# Surname and name City Distance Club Sum to pay
#czeladzbiega
1 Pęcherczyk Anna Czeladź Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
2 Minor Zuzanna Minor Będzin Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
3 MADEJSKA Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km #czeladzbiega paid
4 Maksysz Roksana Wojkowice Bieg krótki 5 km #czeladzbiega
5 pułk chemiczny
5 Chaber Sebastian Katowice Bieg długi 10 km 5 pułk chemiczny paid
@rodzicsportowca
6 Dubas Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km @rodzicsportowca paid
7 Sojka Joanna Siemianowice Bieg długi 10 km @rodzicsportowca
AbiTeam
8 Radzioch Agnieszka Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci AbiTeam paid
Aktywne Kijanki Grodziec
9 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Nordic Walking 5 km Aktywne Kijanki Grodziec
Amazonki Będzińskie
10 Kurasz Agnieszka Czeladź Bieg z psem 5 km Amazonki Będzińskie paid
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
11 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
BWM
12 Pawełczyk Adam Katowice Bieg krótki 5 km BWM paid
Bagiety
13 Bernad Agata Katowice Bieg krótki 5 km Bagiety paid
Bagiety
14 Biylnik Małgorzata Turza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Bagiety paid
BananTeam
15 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat BananTeam paid
Biegam bo lubię
16 Błaszczyk Paulina Chorzów Bieg długi 10 km Biegam bo lubię paid
Biegamy z Sercem
17 Groborz Karolina Zabrze Bieg krótki 5 km Biegamy z Sercem paid
Bobry Walking
18 Zielińska Grażyna Dobieszowice Nordic Walking 5 km Bobry Walking
19 Grabowska Anna Bytom Nordic Walking 5 km Bobry Walking
Born tu bi lotać
20 Madejska Beata Chorzów Bieg krótki 5 km Born tu bi lotać
Buyers’ World
21 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg długi 10 km Buyers’ World paid
Będzin Team
22 Pawęzowska Anna Będzin Bieg krótki 5 km Będzin Team paid
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
23 Maliszewski Iwko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM paid
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
24 Maliszewski Gniewko Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM paid
25 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM paid
Carbon OCR Racing Team
26 Ogaza Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Carbon OCR Racing Team
Cho_Mi_Ki
27 Śliwka Katarzyna Chorzów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki paid
28 Śliwka Krzysztof Chorzów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki paid
29 Towarek Remigiusz Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki paid
30 Towarek Jolanta Mikołów Nordic Walking 5 km Cho_Mi_Ki paid
Chochlik Drukarski
31 Gołąb Andrzej Chorzów Bieg krótki 5 km Chochlik Drukarski paid
Cidry Lotajom
32 Drozd Krystyna Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Cidry Lotajom paid
Cidry lotajom
33 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg krótki 5 km Cidry lotajom paid
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
34 Popczyk Magdalena Będzin Bieg długi 10 km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil paid
Dąbrowski Team
35 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Dąbrowski Team paid
ETISOFT RUNNING TEAM
36 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg długi 10 km ETISOFT RUNNING TEAM paid
Ekipa Na Kijach
37 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska Bieg długi 10 km Ekipa Na Kijach paid
38 Jezusek Barbara Ruda Śląska Nordic Walking 5 km Ekipa Na Kijach
Endurance Team
39 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Endurance Team paid
ErykTeam
40 jaworski łukasz wysoka Nordic Walking 5 km ErykTeam
Euvic
41 Kuć Rafał Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Euvic paid
Euvic / Stadion Śląski
42 Opiłek Marek Katowice Bieg długi 10 km Euvic / Stadion Śląski paid
FRYTKA TEAM
43 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg długi 10 km FRYTKA TEAM paid
FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI
44 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking 5 km FabrikaNordika STADION ŚLĄSKI paid
Forma Wodzislaw Śląski
45 Kościelna-Wita Paulina Turza Śląska Nordic Walking 5 km Forma Wodzislaw Śląski paid
Frelki
46 Janota Anna Mysłowice Bieg długi 10 km Frelki paid
47 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km Frelki paid
Fuchs Oil Team
48 Tyrała Jagoda Katowice Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
49 Krajewska Marta Katowice Bieg długi 10 km Fuchs Oil Team
50 Krajewski Paweł Świerklaniec Nordic Walking 5 km Fuchs Oil Team
51 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
52 Tyrała Tomasz katowice Bieg krótki 5 km Fuchs Oil Team
Fundacja Oko w Oko z Rakiem
53 PODOLSKA SYLWIA GLIWICE Bieg krótki 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem paid
Fundacja Oko w Oko z Rakiem
54 Bulińska Małgorzata Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem paid
55 Lawnik Urszula Czerwionka-Leszczyny Nordic Walking 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem paid
GRUPA JURA'PL
56 Szczygieł Marek Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL paid
57 Wajzer Lucja Zawiercie Nordic Walking 5 km GRUPA JURA'PL paid
GryfneFrelki
58 Długajczyk Anna Chorzów Nordic Walking 5 km GryfneFrelki
59 Płuciennik Agnieszka Chorzów Bieg krótki 5 km GryfneFrelki
HIRERIGHT RUNNING TEAM
60 Płuciennik Sabina Chorzow Bieg krótki 5 km HIRERIGHT RUNNING TEAM
HRmax Żory
61 Burnagiel Agata Czerwionka-Leszczyny Bieg krótki 5 km HRmax Żory paid
62 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny Bieg z psem 5 km HRmax Żory paid
HURAGAN LIGOTA
63 MUSZER POLA Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat HURAGAN LIGOTA
Hajduki Lotajom
64 Brzeziecka Wioletta Chorzów Bieg krótki 5 km Hajduki Lotajom paid
Huragan Ligota
65 Cichoń Iwona Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota paid
66 CZAPSKA EWA Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
67 MUSZER NINA Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Huragan Ligota 0.00 PLN
Huragan Ligota
68 Kobiela Bogna Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota paid
69 Piotrowska Anna Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota paid
70 Samul Karolina Sosnowiec Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
71 Żywica Dorota Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
72 Odias Dominika Katowice Bieg krótki 5 km Huragan Ligota
73 Knas Anna katowice Nordic Walking 5 km Huragan Ligota
74 Kluska Piotr Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
75 Kluska Sylwia Katowice Bieg długi 10 km Huragan Ligota
HydroWeb
76 Wyrzychowski Łukasz Knurów Bieg długi 10 km HydroWeb paid
Instytut Onkologii w Gliwicach
77 Buczyńska Sabina Gliwice Bieg krótki 5 km Instytut Onkologii w Gliwicach paid
Inżynieria Biegania
78 Karczewski Patryk Zabrze Bieg długi 10 km Inżynieria Biegania paid
