | |||||||||
166 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | SMS Tychy | paid | ||||
167 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | SMS Tychy | paid | ||||
168 | Jakubowska Paulina | Tychy | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | SMS Tychy | paid | ||||
169 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Bieg krótki 5 km | SMS Tychy | paid | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
170 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | SOCIOS SILESIA | paid | ||||
STACHU TEAM | |||||||||
171 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | STACHU TEAM | paid | ||||
SZOMBIERKI RUNNERS | |||||||||
172 | Skrzypiec Konrad | Bytom | Bieg krótki 5 km | SZOMBIERKI RUNNERS | paid | ||||
173 | Skrzypiec Ewelina | Bytom | Nordic Walking 5 km | SZOMBIERKI RUNNERS | paid | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
174 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Seba Lubi Lotać | paid | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
175 | Lata Beata | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
176 | Brewka Agnieszka Brewka | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
177 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
178 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
179 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
180 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
181 | Kurbiel Sylwia Kurbiel | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
182 | Tomanek Katarzyna | Siemianowice Slaskie | Bieg długi 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
183 | Zabawa Roman | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
184 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Bieg krótki 5 km | Slow Jogging Gliwice | |||||
Smerfy biegają razem po 0.7 | |||||||||
185 | Wolnik Jolanta | Ligota Książęca | Nordic Walking 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | paid | ||||
186 | Matioszek Agnieszka | Racibórz | Nordic Walking 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | |||||
187 | Góralski Jarosław | Racibórz | Nordic Walking 5 km | Smerfy biegają razem po 0.7 | paid | ||||
Socios Silesia | |||||||||
188 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Socios Silesia | paid | ||||
189 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | Socios Silesia | paid | ||||
Sp 6 Łaziska gorne | |||||||||
190 | Drywa Wiktor | Łaziska Górne | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Sp 6 Łaziska gorne | paid | ||||
Sp nr 1 Katowice | |||||||||
191 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | Sp nr 1 Katowice | |||||
192 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Sp nr 1 Katowice | paid | ||||
193 | Ślosorz Piotr | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Sp nr 1 Katowice | |||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
194 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg krótki 5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec | |||||||||
195 | Serafin Jakub | Lubliniec | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec | |||||
Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice | |||||||||
196 | Snoch Martyna | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice | paid | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
197 | Snochowska Marysia | Bytom | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
198 | Snochowski Mirek | Bytom | Bieg krótki 5 km | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
199 | Snochowska Agata | Bytom | Nordic Walking 5 km | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
200 | Snochowska Marysia | Bytom | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Szombierki chodzą i biegają | |||||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
201 | Bagińska Dorota | Sławków | Nordic Walking 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | paid | ||||
TRENER PERSONALNY KOBIET | |||||||||
202 | STEFANSKA GRAZYNA | KATOWICE | Bieg krótki 5 km | TRENER PERSONALNY KOBIET | paid | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
203 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | TelegilixTeam | |||||
204 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | TelegilixTeam | |||||
Tur Borówka | |||||||||
205 | Kluska Mateusz | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
206 | Szczęśniak Krystyna | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
207 | Cieśluk Agata | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
208 | Pająk Karolina | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
209 | Graba Katarzyna | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
210 | Maksimowicz Aleksandra | Mikołów | Bieg krótki 5 km | Tur Borówka | paid | ||||
Turbulencje | |||||||||
211 | Wiśniewska Joanna | Zabrze | Nordic Walking 5 km | Turbulencje | paid | ||||
212 | Hojszyk Anna | Zabrze | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Turbulencje | paid | ||||
Tyska Wataha | |||||||||
213 | Staniszewska-Colik Magdalena | Tychy | Bieg długi 10 km | Tyska Wataha | paid | ||||
UE | |||||||||
214 | Muzyk Ula | KRAKÓW | Nordic Walking 5 km | UE | paid | ||||
Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | |||||||||
215 | Datta-Adamczak Magdalena | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | paid | ||||
216 | Herczak Grzegorz | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | paid | ||||
Vimex Endoscopy Team | |||||||||
217 | Gapinski Tomasz | Zabrze | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | paid | ||||
218 | Paruzel Dawid | Radzionków | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | paid | ||||
219 | Piotrowska Marta | Radzionków | Bieg krótki 5 km | Vimex Endoscopy Team | paid | ||||
WIRUSY | |||||||||
220 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | WIRUSY | paid | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
221 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg długi 10 km | W Pogoni za Duchem | |||||
WRD | |||||||||
222 | Kuźniarz Ewelina | Gliwice | Bieg z psem 5 km | WRD | |||||
WUJEK BIEGA | |||||||||
223 | Tórz MARIUSZ | Bytom | Bieg długi 10 km | WUJEK BIEGA | |||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
224 | Miśkiewicz Andrzej | ZAWIERCIE | Bieg krótki 5 km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
225 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg krótki 5 km | Warto Biegać Zawiercie | |||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
