XII Bieg Piaśnicki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wróblewski Bogusław Lębork 10 km bieg
2 Hewelt Krzysztof Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania paid BM
3 Hewelt Tomasz Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania paid BM
4 Wasilewski Marcin Gdynia 10 km bieg BigYellowFoot Adventure Team paid BM
5 Hildebrandt Waldemar Wejherowo 10 km bieg BYŁO WLECZONE
6 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km bieg Maja Team paid BM
7 Owczarzak Ewa Rumia 10 km nordic walking paid BM
8 Balicki Andrzej Gdynia 10 km bieg Parkrun Gdynia paid BM
9 Krawczyk Andrzej Wejherowo 10 km bieg Maja Team paid BM
10 Wetta Tomasz Mosty 10 km bieg paid BM
11 Łaga Dorota Luzino 10 km bieg Zmotywowani Reda paid BM
12 Litewska Joanna Juszkowo 10 km nordic walking deaf team paid BM
13 Świtońska Aleksandra Gdynia 10 km bieg paid BM
14 Szmaglinski Bartosz Hel 10 km bieg paid BM
15 Ławicki Łukasz Gdynia 10 km bieg paid BM
16 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo 10 km bieg #Behealthy paid BM
17 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA KOSAKOWO 10 km bieg 1.CKOP/wymiatacze paid BM
18 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km bieg POŁCZYNO BIEGA paid BM
19 Mroczek Robert Rumia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
20 Mroczek Sylwia Rumia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
21 Hazuka Rafał Gościcino 10 km bieg paid BM
22 Rybaczek Pawel Rumia 10 km bieg NO WORRIES paid BM
23 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 10 km bieg paid BM
24 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km bieg paid BM
25 Kubuszewski Michał Wejherowo 10 km bieg KOMANDO FLAKI paid BM
26 Wetta Mirosław Linia 10 km bieg paid BM
27 Makarenko Adam Gdynia 10 km bieg paid BM
28 Nerowski Michał Wejherowo 10 km bieg paid BM
29 sztygiel Maciej Wejherowo 10 km bieg Porta Active Team paid BM
30 sztygiel Joanna Wejherowo 10 km bieg Porta Active Team paid BM
31 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO 10 km bieg MOJE BIEGOWE HIMALAJE paid BM
32 Toporek Marcin Czeczewo 10 km bieg
33 Kotłowski Mateusz Luzino 10 km bieg paid BM
34 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km bieg
35 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK 10 km bieg BHMW_GDYNIA paid BM
36 Wetta Patryk Lębork 10 km bieg paid BM
37 Szmaglińska Karolina Chojnice 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
38 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km bieg Buchalter paid BM
39 Wysocka Gabriela Gdańsk-Oliwa 10 km bieg paid BM
40 Wysocki Mieczysław Gdańsk-Oliwa 10 km bieg paid BM
41 Wysocka Dorota Gdańsk 10 km bieg paid BM
42 Babińska Joanna Łeba 10 km bieg Błękitne Morsy Łebskie paid BM
43 Rumiński Rafał Reda 10 km bieg Runeda paid BM
44 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km bieg paid BM
45 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km bieg Krokowa Biega
46 Lipiński Krystian Orle 10 km bieg paid BM
47 Lademan Damian Orle 10 km bieg paid BM
48 orzoł katarzyna elbląg 10 km bieg paid BM
49 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg paid BM
50 Sałabon Grzegorz Lębork 10 km nordic walking Lęborskie Lwy
51 Młyński Bartłomiej Zwartowo 10 km bieg paid BM
52 Świerczyński Zbigniew Czersk 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
53 Kotłowski Piotr Luzino 10 km bieg paid BM
54 Kuklis Tomasz Gdańsk 10 km bieg paid BM
55 Macholl Adam Rokitki Tczewskie 10 km bieg Biegający Tczew paid BM
56 Blaszke Henryk Jegłownik 10 km bieg paid BM
57 Dawidowski Marek Gościcino 10 km bieg paid BM
58 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO 10 km bieg paid BM
59 ORZADA ANNA SŁUPSK 10 km bieg STOPA SŁUPSK paid BM
60 Adryan Adam Słupsk 10 km bieg Wataha Łączy Nas Bieganie paid BM
61 Wieczerniak Grzegorz Kąpino 10 km bieg paid BM
62 Wielgos Joanna Gdynia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
63 Jednachowski Krzysztof Puck 10 km bieg paid BM
64 Wróbel Przemek Gdańsk 10 km bieg paid BM
65 Pranczke Leszek Kębłowo 10 km bieg MTB Małe Trójmiasto Biega paid BM
66 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km bieg FabrykaDobrejZabawy.pl paid BM
67 Macijewska Bożena Gniewowo 10 km bieg Runeda paid BM
68 Dampc Aleksandra Wejherowo 10 km bieg paid BM
69 DAMPC Dariusz Wejherowo 10 km bieg paid BM
70 Wróbel Gosia Gdańsk 10 km nordic walking paid BM
71 Rymon-lipiński Waldemar Reda 10 km bieg NO LIMITS RUN paid BM
72 Steinka Krzysztof Widlino 10 km bieg Hipolit Rumia paid BM
73 Labuhn Leszek 84-230 Rumia 10 km bieg paid BM
74 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km bieg Korona Żelistrzewo Biega paid BM
75 Glembin Aleksander Żelistrzewo 10 km bieg TERRAMAR paid BM
76 Król Benedykt Werblinia 10 km bieg Maja Team paid BM
77 MISIEC Przemysław Wejherowo 10 km bieg Runeda paid BM
78 Miedzińska Iwona Rumia 10 km bieg paid BM
79 Chustak Janina Łebno 10 km nordic walking paid BM
80 Wiśniewska Bernadeta WEJHEROWO 10 km bieg MTB - Małe Trójmiasto Biega paid BM
81 Gałgowska Krystyna Gdańsk 10 km nordic walking Elite Team paid BM
82 Oreszke Jan karwia 10 km bieg BRW KP PSP paid BM
83 Raszewski Mateusz Góra 10 km bieg Kaszubskie Dziki / Maja Team paid BM
84 Milewczyk Rafał Wejherowo 10 km bieg Biegnę bo Dawidek zasponsorował paid
85 Skwierawski Wiesław Ostrowite 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
86 Ptach Jacek Pruszcz Gdański 10 km bieg paid BM
87 DARDZIŃSKI DARIUSZ RUMIA 10 km bieg paid BM
88 Freitag Adam WEJHEROWO 10 km bieg paid
89 bronowicki marcin rumia 10 km bieg paid BM
90 bronowicki sławomir rumia 10 km bieg paid BM
91 Konieczny Krzysztof Chojnice 10 km bieg paid BM
92 Gertner Anna Łeba 10 km bieg Błękitne Morsy Łebskie paid BM
93 Wos Szymon Bożepole Wielkie 10 km bieg paid BM
94 Dawidowski Roman Puck 10 km bieg Senior + Przystań paid BM
95 Dzienisz Roman Robakowo 10 km bieg paid BM
96 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO 10 km bieg paid BM
97 Łaga Michal Wejherowo 10 km bieg paid BM
98 Sieja Grzegorz Gdańsk 10 km nordic walking paid BM
99 Polis Marzena Gdańsk 10 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid BM
100 Kankowska Dominika Luzino 10 km bieg GKS KASZUBI LUZINO paid BM


Views: 8815

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