JagodowyTeam
79 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat JagodowyTeam paid
KEMPER TEAM
80 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM paid
81 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM paid
82 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg długi 10 km KEMPER TEAM paid
KOBIETY W BIEGU
83 Muniak Katarzyna Wrocław Bieg długi 10 km KOBIETY W BIEGU
KSM Józefinka
84 Królikowska Gabriela Katowice Bieg z psem 5 km KSM Józefinka paid
Katowice
85 Królikowski Mirosław Katowice Nordic Walking 5 km Katowice paid
Katowice 49
86 Górnik Jerzy katowice Nordic Walking 5 km Katowice 49 paid
Katowicki Nordic Walking
87 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking 5 km Katowicki Nordic Walking
Kijanki Bytom
88 Niepsuj Anna Bytom Bieg krótki 5 km Kijanki Bytom paid
89 WOŁOSZYN JOANNA BYTOM Nordic Walking 5 km Kijanki Bytom
90 Świerczek Joanna Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Kijanki Bytom paid
Kije w Dobrych Rękach
91 Grela Beata Będzin Nordic Walking 5 km Kije w Dobrych Rękach paid
Klinika skóry i włosa
92 Żyłka Wojciech Żyłka Katowice Bieg krótki 5 km Klinika skóry i włosa paid
Klub Biegacza Warta
93 Straszak Marta Katowice Bieg długi 10 km Klub Biegacza Warta paid
Klub Sportowy Gminy Psary
94 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg krótki 5 km Klub Sportowy Gminy Psary
Klub Stadion Sląski
95 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking 5 km Klub Stadion Sląski paid
LARMO TEAM
96 Świder Tomasz Bytom Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
97 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km LARMO TEAM
Lecymy Durś
98 Falana Zuzia Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
99 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś paid
100 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km Lecymy Durś
101 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Lecymy Durś paid
102 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś paid
103 Musialik Sabina Piekary sl Bieg krótki 5 km Lecymy Durś paid
Lecymy Durś
104 Dudek Sandra Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś paid
105 Gumułka Joanna Piekary Ślaskie Bieg krótki 5 km Lecymy Durś
Lecymy Durś
106 Falana Hanna Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Lecymy Durś
M.A.J. Correre
107 Witczak Adam Pyskowice Bieg długi 10 km M.A.J. Correre paid
MGB
108 Lucik Grażyna Bytom Bieg krótki 5 km MGB paid
109 Mrowiec Ilona Bytom Bieg długi 10 km MGB
MSP 11
110 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat MSP 11 paid
Mafia Team Lubliniec
111 Serafin Szymon Lubliniec Bieg długi 10 km Mafia Team Lubliniec
Malczusia Team
112 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg długi 10 km Malczusia Team
113 Malczewska Anna Gliwice Bieg krótki 5 km Malczusia Team paid
Miechowicka Grupa Biegowa
114 Hańczur Jan Bytom Bieg długi 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
115 ROMBERG Agnieszka BYTOM Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
116 Maruszczak Justyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
117 Maruszczak Marek Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
118 Krochmalska Jagoda Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
119 Matunin Alina Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
120 Zielińska Anna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
121 Szulc Barbara Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
122 Imiołczyk Izabela Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
123 Benska Krystyna Bytom Bieg krótki 5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
Miraz Race Team
124 Rekieć Kaja Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km Miraz Race Team
125 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team
126 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg długi 10 km Miraz Race Team
127 Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina Ruda Śląska Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Miraz Race Team paid
128 Duda Łukasz Chorzów Bieg krótki 5 km Miraz Race Team
129 Trefon Iwona Rogoźnik Bieg krótki 5 km Miraz Race Team paid
Miraz Race Team Kneipp
130 Tumidajewicz Alicja Zabrze Bieg długi 10 km Miraz Race Team Kneipp
131 Krzyminska Patrycja Zabrze Bieg krótki 5 km Miraz Race Team Kneipp paid
Mk team
132 Faracik - Nowak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Mk team
133 Ogon Betina SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg krótki 5 km Mk team
134 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Mk team
135 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Mk team
136 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km Mk team
137 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Mk team paid
138 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg krótki 5 km Mk team paid
Mosir TKKF Saturn Czeladz
139 ptaś jolanta czeladz Nordic Walking 5 km Mosir TKKF Saturn Czeladz
MultiFit
140 Giesa Ewa Kędzierzyn-Kozle Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci MultiFit paid
NORDICUS STRZYBNICA
141 Mansfeld Dorota Tarnowskie Gory Nordic Walking 5 km NORDICUS STRZYBNICA
NW Stadion Śląski
142 Gazda Dorota Katowice Nordic Walking 5 km NW Stadion Śląski paid
Nasza Szkoła Zabrze
143 Wrońska Beata Chorzów Bieg długi 10 km Nasza Szkoła Zabrze paid
Nessi Team
144 Bitner Karolina Piasek Bieg krótki 5 km Nessi Team paid
Nessi Team
145 Franielczyk Joanna Orzesze Bieg z psem 5 km Nessi Team paid
Neti Team
146 Malik Joanna Gliwice Bieg krótki 5 km Neti Team paid
Nordic Team Ruda Śląska
147 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Nordic Walking 5 km Nordic Team Ruda Śląska
Opel Active Team
148 Galiczek Lidia Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Opel Active Team paid
149 Galiczek Bronisław Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Opel Active Team paid
150 Łaszowska Ewa Gliwice Bieg długi 10 km Opel Active Team
Optyka K.M. Szczerba
151 Łączyk Barbara Czeladź Nordic Walking 5 km Optyka K.M. Szczerba paid
Optyka K.M Szczerba
152 Łączył Jerzy Czeladź Nordic Walking 5 km Optyka K.M Szczerba paid
Osiek Biega
153 Janas Tomasz Osiek (Gmina: Osiek) Bieg długi 10 km Osiek Biega paid
Piotrowickie Beboki
154 Grabda Kinga Olkusz Bieg z psem 5 km Piotrowickie Beboki paid
155 urbankiewicz marcin Katowice Bieg krótki 5 km Piotrowickie Beboki paid
156 Delung Magdalena Ruda Śląska Bieg krótki 5 km Piotrowickie Beboki paid
Press-Glass Biegamy i Wspieramy
157 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Press-Glass Biegamy i Wspieramy
Puszyste Misie
158 Rycyk Anna Katowice Bieg krótki 5 km Puszyste Misie
159 Ziobro Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km Puszyste Misie paid
160 Bajorska Monika Knurów Bieg krótki 5 km Puszyste Misie paid
161 Kaźmierczak Paulina Bytom Bieg z psem 5 km Puszyste Misie paid