226 | Główka Natalia | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Wataha - Łączy Nas Bieganie | paid | ||||
Wieczorne Bieganie w Opolu | |||||||||
227 | Bonich Magdalena | Opole | Bieg krótki 5 km | Wieczorne Bieganie w Opolu | paid | ||||
Wild Dogs Team | |||||||||
228 | Leboda Katarzyna | Katowice | Bieg długi 10 km | Wild Dogs Team | paid | ||||
Wirusy | |||||||||
229 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | Wirusy | paid | ||||
Wizards Opole | |||||||||
230 | Dąbrowicz Sylwia | Opole | Nordic Walking 5 km | Wizards Opole | paid | ||||
Wojownik | |||||||||
231 | Niziołek Katarzyna | Chorzów | Bieg krótki 5 km | Wojownik | paid | ||||
232 | Osuchowska Lidia | Kłobuck | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | Wojownik | paid | ||||
233 | Osuchowska Barbara | Kłobuck | Bieg krótki 5 km | Wojownik | paid | ||||
ZSP Pstrążna | |||||||||
234 | Bauerek Xavier | Rzuchów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ZSP Pstrążna | paid | ||||
235 | Bauerek Nicolle | Rzuchów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ZSP Pstrążna | paid | ||||
236 | Bauerek Marcin | Rzuchów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ZSP Pstrążna | paid | ||||
237 | Sobieraj-Bauerek Barbara | Rzuchów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ZSP Pstrążna | paid | ||||
238 | szczepara KEVIN | pstrążna | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ZSP Pstrążna | paid | ||||
239 | szczepara NIKOLA | PSTRĄŻNA | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ZSP Pstrążna | paid | ||||
240 | szczepara monika | pstrążna | Bieg z psem 5 km | ZSP Pstrążna | paid | ||||
241 | Szewczyk Marta | Dzimierz | Bieg krótki 5 km | ZSP Pstrążna | |||||
ZSP Pstrążna | |||||||||
242 | Szewczyk Kamila | Rydułtowy | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ZSP Pstrążna | |||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
243 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | Zabiegani Nauczyciele | paid | ||||
Zespół Szkół Sportowych | |||||||||
244 | Świerczyna Krzysztof | Rybnik | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | Zespół Szkół Sportowych | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
245 | Kicia Milena | Katowice | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
246 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
247 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
248 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
249 | Rostański Michał | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
250 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
251 | Zawadzka Aleksandra | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
252 | Pikorski Wiktor | Jastrzebie Zdroj | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
253 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Bieg długi 10 km | paid | |||||
254 | Tarnowska Iwona | Tarnowskie Góry | Bieg długi 10 km | paid | |||||
255 | czyrwik Urszula | katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
256 | Szychalski Kamil | Częstochowa | Bieg długi 10 km | paid | |||||
257 | Zuber Grzegorz | Rybnik | Bieg długi 10 km | ||||||
258 | Olesińska Ewa | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
259 | Witek Malwina Witek | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
260 | Lysko Aleksandra Lysko | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
261 | Szychalski Rafał | Częstochowa | Bieg długi 10 km | paid | |||||
262 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Bieg długi 10 km | ||||||
263 | Grajcka Eliza | ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
264 | Kachniarz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
265 | Starosta Michalina Starosta | Orzesze | Bieg krótki 5 km | ||||||
266 | Kobic Bober Monika | Łazy | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
267 | Gogol Lucyna | Pszczyna | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
268 | Wita Anna | Turza Śląska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
269 | Wita Antoni | Turza Śląska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
270 | Chrzanowska Mira | Chorzów | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
271 | Chrzanowska Weronika | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
272 | Kamiński Paweł | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
273 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
274 | Kała Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ||||||
275 | Filipowski Kamil | Przegędza | Bieg długi 10 km | ||||||
276 | Kandzia Adam | Tarnowskie Góry | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
277 | Kandzia Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
278 | Gwóźdź Zuzanna | Górki Śląskie | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
279 | Lechowicz Ewa | Wojkowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
280 | KASZOWICZ ALEKSANDRA | ZABRZE | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
281 | Klosa Marta | Katowice | Bieg długi 10 km | ||||||
282 | Kozij-Gulińska Barbara | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
283 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Bieg krótki 5 km | ||||||
284 | Głyk Łukasz | Mysłowice | Bieg długi 10 km | ||||||
285 | Namysło Dominika | Ruda śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
286 | Podleśny-Głyk Dominika | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
287 | Gierczycka Tola | Gliwice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
288 | Gierczycka Natalia | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
289 | Kierat Joanna | Sosnowiec | Bieg długi 10 km | ||||||
290 | Jedlińska Małgorzata | Tychy | Bieg długi 10 km | ||||||
291 | Krakowczyk Łukasz | Racibórz | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
292 | Krakowczyk Ewelina | Racibórz | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
293 | Krakowczyk Jan | Racibórz | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
294 | Krakowczyk Aleksandra | Racibórz | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
295 | Krakowczyk Karolina | Racibórz | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
296 | Silska Marta | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
297 | Pieruszek Mateusz | Zabrze | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
298 | Pieruszek Sylwia | Zabrze | Bieg długi 10 km | ||||||
