XII Bieg Piaśnicki
10 km bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wróblewski Bogusław Lębork 10 km bieg
2 Hewelt Krzysztof Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania paid BM
3 Hewelt Tomasz Wejherowo 10 km bieg Wejherowska Akademia Biegania paid BM
4 Wasilewski Marcin Gdynia 10 km bieg BigYellowFoot Adventure Team paid BM
5 Hildebrandt Waldemar Wejherowo 10 km bieg BYŁO WLECZONE
6 Gajewski Sebastian Żyrardów 10 km bieg TRINERGY TEAM paid BM
7 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km bieg Maja Team paid BM
8 Balicki Andrzej Gdynia 10 km bieg Parkrun Gdynia paid BM
9 Krawczyk Andrzej Wejherowo 10 km bieg Maja Team paid BM
10 Wetta Tomasz Mosty 10 km bieg paid BM
11 Łaga Dorota Luzino 10 km bieg Zmotywowani Reda paid BM
12 Świtońska Aleksandra Gdynia 10 km bieg paid BM
13 Szmaglinski Bartosz Hel 10 km bieg paid BM
14 Ławicki Łukasz Gdynia 10 km bieg paid BM
15 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo 10 km bieg #Behealthy paid BM
16 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA KOSAKOWO 10 km bieg 1.CKOP/wymiatacze paid BM
17 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km bieg POŁCZYNO BIEGA paid BM
18 Mroczek Robert Rumia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
19 Mroczek Sylwia Rumia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
20 Hazuka Rafał Gościcino 10 km bieg paid BM
21 Rybaczek Pawel Rumia 10 km bieg NO WORRIES paid BM
22 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 10 km bieg paid BM
23 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km bieg paid BM
24 Kubuszewski Michał Wejherowo 10 km bieg KOMANDO FLAKI paid BM
25 Wetta Mirosław Linia 10 km bieg paid BM
26 Makarenko Adam Gdynia 10 km bieg paid BM
27 Nerowski Michał Wejherowo 10 km bieg paid BM
28 sztygiel Maciej Wejherowo 10 km bieg Porta Active Team paid BM
29 sztygiel Joanna Wejherowo 10 km bieg Porta Active Team paid BM
30 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO 10 km bieg MOJE BIEGOWE HIMALAJE paid BM
31 Toporek Marcin Czeczewo 10 km bieg
32 Kotłowski Mateusz Luzino 10 km bieg paid BM
33 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km bieg
34 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK 10 km bieg BHMW_GDYNIA paid BM
35 Wetta Patryk Lębork 10 km bieg paid BM
36 Szmaglińska Karolina Chojnice 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
37 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km bieg Buchalter paid BM
38 Wysocka Gabriela Gdańsk-Oliwa 10 km bieg paid BM
39 Wysocki Mieczysław Gdańsk-Oliwa 10 km bieg paid BM
40 Wysocka Dorota Gdańsk 10 km bieg paid BM
41 Majewski Paweł Lębork 10 km bieg Farm Frites Poland paid BM
42 Babińska Joanna Łeba 10 km bieg Błękitne Morsy Łebskie paid BM
43 Rumiński Rafał Reda 10 km bieg Runeda paid BM
44 Szajerka Krzysztof Rumia 10 km bieg paid BM
45 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km bieg Krokowa Biega
46 Lipiński Krystian Orle 10 km bieg paid BM
47 Lademan Damian Orle 10 km bieg paid BM
48 orzoł katarzyna elbląg 10 km bieg paid BM