Rozbiegane Mysłowice
162 Trąbała Adam Mysłowice Bieg długi 10 km Rozbiegane Mysłowice
Ryśki z Rogola
163 Dziki Anna Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola paid
164 Dziki Maciej Rogoźnik Bieg długi 10 km Ryśki z Rogola paid
SAINT-GOBAIN SQUAD
165 Baran Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km SAINT-GOBAIN SQUAD paid
SMS Tychy
166 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat SMS Tychy paid
167 Jakubowska Weronika Tychy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat SMS Tychy paid
168 Jakubowska Paulina Tychy Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat SMS Tychy paid
169 Jakubowski Dariusz Tychy Bieg krótki 5 km SMS Tychy paid
SOCIOS SILESIA
170 Bieniek Sebastian Świętochłowice Bieg krótki 5 km SOCIOS SILESIA paid
STACHU TEAM
171 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg krótki 5 km STACHU TEAM paid
SZOMBIERKI RUNNERS
172 Skrzypiec Konrad Bytom Bieg krótki 5 km SZOMBIERKI RUNNERS paid
173 Skrzypiec Ewelina Bytom Nordic Walking 5 km SZOMBIERKI RUNNERS paid
Seba Lubi Lotać
174 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg krótki 5 km Seba Lubi Lotać paid
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
175 Lata Beata Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
176 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
177 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
178 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
179 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
180 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
181 Kurbiel Sylwia Kurbiel Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice i przyjaciele biegają
182 Tomanek Katarzyna Siemianowice Slaskie Bieg długi 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają
183 Zabawa Roman Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają
Slow Jogging Gliwice
184 Hilaszek Marzena Gliwice Bieg krótki 5 km Slow Jogging Gliwice
Smerfy biegają razem po 0.7
185 Wolnik Jolanta Ligota Książęca Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 paid
186 Matioszek Agnieszka Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7
187 Góralski Jarosław Racibórz Nordic Walking 5 km Smerfy biegają razem po 0.7 paid
Socios Silesia
188 Bieniek Agata Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Socios Silesia paid
189 Perdian Mariola Świętochłowice Bieg krótki 5 km Socios Silesia paid
Sp 6 Łaziska gorne
190 Drywa Wiktor Łaziska Górne Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp 6 Łaziska gorne paid
Sp nr 1 Katowice
191 Ślosorz Maksymilian Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Sp nr 1 Katowice
192 Ślosorz Łukasz Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Sp nr 1 Katowice paid
193 Ślosorz Piotr Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Sp nr 1 Katowice
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
194 Benisz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec
195 Serafin Jakub Lubliniec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat Szkoła Podstawowa Nr 1 Lubliniec
Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice
196 Snoch Martyna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szkoła Podstawowa nr 9 Katowice paid
Szombierki chodzą i biegają
197 Snochowska Marysia Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szombierki chodzą i biegają paid
198 Snochowski Mirek Bytom Bieg krótki 5 km Szombierki chodzą i biegają paid
199 Snochowska Agata Bytom Nordic Walking 5 km Szombierki chodzą i biegają paid
200 Snochowska Marysia Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Szombierki chodzą i biegają 0.00 PLN
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
201 Bagińska Dorota Sławków Nordic Walking 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" paid
TRENER PERSONALNY KOBIET
202 STEFANSKA GRAZYNA KATOWICE Bieg krótki 5 km TRENER PERSONALNY KOBIET paid
TelegilixTeam
203 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat TelegilixTeam
204 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat TelegilixTeam
Tur Borówka
205 Kluska Mateusz Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
206 Szczęśniak Krystyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
207 Cieśluk Agata Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
208 Pająk Karolina Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
209 Graba Katarzyna Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
210 Maksimowicz Aleksandra Mikołów Bieg krótki 5 km Tur Borówka paid
Turbulencje
211 Wiśniewska Joanna Zabrze Nordic Walking 5 km Turbulencje paid
212 Hojszyk Anna Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Turbulencje paid
Tyska Wataha
213 Staniszewska-Colik Magdalena Tychy Bieg długi 10 km Tyska Wataha paid
UE
214 Muzyk Ula KRAKÓW Nordic Walking 5 km UE paid
Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
215 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne paid
216 Herczak Grzegorz Sosnowiec Nordic Walking 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne paid
Vimex Endoscopy Team
217 Gapinski Tomasz Zabrze Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team paid
218 Paruzel Dawid Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team paid
219 Piotrowska Marta Radzionków Bieg krótki 5 km Vimex Endoscopy Team paid
WIRUSY
220 Muskała Mateusz Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci WIRUSY paid
W Pogoni za Duchem
221 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg długi 10 km W Pogoni za Duchem
WRD
222 Kuźniarz Ewelina Gliwice Bieg z psem 5 km WRD
WUJEK BIEGA
223 Tórz MARIUSZ Bytom Bieg długi 10 km WUJEK BIEGA
Warto Biegać Zawiercie
224 Miśkiewicz Andrzej ZAWIERCIE Bieg krótki 5 km Warto Biegać Zawiercie
225 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg krótki 5 km Warto Biegać Zawiercie
Wataha - Łączy Nas Bieganie
226 Główka Natalia Chorzów Bieg krótki 5 km Wataha - Łączy Nas Bieganie paid
Wieczorne Bieganie w Opolu
227 Bonich Magdalena Opole Bieg krótki 5 km Wieczorne Bieganie w Opolu paid
Wild Dogs Team
228 Leboda Katarzyna Katowice Bieg długi 10 km Wild Dogs Team paid
Wirusy
229 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg krótki 5 km Wirusy paid
Wizards Opole
230 Dąbrowicz Sylwia Opole Nordic Walking 5 km Wizards Opole paid
Wojownik
231 Niziołek Katarzyna Chorzów Bieg krótki 5 km Wojownik paid
232 Osuchowska Lidia Kłobuck Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat Wojownik paid
233 Osuchowska Barbara Kłobuck Bieg krótki 5 km Wojownik paid
ZSP Pstrążna
234 Bauerek Xavier Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna paid
235 Bauerek Nicolle Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna paid
236 Bauerek Marcin Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna paid
237 Sobieraj-Bauerek Barbara Rzuchów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci ZSP Pstrążna paid