299 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | ||||||
300 | Polak Henryka | Tarnowskie Góry | Nordic Walking 5 km | ||||||
301 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
302 | Englisz Adam | Mysłowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
303 | Król Joanna | Bytom | Bieg krótki 5 km | ||||||
304 | Witkowska Monika | Mysłowice | Bieg długi 10 km | ||||||
305 | Słupek Janusz | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
306 | Szlósarczyk Laura | Bieruń | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
307 | Szlósarczyk Adrian | Bieruń | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
308 | Kokoszka Marlena | Mierzęcice | Bieg z psem 5 km | ||||||
309 | Drywa Igor | Łaziska Górne | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
310 | Michałek Krystyna | Przeciszów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
311 | Bazylewicz Paweł | czeladź | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
312 | Majer Izabela | Jejkowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
313 | Murlowski Karol | Gąsiorowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
314 | Kania Agnieszka | Mysłowice | Bieg długi 10 km | ||||||
315 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
316 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
317 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
318 | Grabowska Marlena | Ruda śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
319 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
320 | Dyczek Basia | Zdzieszowice | Bieg długi 10 km | ||||||
321 | Cetnar-Tkaczyk Ewa | Tychy | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
322 | Kubacka Beata | Knurów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
323 | Sadawa Marta | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
324 | Pytlarczyk Martyna | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
325 | Szklarski Daniel | Zabrze | Bieg długi 10 km | paid | |||||
326 | Sadawa Bartłomiej | Katowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
327 | Smolak Katarzyna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
328 | Szklarska Magdalena | Zabrze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
329 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Bieg długi 10 km | ||||||
330 | Rubel Barbara | Gródków | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
331 | Trzensimiech Aniela | Tarnowskie Góry | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
332 | Malchrzyk Patrycja | Radzionków | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
333 | Lepszy Stanisław | Piekary Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
334 | Kulpa Hania | KATOWICE | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
335 | JAKUBCZAK JOANNA | KATOWICE | Bieg krótki 5 km | ||||||
336 | Letkiewicz Szczęśniak Angelina | czeladź | Bieg krótki 5 km | ||||||
337 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
338 | Kubacka Monika | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
339 | Szczotka Wioleta | Czerwionka-Leszczyny | Bieg długi 10 km | paid | |||||
340 | Rybicka Anna | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
341 | Teper Beata | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
342 | Szubert Lena | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
343 | Chojnacka-Janik Joanna | Dobieszowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
344 | Aleksy Marcin | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
345 | Aleksy Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
346 | Sołtysik Kacper | Rokitno | Bieg długi 10 km | ||||||
347 | Bienia Marianna | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
348 | Sołtysik Rafał | Rokito | Bieg długi 10 km | ||||||
349 | Sołtysik Aleksandra | Rokitno | Bieg długi 10 km | ||||||
350 | Gawior Kasia | KATOWICE | Bieg długi 10 km | paid | |||||
351 | Cyran Maja | Bycina | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
352 | Cyran Adam | Bycina | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
353 | Cyran Małgorzata | Bycina | Bieg krótki 5 km | ||||||
354 | Banaś Ewa | Mikołów | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
355 | Sztura Wiktoria | Gródków | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
356 | Sztura Maja | Gródków | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
357 | Domagała Kinga | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
358 | Badura Mariola | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
359 | Bawolska Joanna | Katowice | Bieg długi 10 km | ||||||
360 | Rafalska Aleksandra | Katowice | Bieg długi 10 km | ||||||
361 | Susiak Agnieszka | Zabrze | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
362 | Zawadzka Justyna Zawadzka | Mikołów | Nordic Walking 5 km | ||||||
363 | Bagniewski Michal | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
364 | Skórok Agnieszka | Mysłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
365 | Katerwy Piotr | Czeladż | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
366 | Gansty Magdalena | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
367 | Wojciechowska Mart | Czeladz | Bieg krótki 5 km | ||||||
368 | Wójtowicz-Paszkowska Monika | Gródków | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
369 | Ślusarek Marta | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
370 | Nawrot Magdalena | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | paid | |||||
371 | Habryn Renata | Będzin | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
372 | Frączek Filip | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
373 | Gwioździk Sławek | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
374 | Waniek Halina | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
375 | Frączek Piotr | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
376 | Warot Joanan | Chorzów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
377 | Bromboszcz Barbara | Chorzów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ||||||
378 | Guzdek Sebastian | Tychy | Bieg krótki 5 km | ||||||
379 | Piech Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
380 | Zielińska Iwona | Zabrze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
381 | Musioł-Piech Monika | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
382 | Motyka Magdalena | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
383 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
