Mały Bieg Piaśnicki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Majda Adam Puck 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) free participation
2 Wielgos Oliwia Gdynia 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) Parkrun Rumia free participation
3 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ Gdynia 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) SP 43 Gdynia free participation
4 ĆWIKLIŃSKA JULIA Gdynia 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) SP 43 Gdynia free participation
5 Popek Natalia Gdynia 14-18 lat (roczniki 2006-2002) free participation
6 Bielecka Barbara Gdynia 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Sp 48 Gdynia free participation
7 Latosińka Paulina KUŹNICA 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) free participation
8 Budzisz Amelia KUŹNICA 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) free participation
9 Rymon-lipiński Nikodem Reda 10-11 lat (roczniki 2010 i 2009) NO LIMITS RUN free participation
10 Rymon-lipiński Szymon Reda 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) NO LIMITS RUN free participation
11 Tokarska Wiktoria Gdynia 14-18 lat (roczniki 2006-2002) free participation
12 Tokarska Laura Gdynia 14-18 lat (roczniki 2006-2002) free participation
13 DARDZIŃSKA MARTYNA RUMIA do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) SP1 RUMIA free participation
14 Fiertek Józef Gościcino Maluchy z rodzicami BKR Cyklista free participation
15 Kankowski Jakub Luzino Maluchy z rodzicami free participation
16 Kankowski Kordian Luzino 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) free participation
17 Głodowski Grzegorz Reda do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
18 Głodowski Maciej Reda Maluchy z rodzicami free participation
19 Brożek Kacper Bolszewo 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
20 Brożek Mikołaj Bolszewo do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
21 Brożek Marta Bolszewo Maluchy z rodzicami free participation
22 Huzjak David Gdansk 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
23 Witt Karolina Bolszewo 14-18 lat (roczniki 2006-2002) free participation
24 Pociask Mikołaj Rumia 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) ESS Rumia free participation
25 Pociask Witold Rumia 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) ESS Rumia free participation
26 Pociask Gustaw Rumia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Przedszkole Janowiaczek free participation
27 Krawczyk Aniela Kłosowo do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) OSP Kłosowo free participation
28 Krawczyk Ignacy Kłosowo 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) OSP Kłosowo free participation
29 Rybacki Kuba Reda Maluchy z rodzicami free participation
30 Rybacki Kacper Reda do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
31 Stępinska Kornelia Reda 14-18 lat (roczniki 2006-2002) UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda free participation
32 Keller Gracjan Karczemki 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Znikające punkty free participation
33 Mokłowicz Klara Wejherowo do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Znikające punkty free participation
34 Mokłowicz Eliza Wejherowo 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Znikające punkty free participation
35 Skotniewska Ola Gdynia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Active Flow free participation
36 Skotniewska Karolina Gdynia 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Active Flow free participation
37 Wichnowski Antoni REDA do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Przedszkole Nr 2 Reda free participation
38 Wichnowski Ignacy REDA 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Sp4 Reda free participation
39 KANDZORA PATRYCJA GDYNIA 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) SP43 GDYNIA free participation
40 KANDZORA TOMASZ GDYNIA 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) SP 43 GDYNIA free participation
41 Wolańska Julia Rumia 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
42 Wolańska Lena Rumia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
43 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
44 KIERSKA ANASTAZJA BOLSZEWO do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
45 Gałuszyńska Maja Gdynia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Active Flow free participation
46 Majewska Konstancja Gdynia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) Active Flow free participation
47 Gałuszyńska Nina Gdynia 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Active Flow free participation
48 Roszmann Amelia Bolszewo 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) Bolszewo free participation
49 Sirocka Magda Wejherowo 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
50 Sirocki Miłosz Wejherowo do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
51 Czerniak Julia Elbląg do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
52 Wasilke Paulina Reda do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) free participation
53 Teska Martyna Gdynia do 7 lat (roczniki 2013 i młodsi) LKS Zorza Gdynia free participation
54 Wasilke Julia Reda 8-9 lat (roczniki 2012 i 2011) free participation
55 Teska Patrycja Gdynia 12-13 lat (roczniki 2008 i 2007) LKS Zorza Gdynia free participation


Views: 632

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