238 szczepara KEVIN pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna paid
239 szczepara NIKOLA PSTRĄŻNA Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna paid
240 szczepara monika pstrążna Bieg z psem 5 km ZSP Pstrążna paid
241 Szewczyk Marta Dzimierz Bieg krótki 5 km ZSP Pstrążna
ZSP Pstrążna
242 Szewczyk Kamila Rydułtowy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat ZSP Pstrążna
Zabiegani Nauczyciele
243 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci Zabiegani Nauczyciele paid
Zespół Szkół Sportowych
244 Świerczyna Krzysztof Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat Zespół Szkół Sportowych paid
_BRAK NAZWY_
245 Kicia Milena Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
246 Bujoczek Milena Bytom Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
247 Bujoczek Piotr Bytom Bieg krótki 5 km paid
248 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg krótki 5 km paid
249 Rostański Michał Chorzów Bieg długi 10 km paid
250 Kicia Arkadiusz Katowice Bieg krótki 5 km paid
251 Zawadzka Aleksandra Tychy Bieg długi 10 km paid
252 Pikorski Wiktor Jastrzebie Zdroj Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
253 Antończyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg długi 10 km paid
254 Tarnowska Iwona Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km paid
255 czyrwik Urszula katowice Bieg długi 10 km paid
256 Szychalski Kamil Częstochowa Bieg długi 10 km paid
257 Zuber Grzegorz Rybnik Bieg długi 10 km
258 Olesińska Ewa Chorzów Bieg krótki 5 km paid
259 Witek Malwina Witek Katowice Bieg krótki 5 km paid
260 Lysko Aleksandra Lysko Katowice Bieg krótki 5 km paid
261 Szychalski Rafał Częstochowa Bieg długi 10 km paid
262 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg długi 10 km
263 Grajcka Eliza ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
264 Kachniarz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
265 Starosta Michalina Starosta Orzesze Bieg krótki 5 km
266 Kobic Bober Monika Łazy Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
267 Gogol Lucyna Pszczyna Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
268 Wita Anna Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
269 Wita Antoni Turza Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
270 Chrzanowska Mira Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
271 Chrzanowska Weronika Chorzów Bieg krótki 5 km paid
272 Kamiński Paweł Chorzów Bieg długi 10 km paid
273 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km paid
274 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
275 Filipowski Kamil Przegędza Bieg długi 10 km
276 Kandzia Adam Tarnowskie Góry Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
277 Kandzia Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km paid
278 Gwóźdź Zuzanna Górki Śląskie Bieg krótki 5 km paid
279 Lechowicz Ewa Wojkowice Nordic Walking 5 km paid
280 KASZOWICZ ALEKSANDRA ZABRZE Bieg krótki 5 km paid
281 Klosa Marta Katowice Bieg długi 10 km
282 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg długi 10 km paid
283 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg krótki 5 km
284 Głyk Łukasz Mysłowice Bieg długi 10 km
285 Namysło Dominika Ruda śląska Bieg krótki 5 km paid
286 Podleśny-Głyk Dominika Sosnowiec Nordic Walking 5 km paid
287 Gierczycka Tola Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
288 Gierczycka Natalia Gliwice Bieg krótki 5 km
289 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg długi 10 km
290 Jedlińska Małgorzata Tychy Bieg długi 10 km
291 Krakowczyk Łukasz Racibórz Bieg krótki 5 km paid
292 Krakowczyk Ewelina Racibórz Bieg krótki 5 km paid
293 Krakowczyk Jan Racibórz Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
294 Krakowczyk Aleksandra Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
295 Krakowczyk Karolina Racibórz Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
296 Silska Marta Katowice Nordic Walking 5 km paid
297 Pieruszek Mateusz Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
298 Pieruszek Sylwia Zabrze Bieg długi 10 km
299 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km
300 Polak Henryka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km
301 Motyka Kajetan Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
302 Englisz Adam Mysłowice Bieg długi 10 km paid
303 Król Joanna Bytom Bieg krótki 5 km
304 Witkowska Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
305 Słupek Janusz Tychy Bieg długi 10 km paid
306 Szlósarczyk Laura Bieruń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
307 Szlósarczyk Adrian Bieruń Bieg krótki 5 km paid
308 Kokoszka Marlena Mierzęcice Bieg z psem 5 km
309 Drywa Igor Łaziska Górne Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
310 Michałek Krystyna Przeciszów Bieg krótki 5 km paid
311 Bazylewicz Paweł czeladź Bieg krótki 5 km paid
312 Majer Izabela Jejkowice Bieg krótki 5 km
313 Murlowski Karol Gąsiorowice Bieg krótki 5 km paid
314 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg długi 10 km
315 Matyjaszczyk Antonina Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
316 Matyjaszczyk Hanna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
317 Matyjaszczyk Agata Katowice Nordic Walking 5 km paid
318 Grabowska Marlena Ruda śląska Bieg krótki 5 km paid
319 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
320 Dyczek Basia Zdzieszowice Bieg długi 10 km
321 Cetnar-Tkaczyk Ewa Tychy Nordic Walking 5 km paid
322 Kubacka Beata Knurów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
323 Sadawa Marta Katowice Bieg krótki 5 km paid
324 Pytlarczyk Martyna Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
325 Szklarski Daniel Zabrze Bieg długi 10 km paid
326 Sadawa Bartłomiej Katowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
327 Smolak Katarzyna Katowice Bieg krótki 5 km paid
328 Szklarska Magdalena Zabrze Bieg krótki 5 km paid
329 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km
330 Rubel Barbara Gródków Nordic Walking 5 km paid
331 Trzensimiech Aniela Tarnowskie Góry Bieg krótki 5 km paid
332 Malchrzyk Patrycja Radzionków Bieg krótki 5 km paid
333 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
334 Kulpa Hania KATOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
335 JAKUBCZAK JOANNA KATOWICE Bieg krótki 5 km
336 Letkiewicz Szczęśniak Angelina czeladź Bieg krótki 5 km
337 Janus Krzysztof Świętochłowice Bieg długi 10 km paid
338 Kubacka Monika Katowice Nordic Walking 5 km paid
339 Szczotka Wioleta Czerwionka-Leszczyny Bieg długi 10 km paid
340 Rybicka Anna Sosnowiec Nordic Walking 5 km paid
341 Teper Beata Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km paid
342 Szubert Lena Czerwionka-Leszczyny Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
343 Chojnacka-Janik Joanna Dobieszowice Nordic Walking 5 km paid