384 | Habrzyk Marta | Będzin | Bieg krótki 5 km | ||||||
385 | Salomon Ewa | Chorzów | Bieg krótki 5 km | ||||||
386 | Kopczyk Iwona | Tychy | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
387 | Włodarczyk Aleksandra | Tworóg | Bieg długi 10 km | paid | |||||
388 | Juraszek Agnieszka | Łuczyce | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
389 | Szumiata Milena | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
390 | Orzechowski Łukasz | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
391 | Janiszewski Michał | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
392 | Górka Grzegorz | Bytom | Bieg długi 10 km | paid | |||||
393 | Walczak Klaudia | Rydułtowy | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
394 | Walczak Kamila | Rydułtowy | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
395 | Walczak Monika | Rydułtowy | Bieg krótki 5 km | ||||||
396 | Szumiata Paulina | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
397 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
398 | Strutyński Bartosz | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
399 | Frączek Anna | Radzionków | Bieg z psem 5 km | ||||||
400 | Jankowska Becia | Sosnowiec | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
401 | Opałka Monika | Sosnowiec | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
402 | Kulej Dorota | Będzin | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
403 | Popielewicz Marek | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
404 | Hudy Grażyna | Katowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
405 | Sojka Robert | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
406 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Bieg długi 10 km | paid | |||||
407 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
408 | KACZMAREK AGNIESZKA KACZMAREK | KATOWICE | Bieg krótki 5 km | ||||||
409 | CIESIELSKI ADRIAN | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | paid | |||||
410 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
411 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
412 | Heitzman Marek | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
413 | Stróżykowska Maja | Gliwice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
414 | Strutyńska Anna | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
415 | Drabińska Patrycja | Jaworzno | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
416 | Chwalibogowska Sara | Jaworzno | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
417 | Chwalibogowska Joanna | Jaworzno | Bieg krótki 5 km | ||||||
418 | Ostrowski Przemysław | Bałoszyce | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
419 | Żak Katarzyna | Imielin | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
420 | Żak Dorota | Imielin | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
421 | Nowakowska Gabriela | Łaziska Górne | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
422 | Dydziak Iwona | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
423 | Chuderska Izabela | Jaworzno | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
424 | Krupińska Katarzyna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
425 | Wosz Kinga | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | paid | |||||
426 | Arbaszewska Agnieszka | Gliwice | Nordic Walking 5 km | ||||||
427 | Sergiel Anna | jaworzno | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
428 | Opiłek Maja | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
429 | Drażyk Andrzej | Orzesze | Bieg długi 10 km | paid | |||||
430 | Drażyk Joanna | Orzesze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
431 | Adamczyk Agnieszka | Jaworzno | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
432 | Preuss Damian | Żory | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
433 | Oses Marcin | Mysłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
434 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
435 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg długi 10 km | ||||||
436 | Grykałowska Natalia Grykałowska | Jaworzno | Bieg krótki 5 km | ||||||
437 | TURAK Rafał | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
438 | Kulińska Bożena | lędziny | Bieg długi 10 km | paid | |||||
439 | Pawełczyk Małgorzata | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
440 | Pawlak Renata | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
441 | Szlag Marta | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
442 | Tomala robert | Lędziny | Bieg długi 10 km | paid | |||||
443 | SZAFRAN ALEKSANDER | Łodygowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
444 | Koćwin Tymek | Zabrze | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
445 | Płuciennik Halina | Chorzów | Nordic Walking 5 km | ||||||
446 | Włodarek-Ciepał Mirosława | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
447 | Sokołowska Anita | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
448 | Majchrzyk Lidia | Knurów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
449 | Home-Borowicz Małgorzata | Zabrze | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
450 | Szczypka Agnieszka | Kraków | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
451 | Żak Anna | Rybnik | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
452 | Kazimierek Marcin | Kobior | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
453 | nowak anna | Kato/Sosno | Bieg długi 10 km | ||||||
454 | Klinger Łukasz | Chorzow | Bieg krótki 5 km | ||||||
455 | Podolska Katarzyna | Zabrze | Bieg z psem 5 km | ||||||
456 | Podolska Karolina | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
457 | Wejner Anna | Gliwice | Nordic Walking 5 km | ||||||
458 | Głowacki Jerzy | Bytom | Nordic Walking 5 km | ||||||
459 | Hermann Julia | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
460 | Werner Teresa | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
461 | Niklas Aniela | Mysłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
462 | Curyło Kamil | Będzin | Bieg krótki 5 km | ||||||
463 | Zakrzewska Aneta | Będzin | Bieg krótki 5 km | ||||||
464 | Zakrzewska Magdalena | Będzin | Bieg krótki 5 km | ||||||
465 | Cieślik Beata | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
466 | Seweryś Ewa | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
467 | Okrajni Danuta | Chorzów | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
468 | Lis Damian | Czestochowa | Bieg długi 10 km | ||||||