49 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg paid BM
50 Młyński Bartłomiej Zwartowo 10 km bieg paid BM
51 Świerczyński Zbigniew Czersk 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
52 Kotłowski Piotr Luzino 10 km bieg paid BM
53 Kuklis Tomasz Gdańsk 10 km bieg paid BM
54 Macholl Adam Rokitki Tczewskie 10 km bieg Biegający Tczew paid BM
55 Blaszke Henryk Jegłownik 10 km bieg paid BM
56 Dawidowski Marek Gościcino 10 km bieg paid BM
57 Kurnik Jakub WŁADYSŁAWOWO 10 km bieg paid BM
58 ORZADA ANNA SŁUPSK 10 km bieg STOPA SŁUPSK paid BM
59 Adryan Adam Słupsk 10 km bieg Wataha Łączy Nas Bieganie paid BM
60 Wieczerniak Grzegorz Kąpino 10 km bieg paid BM
61 Wielgos Joanna Gdynia 10 km bieg Parkrun Rumia paid BM
62 Jednachowski Krzysztof Puck 10 km bieg paid BM
63 Wróbel Przemek Gdańsk 10 km bieg paid BM
64 Pranczke Leszek Kębłowo 10 km bieg MTB Małe Trójmiasto Biega paid BM
65 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km bieg FabrykaDobrejZabawy.pl paid BM
66 Macijewska Bożena Gniewowo 10 km bieg Runeda paid BM
67 Dampc Aleksandra Wejherowo 10 km bieg paid BM
68 DAMPC Dariusz Wejherowo 10 km bieg paid BM
69 Rymon-lipiński Waldemar Reda 10 km bieg NO LIMITS RUN paid BM
70 Steinka Krzysztof Widlino 10 km bieg Hipolit Rumia paid BM
71 Labuhn Leszek 84-230 Rumia 10 km bieg paid BM
72 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 10 km bieg Korona Żelistrzewo Biega paid BM
73 Glembin Aleksander Żelistrzewo 10 km bieg TERRAMAR paid BM
74 Król Benedykt Werblinia 10 km bieg Maja Team paid BM
75 MISIEC Przemysław Wejherowo 10 km bieg Runeda paid BM
76 Szponer Mariusz Pogórze 10 km bieg paid BM
77 Miedzińska Iwona Rumia 10 km bieg paid BM
78 Wiśniewska Bernadeta WEJHEROWO 10 km bieg MTB - Małe Trójmiasto Biega paid BM
79 Oreszke Jan karwia 10 km bieg BRW KP PSP paid BM
80 Raszewski Mateusz Góra 10 km bieg Kaszubskie Dziki / Maja Team paid BM
81 Milewczyk Rafał Wejherowo 10 km bieg Biegnę bo Dawidek zasponsorował paid
82 Skwierawski Wiesław Ostrowite 10 km bieg Florian Chojnice paid BM
83 Ptach Jacek Pruszcz Gdański 10 km bieg paid BM
84 DARDZIŃSKI DARIUSZ RUMIA 10 km bieg paid BM
85 Freitag Adam WEJHEROWO 10 km bieg paid
86 bronowicki marcin rumia 10 km bieg paid BM
87 bronowicki sławomir rumia 10 km bieg paid BM
88 Konieczny Krzysztof Chojnice 10 km bieg paid BM
89 Gertner Anna Łeba 10 km bieg Błękitne Morsy Łebskie paid BM
90 Wos Szymon Bożepole Wielkie 10 km bieg paid BM
91 Dawidowski Roman Puck 10 km bieg Senior + Przystań paid BM
92 Küchler Małgorzata Gdynia 10 km bieg JARBUD paid BM
93 Dzienisz Roman Robakowo 10 km bieg paid BM
94 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO 10 km bieg paid BM
95 Łaga Michal Wejherowo 10 km bieg paid BM
96 Kankowska Dominika Luzino 10 km bieg GKS KASZUBI LUZINO paid BM
97 Kankowski Paweł Luzino 10 km bieg GKS KASZUBI LUZINO paid BM
98 Kankowska Justyna Luzino 10 km bieg GKS KASZUBI LUZINO paid BM
99 Telszewski Maciej Mała Piaśnica 10 km bieg Wagabunda Mała Piaśnica paid BM
100 Bezdel Anna Puck 10 km bieg


Views: 6880

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