344 Aleksy Marcin Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
345 Aleksy Tomasz Piekary Śląskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
346 Sołtysik Kacper Rokitno Bieg długi 10 km
347 Bienia Marianna Katowice Nordic Walking 5 km paid
348 Sołtysik Rafał Rokito Bieg długi 10 km
349 Sołtysik Aleksandra Rokitno Bieg długi 10 km
350 Gawior Kasia KATOWICE Bieg długi 10 km paid
351 Cyran Maja Bycina Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
352 Cyran Adam Bycina Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
353 Cyran Małgorzata Bycina Bieg krótki 5 km
354 Banaś Ewa Mikołów Nordic Walking 5 km paid
355 Sztura Wiktoria Gródków Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
356 Sztura Maja Gródków Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
357 Domagała Kinga Katowice Bieg długi 10 km paid
358 Badura Mariola Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
359 Bawolska Joanna Katowice Bieg długi 10 km
360 Rafalska Aleksandra Katowice Bieg długi 10 km
361 Susiak Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km paid
362 Zawadzka Justyna Zawadzka Mikołów Nordic Walking 5 km
363 Bagniewski Michal Bytom Nordic Walking 5 km paid
364 Skórok Agnieszka Mysłowice Bieg krótki 5 km paid
365 Katerwy Piotr Czeladż Bieg krótki 5 km paid
366 Gansty Magdalena Katowice Nordic Walking 5 km paid
367 Wojciechowska Mart Czeladz Bieg krótki 5 km
368 Wójtowicz-Paszkowska Monika Gródków Nordic Walking 5 km paid
369 Ślusarek Marta Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
370 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km paid
371 Habryn Renata Będzin Bieg krótki 5 km paid
372 Frączek Filip Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
373 Gwioździk Sławek Katowice Bieg długi 10 km paid
374 Waniek Halina Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
375 Frączek Piotr Katowice Bieg krótki 5 km paid
376 Warot Joanan Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
377 Bromboszcz Barbara Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
378 Guzdek Sebastian Tychy Bieg krótki 5 km
379 Piech Krzysztof Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
380 Zielińska Iwona Zabrze Bieg krótki 5 km paid
381 Musioł-Piech Monika Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
382 Motyka Magdalena Sosnowiec Nordic Walking 5 km paid
383 Sadowski Tomasz Sosnowiec Nordic Walking 5 km paid
384 Habrzyk Marta Będzin Bieg krótki 5 km
385 Salomon Ewa Chorzów Bieg krótki 5 km
386 Kopczyk Iwona Tychy Nordic Walking 5 km paid
387 Włodarczyk Aleksandra Tworóg Bieg długi 10 km paid
388 Juraszek Agnieszka Łuczyce Bieg z psem 5 km paid
389 Szumiata Milena Gliwice Bieg krótki 5 km
390 Orzechowski Łukasz Gliwice Bieg krótki 5 km
391 Janiszewski Michał Katowice Bieg krótki 5 km paid
392 Górka Grzegorz Bytom Bieg długi 10 km paid
393 Walczak Klaudia Rydułtowy Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
394 Walczak Kamila Rydułtowy Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
395 Walczak Monika Rydułtowy Bieg krótki 5 km
396 Szumiata Paulina Gliwice Bieg krótki 5 km
397 Sałkowska Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 5 km paid
398 Strutyński Bartosz Chorzów Bieg krótki 5 km paid
399 Frączek Anna Radzionków Bieg z psem 5 km
400 Jankowska Becia Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
401 Opałka Monika Sosnowiec Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
402 Kulej Dorota Będzin Bieg krótki 5 km paid
403 Popielewicz Marek Katowice Bieg krótki 5 km paid
404 Hudy Grażyna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
405 Sojka Robert Chorzów Bieg krótki 5 km paid
406 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg długi 10 km paid
407 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg krótki 5 km paid
408 KACZMAREK AGNIESZKA KACZMAREK KATOWICE Bieg krótki 5 km
409 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km paid
410 Ziętek Oskar Jaworzno Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
411 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg długi 10 km paid
412 Heitzman Marek Chorzów Bieg długi 10 km paid
413 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
414 Strutyńska Anna Chorzów Bieg krótki 5 km paid
415 Drabińska Patrycja Jaworzno Bieg krótki 5 km paid
416 Chwalibogowska Sara Jaworzno Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat 0.00 PLN
417 Chwalibogowska Joanna Jaworzno Bieg krótki 5 km
418 Ostrowski Przemysław Bałoszyce Bieg krótki 5 km paid
419 Żak Katarzyna Imielin Bieg krótki 5 km paid
420 Żak Dorota Imielin Bieg krótki 5 km paid
421 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
422 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg krótki 5 km paid
423 Chuderska Izabela Jaworzno Bieg krótki 5 km paid
424 Krupińska Katarzyna Katowice Bieg krótki 5 km paid
425 Wosz Kinga Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km paid
426 Arbaszewska Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km
427 Sergiel Anna jaworzno Bieg krótki 5 km paid
428 Opiłek Maja Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
429 Drażyk Andrzej Orzesze Bieg długi 10 km paid
430 Drażyk Joanna Orzesze Bieg krótki 5 km paid
431 Adamczyk Agnieszka Jaworzno Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
432 Preuss Damian Żory Bieg krótki 5 km paid
433 Oses Marcin Mysłowice Bieg krótki 5 km paid
434 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg długi 10 km paid
435 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg długi 10 km
436 Grykałowska Natalia Grykałowska Jaworzno Bieg krótki 5 km
437 TURAK Rafał Katowice Bieg długi 10 km paid
438 Kulińska Bożena lędziny Bieg długi 10 km paid
439 Pawełczyk Małgorzata Katowice Nordic Walking 5 km paid
440 Pawlak Renata Świętochłowice Bieg krótki 5 km paid
441 Szlag Marta Tychy Bieg długi 10 km paid
442 Tomala robert Lędziny Bieg długi 10 km paid
443 SZAFRAN ALEKSANDER Łodygowice Bieg długi 10 km paid
444 Koćwin Tymek Zabrze Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
445 Płuciennik Halina Chorzów Nordic Walking 5 km
446 Włodarek-Ciepał Mirosława Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
447 Sokołowska Anita Katowice Nordic Walking 5 km
448 Majchrzyk Lidia Knurów Bieg krótki 5 km paid
449 Home-Borowicz Małgorzata Zabrze Nordic Walking 5 km paid
450 Szczypka Agnieszka Kraków Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
451 Żak Anna Rybnik Bieg krótki 5 km paid
452 Kazimierek Marcin Kobior Bieg krótki 5 km paid
453 nowak anna Kato/Sosno Bieg długi 10 km
454 Klinger Łukasz Chorzow Bieg krótki 5 km
455 Podolska Katarzyna Zabrze Bieg z psem 5 km
456 Podolska Karolina Gliwice Bieg krótki 5 km
457 Wejner Anna Gliwice Nordic Walking 5 km
458 Głowacki Jerzy Bytom Nordic Walking 5 km
459 Hermann Julia Bytom Nordic Walking 5 km paid
460 Werner Teresa Katowice Nordic Walking 5 km