469 | Zaręba Karolina | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
470 | Gros Izabela | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
471 | Szczepaniak Grażyna | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
472 | Sojka Anna | Tychy | Bieg długi 10 km | ||||||
473 | kozak Katarzyna | bedzin | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
474 | Linca Marzena | Zabrze | Bieg krótki 5 km | ||||||
475 | Satora Gabriela | Sośnicowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
476 | Purtak Iga | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
477 | Elsner Sylwia | Olkusz | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
478 | Stencel Szymon | Piekary Ślaskie | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
479 | Stencel Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
480 | Drywa Dominika | Łaziska Górne | Bieg długi 10 km | paid | |||||
481 | Bąk Maria | Sidzina | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
482 | Banasik Barbara | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
483 | Stochlik Aleksandra | Sidzina | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
484 | Stochlik Marcin | Sidzina | Bieg długi 10 km | paid | |||||
485 | Działowski Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | ||||||
486 | Jasikowska Karolina | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
487 | Duda Anna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
488 | Bomba Dorota | Trzebinia | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
489 | Popczyk Ewa | Będzin | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
490 | Cetnar Ewelina | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
491 | Feliks Andrzej | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
492 | Nieradzik Nadia | Gostyń | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
493 | Nieradzik Agata | Gostyń | Bieg krótki 5 km | ||||||
494 | Sichma Kamila | Świętochłowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
495 | Serafin Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | ||||||
496 | Buczyński Marcin | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
497 | Jeżyk Krzysztof | Gliwice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
498 | Dziagacz Rafał | Bytom | Bieg długi 10 km | paid | |||||
499 | Ferdyn Tymoteusz | Wilcza | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
500 | Ferdyn Hanna | Wilcza | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
501 | Olearczuk Magdalena | Bytom | Bieg długi 10 km | ||||||
502 | Kubiak Celina | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
503 | Konieczny Maja | Wielowies | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
504 | Konieczny Hanna | Wielowies | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
505 | Rembak-Szynkiewicz Justyna | Pyskowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
506 | Konieczniak Sonia | Wrocław | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
507 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
508 | GÓRNA MAJA | BIELSKO BIAŁA | Bieg krótki 5 km | ||||||
509 | DOBROCINSKI HUBERT | Hecznarowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
510 | DOBROCINSKI KAROL | Hecznarowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
511 | DOBROCINSKA EWELINA | Hecznarowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
512 | Śliwa Martyna | Chorzów | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
513 | Śliwa Tomasz | Chorzów | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
514 | Tartanus Filip | Gliwice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
515 | Tartanus Franciszek | Gliwice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
516 | Tartanus Aleksandra | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
517 | Śliwa Monika | Chorzów | Bieg długi 10 km | ||||||
518 | Tartanus Grzegorz | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
519 | Bieniek Małgorzata | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
520 | Chodzidło Filip | Chorzów | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
521 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
522 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Bieg długi 10 km | ||||||
523 | Szcząchor Judyta | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
524 | Szczucki Krzysztof | Żory | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
525 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
526 | Kreft Sylwia | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
527 | GABRYŚ ANIA | RUDA ŚLĄSKA | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
528 | Gabryś Paulina | Ruda Śląska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
529 | Niemietz Magdalena | Dziergowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
530 | Chronowska Justyna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
531 | Kempkiewicz Brygida | Gliwice | Bieg krótki 5 km | ||||||
532 | Białas Karol | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
533 | Sobota Dawid | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
534 | Jałowiecka Małgorzata | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
535 | Klajn Remigiusz | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
536 | Chęciński Tomasz | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
537 | Hartel Henryk | Chorzów | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
538 | Burzynska Barbara | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
539 | Burzyńska Beata | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
540 | Pajestka Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
541 | Tomaszewska Anna | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
542 | Bąk Jerzy | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
543 | Morawski Konrad | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | ||||||
544 | Kułajewicz Anna | Pruchna | Bieg długi 10 km | ||||||
545 | Skrzypa Jacek | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
546 | Skrzypa Wanda Petronela Skrzypa | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
547 | Wicher-pawliczek Monika | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Bieg długi 10 km | paid | |||||
548 | Smoter Katarzyna | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
549 | Kotowicz Bernadetta | Kędzierzyn Koźle | Bieg krótki 5 km | ||||||
550 | Kacza Agnieszka | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