461 Niklas Aniela Mysłowice Bieg krótki 5 km paid
462 Curyło Kamil Będzin Bieg krótki 5 km
463 Zakrzewska Aneta Będzin Bieg krótki 5 km
464 Zakrzewska Magdalena Będzin Bieg krótki 5 km
465 Cieślik Beata Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km paid
466 Seweryś Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km paid
467 Okrajni Danuta Chorzów Nordic Walking 5 km paid
468 Lis Damian Czestochowa Bieg długi 10 km
469 Zaręba Karolina Tychy Bieg długi 10 km paid
470 Gros Izabela Chorzów Bieg krótki 5 km paid
471 Szczepaniak Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km paid
472 Sojka Anna Tychy Bieg długi 10 km
473 kozak Katarzyna bedzin Bieg krótki 5 km paid
474 Linca Marzena Zabrze Bieg krótki 5 km
475 Satora Gabriela Sośnicowice Bieg krótki 5 km
476 Purtak Iga Bytom Bieg krótki 5 km paid
477 Elsner Sylwia Olkusz Nordic Walking 5 km paid
478 Stencel Szymon Piekary Ślaskie Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
479 Stencel Tomasz Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
480 Drywa Dominika Łaziska Górne Bieg długi 10 km paid
481 Bąk Maria Sidzina Bieg krótki 5 km paid
482 Banasik Barbara Świętochłowice Bieg krótki 5 km paid
483 Stochlik Aleksandra Sidzina Bieg krótki 5 km paid
484 Stochlik Marcin Sidzina Bieg długi 10 km paid
485 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
486 Jasikowska Karolina Sosnowiec Bieg krótki 5 km paid
487 Duda Anna Katowice Bieg krótki 5 km paid
488 Bomba Dorota Trzebinia Nordic Walking 5 km paid
489 Popczyk Ewa Będzin Nordic Walking 5 km paid
490 Cetnar Ewelina Katowice Bieg krótki 5 km paid
491 Feliks Andrzej Katowice Nordic Walking 5 km paid
492 Nieradzik Nadia Gostyń Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
493 Nieradzik Agata Gostyń Bieg krótki 5 km
494 Sichma Kamila Świętochłowice Nordic Walking 5 km
495 Serafin Krzysztof Ruda Śląska Bieg krótki 5 km
496 Buczyński Marcin Gliwice Bieg krótki 5 km paid
497 Jeżyk Krzysztof Gliwice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
498 Dziagacz Rafał Bytom Bieg długi 10 km paid
499 Ferdyn Tymoteusz Wilcza Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
500 Ferdyn Hanna Wilcza Bieg krótki 5 km paid
501 Olearczuk Magdalena Bytom Bieg długi 10 km
502 Kubiak Celina Gliwice Bieg długi 10 km paid
503 Konieczny Maja Wielowies Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
504 Konieczny Hanna Wielowies Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
505 Rembak-Szynkiewicz Justyna Pyskowice Bieg długi 10 km paid
506 Konieczniak Sonia Wrocław Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
507 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg długi 10 km paid
508 GÓRNA MAJA BIELSKO BIAŁA Bieg krótki 5 km
509 DOBROCINSKI HUBERT Hecznarowice Bieg krótki 5 km
510 DOBROCINSKI KAROL Hecznarowice Bieg krótki 5 km
511 DOBROCINSKA EWELINA Hecznarowice Bieg krótki 5 km
512 Śliwa Martyna Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
513 Śliwa Tomasz Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
514 Tartanus Filip Gliwice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
515 Tartanus Franciszek Gliwice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
516 Tartanus Aleksandra Gliwice Bieg długi 10 km paid
517 Śliwa Monika Chorzów Bieg długi 10 km
518 Tartanus Grzegorz Gliwice Bieg długi 10 km paid
519 Bieniek Małgorzata Chorzów Bieg krótki 5 km paid
520 Chodzidło Filip Chorzów Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
521 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
522 Chodzidło Joanna Chorzów Bieg długi 10 km
523 Szcząchor Judyta Bytom Nordic Walking 5 km paid
524 Szczucki Krzysztof Żory Nordic Walking 5 km paid
525 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Nordic Walking 5 km paid
526 Kreft Sylwia Bytom Bieg krótki 5 km paid
527 GABRYŚ ANIA RUDA ŚLĄSKA Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
528 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
529 Niemietz Magdalena Dziergowice Bieg długi 10 km paid
530 Chronowska Justyna Katowice Bieg krótki 5 km paid
531 Kempkiewicz Brygida Gliwice Bieg krótki 5 km
532 Białas Karol Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
533 Sobota Dawid Chorzów Bieg krótki 5 km paid
534 Jałowiecka Małgorzata Chorzów Bieg długi 10 km paid
535 Klajn Remigiusz Chorzów Bieg długi 10 km paid
536 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg długi 10 km paid
537 Hartel Henryk Chorzów Nordic Walking 5 km paid
538 Burzynska Barbara Katowice Nordic Walking 5 km paid
539 Burzyńska Beata Katowice Bieg krótki 5 km paid
540 Pajestka Katarzyna Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
541 Tomaszewska Anna Gliwice Bieg długi 10 km paid
542 Bąk Jerzy Katowice Nordic Walking 5 km paid
543 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
544 Kułajewicz Anna Pruchna Bieg długi 10 km
545 Skrzypa Jacek Gliwice Bieg krótki 5 km paid
546 Skrzypa Wanda Petronela Skrzypa Gliwice Bieg krótki 5 km paid
547 Wicher-pawliczek Monika KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg długi 10 km paid
548 Smoter Katarzyna Gliwice Bieg długi 10 km paid
549 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg krótki 5 km
550 Kacza Agnieszka Tychy Bieg długi 10 km paid
551 Smoter Wojciech Gliwice Bieg długi 10 km paid
552 Kacza Tomasz Tychy Bieg długi 10 km paid
553 Wycisk Julia Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
554 Wycisk Adam Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
555 Wycisk Damian Ruda Śląska Bieg długi 10 km paid
556 Wycisk Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking 5 km paid
557 Hajduk Janusz Przyszowice Bieg krótki 5 km paid
558 Hajduk Jan Przyszowice Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
559 Hajduk Maciej Przyszowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
560 Hajduk Magdalena Przyszowice Bieg długi 10 km paid
561 Mrowiec Marta Katowice Bieg z psem 5 km paid
562 Czaicka Agnieszka Czaicka Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km paid
563 Ścisło Marek Gliwice Bieg długi 10 km paid
564 Lisowski Adam Zabrze Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
565 Burda Katarzyna Pszów Bieg krótki 5 km paid
566 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km paid
567 Cimr Wioletta Tychy Bieg długi 10 km paid
568 Pietruszka Piotr Ruda Śląska Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
569 Pietruszka Wojtek Ruda Śląska Nordic Walking 5 km paid
570 Glimos Andrzej Gliwice Nordic Walking 5 km paid
571 Glimos Krzysztof Gliwice Nordic Walking 5 km paid
572 Glimos Agnieszka Gliwice Nordic Walking 5 km paid
573 Nolbert Aneta Zabrze Nordic Walking 5 km paid
574 Sukiennik Mirosław Bytom Bieg krótki 5 km paid
575 Sukiennik Magdalena Bytom Bieg krótki 5 km paid
576 Hawrylewicz Dominika Sośnicowice Bieg z psem 5 km paid
577 Hawrylewicz Leszek Sośnicowice Bieg z psem 5 km paid