551 | Smoter Wojciech | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
552 | Kacza Tomasz | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
553 | Wycisk Julia | Ruda Śląska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
554 | Wycisk Adam | Ruda Śląska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
555 | Wycisk Damian | Ruda Śląska | Bieg długi 10 km | paid | |||||
556 | Wycisk Agnieszka | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
557 | Hajduk Janusz | Przyszowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
558 | Hajduk Jan | Przyszowice | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
559 | Hajduk Maciej | Przyszowice | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
560 | Hajduk Magdalena | Przyszowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
561 | Mrowiec Marta | Katowice | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
562 | Czaicka Agnieszka Czaicka | Tarnowskie Góry | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
563 | Ścisło Marek | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
564 | Lisowski Adam | Zabrze | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
565 | Burda Katarzyna | Pszów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
566 | CIESIELSKA Sylwia | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
567 | Cimr Wioletta | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
568 | Pietruszka Piotr | Ruda Śląska | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
569 | Pietruszka Wojtek | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
570 | Glimos Andrzej | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
571 | Glimos Krzysztof | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
572 | Glimos Agnieszka | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
573 | Nolbert Aneta | Zabrze | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
574 | Sukiennik Mirosław | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
575 | Sukiennik Magdalena | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
576 | Hawrylewicz Dominika | Sośnicowice | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
577 | Hawrylewicz Leszek | Sośnicowice | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
578 | Adamska Kalina | Ruda Śląska | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
579 | Adamska Antonina | Ruda Śląska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
580 | Adamska Ewa Adamska | Ruda Śląska | Bieg długi 10 km | ||||||
581 | Nabiałek Aleksandra | Dąbrowa Górnicza | Bieg długi 10 km | ||||||
582 | Kopka Arkadiusz | Strzelce Opolskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
583 | Surmiak-Kopka Kamila | Strzelce Opolskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
584 | Podkocki Piotr | Chorzów | Nordic Walking 5 km | ||||||
585 | Podlejska Karina | Dąbrowa Górnicza | Bieg długi 10 km | paid | |||||
586 | Gil Iwona | Dąbrowa Górnicza | Bieg długi 10 km | paid | |||||
587 | Mączka Joanna | Olkusz | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
588 | Hermasz Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg długi 10 km | paid | |||||
589 | Mączka Dominik | Olkusz | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
590 | gojny joanna | Mikołow | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
591 | karlinska ania | chorzow | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
592 | Szurlej-Węglarz Ewa | Olkusz | Bieg krótki 5 km | ||||||
593 | Strzelczyk Grażyna | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
594 | Tomaszewska Grażyna | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
595 | Pawlik Natalia | Zabrze | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
596 | Pawlik Kacper | Zabrze | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
597 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
598 | Irytowski Dominik | Knurów | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
599 | Irytowska Renata | Stanowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
600 | Świerczyna Iwona | Rybnik | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
601 | Piskor Marta | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
602 | Olejnik Adam | Sosnowiec | Bieg długi 10 km | ||||||
603 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
604 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
605 | Latkowski Sławomir | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
606 | LATKOWSKA BEATA | KATOWICE | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
607 | MATUSZCZYK MAŁGORZATA | JAWORZNO | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
608 | Muzyk Joanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
609 | Prabudzki Kamil | Dąbrowa Górnicza | Bieg długi 10 km | paid | |||||
610 | Prabudzki Aleksander | Dąbrowa Górnicza | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
611 | Prabudzka Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
612 | Prabudzki Artur | Dąbrowa Górnicza | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
613 | Lemańska Michalina | Gliwice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
614 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
615 | Abrahamaczyk Jakub | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
616 | Abrahamaczyk Karina | Katowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
617 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
618 | Cyburt Natalia Cyburt | Rydułtowy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
619 | Ciok Anna | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
620 | Drzymota Adam | Głogówek | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
621 | Drzymota Dominik | Głogówek | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
622 | Drzymota Krzysztof | Głogówek | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
623 | Tatuś Renata | Chorzów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
624 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
625 | Maciejewski Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
626 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
627 | Celińska Karolina | Bytom | Bieg długi 10 km | paid | |||||
628 | Olewski Sylwester | Sosnowiec | Bieg długi 10 km | paid | |||||
629 | Holeczek Aleksandra Holeczek | Chorzow | Bieg długi 10 km | paid | |||||
630 | Hermann Małgorzata | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