578 Adamska Kalina Ruda Śląska Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
579 Adamska Antonina Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
580 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Bieg długi 10 km
581 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km
582 Kopka Arkadiusz Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
583 Surmiak-Kopka Kamila Strzelce Opolskie Bieg krótki 5 km
584 Podkocki Piotr Chorzów Nordic Walking 5 km
585 Podlejska Karina Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km paid
586 Gil Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km paid
587 Mączka Joanna Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
588 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg długi 10 km paid
589 Mączka Dominik Olkusz Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
590 gojny joanna Mikołow Bieg krótki 5 km paid
591 karlinska ania chorzow Bieg krótki 5 km paid
592 Szurlej-Węglarz Ewa Olkusz Bieg krótki 5 km
593 Strzelczyk Grażyna Gliwice Bieg długi 10 km paid
594 Tomaszewska Grażyna Chorzów Bieg krótki 5 km paid
595 Pawlik Natalia Zabrze Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
596 Pawlik Kacper Zabrze Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
597 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg krótki 5 km paid
598 Irytowski Dominik Knurów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
599 Irytowska Renata Stanowice Bieg krótki 5 km
600 Świerczyna Iwona Rybnik Nordic Walking 5 km paid
601 Piskor Marta Katowice Nordic Walking 5 km paid
602 Olejnik Adam Sosnowiec Bieg długi 10 km
603 Opiłka Maciej Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
604 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
605 Latkowski Sławomir Katowice Nordic Walking 5 km paid
606 LATKOWSKA BEATA KATOWICE Nordic Walking 5 km paid
607 MATUSZCZYK MAŁGORZATA JAWORZNO Bieg z psem 5 km paid
608 Muzyk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km paid
609 Prabudzki Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg długi 10 km paid
610 Prabudzki Aleksander Dąbrowa Górnicza Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
611 Prabudzka Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km paid
612 Prabudzki Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
613 Lemańska Michalina Gliwice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
614 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg krótki 5 km paid
615 Abrahamaczyk Jakub Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
616 Abrahamaczyk Karina Katowice Bieg krótki 5 km
617 Olearczyk Joanna Katowice Bieg krótki 5 km paid
618 Cyburt Natalia Cyburt Rydułtowy Bieg krótki 5 km paid
619 Ciok Anna Gliwice Bieg długi 10 km paid
620 Drzymota Adam Głogówek Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
621 Drzymota Dominik Głogówek Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
622 Drzymota Krzysztof Głogówek Bieg krótki 5 km paid
623 Tatuś Renata Chorzów Bieg krótki 5 km paid
624 Gogolin Jerzy Zabrze Bieg krótki 5 km paid
625 Maciejewski Jacek Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km paid
626 Gołębiowski Mikołaj Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
627 Celińska Karolina Bytom Bieg długi 10 km paid
628 Olewski Sylwester Sosnowiec Bieg długi 10 km paid
629 Holeczek Aleksandra Holeczek Chorzow Bieg długi 10 km paid
630 Hermann Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km paid
631 szczepara DENIS pstrążna Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
632 HEFEMAN EWA KATOWICE Nordic Walking 5 km
633 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Nordic Walking 5 km paid
634 Lachowicz Julia Rybnikp Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
635 Lachowicz Kacper Rybnik Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
636 Gabruś Artur Czerwionka Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
637 Wawrzynów Agnieszka Sosnowiec Bieg krótki 5 km
638 Pacuda Arkadiusz Lubliniec Bieg krótki 5 km paid
639 Mucharski Marcin Bieruń Nowy Bieg długi 10 km paid
640 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg krótki 5 km paid
641 Jarzębska Izabela Czeladź Bieg krótki 5 km paid
642 Wójcik Sławomir Świętochłowice Bieg krótki 5 km paid
643 WÓJCIK WIKTORIA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
644 Lubowiecka Barbara Katowice Nordic Walking 5 km
645 Lubowiecki Adam Katowice Nordic Walking 5 km
646 Bula Justyna Tychy Bieg krótki 5 km paid
647 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
648 Gabor Laura Chorzów Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
649 Sas Maja Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat
650 Płaczek Milena Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
651 NISKI Adrian Chorzów Bieg 600 m dla dzieci od 7 lat do 10 lat paid
652 Cioch Paweł Radzionków Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat paid
653 Mudioł Amelia Katowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat
654 Cioch Ewa Radzionków Nordic Walking 5 km paid
655 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg 300 m dla dzieci od 3 lat do 6 lat paid
656 Szeptuch Olaf Sosnowiec Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
657 Janiec Anna Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
658 Markiewicz Martyna Gliwice Bieg długi 10 km paid
659 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg długi 10 km paid
660 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry Bieg długi 10 km paid
661 Milewska-Wysocka Magdalena Katowice Bieg krótki 5 km paid
662 Sarnik Łukasz Jaworzno Bieg długi 10 km paid
663 Dobies Anna Dobies Bytom Nordic Walking 5 km
664 Ślosorz Rafal Katowice Bieg krótki 5 km paid
665 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Nordic Walking 5 km paid
666 Panek Paweł Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
667 Stochlik Ewa Sidzina Bieg długi 10 km paid
668 Nowak Aldona Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km paid
669 Panek Agnieszka Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
670 Wower Maria Katowice Nordic Walking 5 km
671 Drzymota Ewa Głogówek Bieg krótki 5 km paid
672 Morawiec-Rudzińska Stefania Głogówek Bieg krótki 5 km paid
673 Rakowska Dorota Czeladź Bieg krótki 5 km paid
674 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg długi 10 km paid
675 Bogucka Kamila Katowice Bieg krótki 5 km
676 Rabczak Zuzanna Katowice Bieg krótki 5 km paid
677 Rabczak Agnieszka Katowice Bieg krótki 5 km paid
678 Skwarek Zbigniew Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
679 Szmaj Małgorzata Chorzów Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
680 Kania Katarzyna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
681 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów Nordic Walking 5 km paid
682 Gaździcka-Wódka Ewa Studzienice Nordic Walking 5 km paid
683 Starostka Bartosz RUDA ŚLĄSKA Nordic Walking 5 km paid
684 Starostka Mariusz Ruda Śląska Nordic Walking 5 km paid
685 Starostka Anna Ruda Śląska Nordic Walking 5 km paid
686 Muza-Adamiec Karolina Katowice Bieg długi 10 km paid
687 Sowiecka Iwona Opole Nordic Walking 5 km paid
688 ziecina Lucyna czerwionka Nordic Walking 5 km paid
689 Mickoś Karolina Mickoś Tychy Bieg krótki 5 km paid
690 Dworaczek Nina Bytom Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
691 Wiesner Stanisława Katowice Nordic Walking 5 km paid
692 Kryska Aleksandra Knurów Bieg długi 10 km paid
693 Jezierska Lidia Sosnowiec Bieg krótki 5 km paid
694 Respondek Sebastian Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
695 Skwarek Sandra Ruda Śląska Bieg krótki 5 km paid
696 Małka Marian Gliwice Nordic Walking 5 km paid
697 Gaczek Aleksandra KAtowice Bieg krótki 5 km paid
698 Pacuda Maja Krupski mlyn Bieg krótki 5 km
699 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
700 Gawlikowska Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km paid
701 Misterka Ewa Chorzów Bieg z psem 5 km paid
702 Lachowicz Izabela Rybnik Bieg długi 10 km paid
703 Gabruś Iwona Czerwionka Bieg długi 10 km paid
704 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km paid
705 Kurek Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg krótki 5 km
706 Miarecka Monika Gliwice Bieg krótki 5 km paid
707 Krawczyk Hanna Pyskowice Bieg krótki 5 km paid
708 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg krótki 5 km paid
709 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg długi 10 km
710 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
711 Głąb Mariola Gliwice Bieg krótki 5 km paid
712 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg krótki 5 km
713 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Nordic Walking 5 km paid
714 Gilner Mariusz Sosnowiec Bieg krótki 5 km
715 Król Krystyna Sosnowiec Nordic Walking 5 km paid
716 Heyda Marek Sosnowiec Bieg krótki 5 km paid
717 Hajdecka Marzena Sosnowiec Bieg krótki 5 km paid
718 Białas Anna Bytom Nordic Walking 5 km paid
719 Małka Irena Gliwice Nordic Walking 5 km paid
720 Michalska Beata Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km paid
721 Karczewska Marta Bytom Bieg krótki 5 km paid
722 Śmiłowska Aneta Świętochłowice Bieg krótki 5 km paid
723 Kwaśniewska Daria Bytom Bieg krótki 5 km paid
724 Chmielorz Małgorzata Bytom Bieg krótki 5 km paid
725 Szymański Piotr Bytom Bieg długi 10 km paid
726 Morawiec Barbara Ruda Śląska Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
727 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg długi 10 km paid
728 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg długi 10 km paid
729 Różyczka Joanna Serwitut Bieg krótki 5 km
730 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg długi 10 km paid
731 Duży Aleksandra Katowice Bieg krótki 5 km
732 Małoszek-Dzierżak Dagmara Gliwice Bieg krótki 5 km paid
733 Dzierżak Łukasz Gliwice Bieg krótki 5 km paid
734 Kańtoch Andrzej BYTOM Bieg krótki 5 km
735 Kańtoch Izabela BYTOM Bieg krótki 5 km
736 Ziołkowska Dorota Ziołkowska TARNOWSKIE GÓRY Bieg krótki 5 km
737 Mutwil Wiktoria Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km paid
738 Mutwil Teresa Wodzisław Śląski Nordic Walking 5 km paid
739 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski Bieg krótki 5 km paid
740 Bąk Tatiana Bytom Bieg krótki 5 km paid
741 Musialik Marek Piekary sl Bieg krótki 5 km paid
742 Szczepaniak Olimpia Tychy Bieg krótki 5 km paid
743 Herda Mateusz Bytom Bieg krótki 5 km paid
744 Reszke Arkadiusz Tychy Bieg krótki 5 km paid
745 Reszke Anna Tychy Bieg krótki 5 km paid
746 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg długi 10 km paid
747 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg długi 10 km paid
748 Ścibiorska Agata Piekary Śląskie Bieg krótki 5 km
749 Opaliński Paweł Bytom Nordic Walking 5 km paid
750 Herda Joanna Bytom Nordic Walking 5 km paid
751 Sobczk-Kosińska Sylwia Gliwice Nordic Walking 5 km paid
752 Moskała Magdalena Pawłowice Bieg krótki 5 km
753 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg długi 10 km paid
754 Zachciał Dagmara Wojkowice Bieg długi 10 km paid
755 Baranek Tomasz Sosnowoec Bieg długi 10 km paid
756 Pacyna Danuta Katowice Nordic Walking 5 km paid
757 Zielińska Urszula Katowice Nordic Walking 5 km paid
758 Czub Jarosław Sosnowiec Nordic Walking 5 km
759 Kubica Agata Tarnowskie Góry Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci paid
760 Romańska Katarzyna Katowice Nordic Walking 5 km paid
761 Grobelny Marcin Marklowice Bieg krótki 5 km paid
762 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Nordic Walking 5 km paid
763 Sznajder Mirosław Chorzów Bieg długi 10 km
764 Żołneczko Krystyna Tychy Bieg krótki 5 km
765 Pajer Barbara Pajer TYCHY Bieg krótki 5 km
766 Szczęsna Aleksandra Jejkowice Bieg długi 10 km
767 Choła Bożena Bytom Nordic Walking 5 km
768 Budzisz Piotr Potępa Bieg długi 10 km
769 Stanula Kinga Pawłowice Bieg krótki 5 km
770 Kotucz Agnieszka Katowice Bieg długi 10 km
771 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Nordic Walking 5 km
772 Szyguła Basia Katowice Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat
773 Frączek Anna Radzionków Bieg krótki 5 km
774 Szyguła Barbara Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
775 Szyguła Anna Katowice Bieg Wirtualny 5 km / 10 km, Nordic Walking 5 km, Bieg dzieci
776 Wereda Michał Katowice Bieg krótki 5 km
777 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Nordic Walking 5 km
778 Gwizdała Magdalena Będzin Bieg krótki 5 km
779 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Nordic Walking 5 km
780 Krel Agnieszka Siemianowice Śląskie Nordic Walking 5 km
sP 1 Siemianowice
781 Sojka Natasza Siemianowice Śląskie Bieg 1200 m dla dzieci od 11 lat do 15 lat sP 1 Siemianowice
tygryski
782 kazimierek aleksander kobior Bieg krótki 5 km tygryski paid
wolna
783 Pawełczyk Agnieszka Katowice Bieg krótki 5 km wolna paid
wyrobyart.pl
784 STEFAŃCZYK ANNA KRAKÓW Nordic Walking 5 km wyrobyart.pl paid
zadyszka oświecim
785 rybarz artur Brzeszcze Bieg długi 10 km zadyszka oświecim
Ślask Runners
786 Chomczyk Michał Siemianowice śląskie Bieg krótki 5 km Ślask Runners paid
787 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg krótki 5 km Ślask Runners paid
Ślunskie Dziki Team
788 Pilszek Marek Mysłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie Dziki Team
Ślunskie ElwRUNery
789 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg krótki 5 km Ślunskie ElwRUNery paid
Śląsk Runners
790 Szmatłoch Iwona CHORZÓW BATORY Bieg krótki 5 km Śląsk Runners paid
Światowy Związek Żołnierzy AK
791 Komosa Marian Chorzów Nordic Walking 5 km Światowy Związek Żołnierzy AK paid


Views: 48484

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