631 | szczepara DENIS | pstrążna | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
632 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Nordic Walking 5 km | ||||||
633 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
634 | Lachowicz Julia | Rybnikp | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
635 | Lachowicz Kacper | Rybnik | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
636 | Gabruś Artur | Czerwionka | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
637 | Wawrzynów Agnieszka | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | ||||||
638 | Pacuda Arkadiusz | Lubliniec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
639 | Mucharski Marcin | Bieruń Nowy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
640 | Krajewski Mariusz | Mikołów | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
641 | Jarzębska Izabela | Czeladź | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
642 | Wójcik Sławomir | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
643 | WÓJCIK WIKTORIA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
644 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
645 | Lubowiecki Adam | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
646 | Bula Justyna | Tychy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
647 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
648 | Gabor Laura | Chorzów | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
649 | Sas Maja | Chorzów | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | ||||||
650 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
651 | NISKI Adrian | Chorzów | Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat | paid | |||||
652 | Cioch Paweł | Radzionków | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | paid | |||||
653 | Mudioł Amelia | Katowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | ||||||
654 | Cioch Ewa | Radzionków | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
655 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat | paid | |||||
656 | Szeptuch Olaf | Sosnowiec | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
657 | Janiec Anna | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
658 | Markiewicz Martyna | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
659 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
660 | Trojanowski Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg długi 10 km | paid | |||||
661 | Milewska-Wysocka Magdalena | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
662 | Sarnik Łukasz | Jaworzno | Bieg długi 10 km | paid | |||||
663 | Dobies Anna Dobies | Bytom | Nordic Walking 5 km | ||||||
664 | Ślosorz Rafal | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
665 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
666 | Panek Paweł | Chorzów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
667 | Stochlik Ewa | Sidzina | Bieg długi 10 km | paid | |||||
668 | Nowak Aldona | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
669 | Panek Agnieszka | Chorzów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
670 | Wower Maria | Katowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
671 | Drzymota Ewa | Głogówek | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
672 | Morawiec-Rudzińska Stefania | Głogówek | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
673 | Rakowska Dorota | Czeladź | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
674 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
675 | Bogucka Kamila | Katowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
676 | Rabczak Zuzanna | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
677 | Rabczak Agnieszka | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
678 | Skwarek Zbigniew | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
679 | Szmaj Małgorzata | Chorzów | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
680 | Kania Katarzyna | Katowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
681 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
682 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
683 | Starostka Bartosz | RUDA ŚLĄSKA | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
684 | Starostka Mariusz | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
685 | Starostka Anna | Ruda Śląska | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
686 | Muza-Adamiec Karolina | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
687 | Sowiecka Iwona | Opole | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
688 | ziecina Lucyna | czerwionka | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
689 | Mickoś Karolina Mickoś | Tychy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
690 | Dworaczek Nina | Bytom | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
691 | Wiesner Stanisława | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
692 | Kryska Aleksandra | Knurów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
693 | Jezierska Lidia | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
694 | Respondek Sebastian | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
695 | Skwarek Sandra | Ruda Śląska | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
696 | Małka Marian | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
697 | Gaczek Aleksandra | KAtowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
698 | Pacuda Maja | Krupski mlyn | Bieg krótki 5 km | ||||||
699 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
700 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
701 | Misterka Ewa | Chorzów | Bieg z psem 5 km | paid | |||||
702 | Lachowicz Izabela | Rybnik | Bieg długi 10 km | paid | |||||
703 | Gabruś Iwona | Czerwionka | Bieg długi 10 km | paid | |||||
704 | Korkosz Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
705 | Kurek Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
706 | Miarecka Monika | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
707 | Krawczyk Hanna | Pyskowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
708 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
709 | DĄBROWIECKA AGATA | SOSNOWIEC | Bieg długi 10 km | ||||||
710 | Luboń Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | ||||||
711 | Głąb Mariola | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
712 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg krótki 5 km | ||||||
713 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
714 | Gilner Mariusz | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | ||||||
715 | Król Krystyna | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
716 | Heyda Marek | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
717 | Hajdecka Marzena | Sosnowiec | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
718 | Białas Anna | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
719 | Małka Irena | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
720 | Michalska Beata | Tarnowskie Góry | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
721 | Karczewska Marta | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
722 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
723 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
724 | Chmielorz Małgorzata | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
725 | Szymański Piotr | Bytom | Bieg długi 10 km | paid | |||||
726 | Morawiec Barbara | Ruda Śląska | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
727 | Sobolewski Krzysztof | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
728 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
729 | Różyczka Joanna | Serwitut | Bieg krótki 5 km | ||||||
730 | PRZYBYŁA KASIA | BYTOM | Bieg długi 10 km | paid | |||||
731 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
732 | Małoszek-Dzierżak Dagmara | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
733 | Dzierżak Łukasz | Gliwice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
734 | Kańtoch Andrzej | BYTOM | Bieg krótki 5 km | ||||||
735 | Kańtoch Izabela | BYTOM | Bieg krótki 5 km | ||||||
736 | Ziołkowska Dorota Ziołkowska | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg krótki 5 km | ||||||
737 | Mutwil Wiktoria | Wodzisław Śląski | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
738 | Mutwil Teresa | Wodzisław Śląski | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
739 | Mutwil Oliwia | Wodzisław Śląski | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
740 | Bąk Tatiana | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
741 | Musialik Marek | Piekary sl | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
742 | Szczepaniak Olimpia | Tychy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
743 | Herda Mateusz | Bytom | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
744 | Reszke Arkadiusz | Tychy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
745 | Reszke Anna | Tychy | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
746 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg długi 10 km | paid | |||||
747 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg długi 10 km | paid | |||||
748 | Ścibiorska Agata | Piekary Śląskie | Bieg krótki 5 km | ||||||
749 | Opaliński Paweł | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
750 | Herda Joanna | Bytom | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
751 | Sobczk-Kosińska Sylwia | Gliwice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
752 | Moskała Magdalena | Pawłowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
753 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg długi 10 km | paid | |||||
754 | Zachciał Dagmara | Wojkowice | Bieg długi 10 km | paid | |||||
755 | Baranek Tomasz | Sosnowoec | Bieg długi 10 km | paid | |||||
756 | Pacyna Danuta | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
757 | Zielińska Urszula | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
758 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Nordic Walking 5 km | ||||||
759 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | paid | |||||
760 | Romańska Katarzyna | Katowice | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
761 | Grobelny Marcin | Marklowice | Bieg krótki 5 km | paid | |||||
762 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | Nordic Walking 5 km | paid | |||||
763 | Sznajder Mirosław | Chorzów | Bieg długi 10 km | ||||||
764 | Żołneczko Krystyna | Tychy | Bieg krótki 5 km | ||||||
765 | Pajer Barbara Pajer | TYCHY | Bieg krótki 5 km | ||||||
766 | Szczęsna Aleksandra | Jejkowice | Bieg długi 10 km | ||||||
767 | Choła Bożena | Bytom | Nordic Walking 5 km | ||||||
768 | Budzisz Piotr | Potępa | Bieg długi 10 km | ||||||
769 | Stanula Kinga | Pawłowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
770 | Kotucz Agnieszka | Katowice | Bieg długi 10 km | ||||||
771 | Skrzycka-Gołębiowska Ewa | Chorzów | Nordic Walking 5 km | ||||||
772 | Szyguła Basia | Katowice | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | ||||||
773 | Frączek Anna | Radzionków | Bieg krótki 5 km | ||||||
774 | Szyguła Barbara | Katowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ||||||
775 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci | ||||||
776 | Wereda Michał | Katowice | Bieg krótki 5 km | ||||||
777 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | Nordic Walking 5 km | ||||||
778 | Gwizdała Magdalena | Będzin | Bieg krótki 5 km | ||||||
779 | Matyszkiewicz Irmina | Czeladź | Nordic Walking 5 km | ||||||
780 | Krel Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Nordic Walking 5 km | ||||||
sP 1 Siemianowice | |||||||||
781 | Sojka Natasza | Siemianowice Śląskie | Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat | sP 1 Siemianowice | |||||
tygryski | |||||||||
782 | kazimierek aleksander | kobior | Bieg krótki 5 km | tygryski | paid | ||||
wolna | |||||||||
783 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | Bieg krótki 5 km | wolna | paid | ||||
wyrobyart.pl | |||||||||
784 | STEFAŃCZYK ANNA | KRAKÓW | Nordic Walking 5 km | wyrobyart.pl | paid | ||||
zadyszka oświecim | |||||||||
785 | rybarz artur | Brzeszcze | Bieg długi 10 km | zadyszka oświecim | |||||
Ślask Runners | |||||||||
786 | Chomczyk Michał | Siemianowice śląskie | Bieg krótki 5 km | Ślask Runners | paid | ||||
787 | Chomczyk Kasia | Siemianowice | Bieg krótki 5 km | Ślask Runners | paid | ||||
Ślunskie Dziki Team | |||||||||
788 | Pilszek Marek | Mysłowice | Bieg krótki 5 km | Ślunskie Dziki Team | |||||
Ślunskie ElwRUNery | |||||||||
789 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg krótki 5 km | Ślunskie ElwRUNery | paid | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
790 | Szmatłoch Iwona | CHORZÓW BATORY | Bieg krótki 5 km | Śląsk Runners | paid | ||||
Światowy Związek Żołnierzy AK | |||||||||
791 | Komosa Marian | Chorzów | Nordic Walking 5 km | Światowy Związek Żołnierzy AK | paid |
Views: 57717