VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Start - trzecia tura zapisanych zbyszek biega paid on-line
2 semmerling sylwester puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
3 Furtak Leszek Wejherowo Start - druga tura zapisanych niezrzeszony paid on-line
4 Czylkowski Arkadiusz Strzelno Start - trzecia tura zapisanych Strzelni paid on-line
5 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
6 Modrzejewski Piotr Warszawa Start - trzecia tura zapisanych MODIW Sport Group paid on-line
7 Konkel Bartłomiej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
8 Bartosz Klebba SWARZEWO Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
9 Wysocka Anna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze paid on-line
10 Jażdżewska Beata Rumia Start - trzecia tura zapisanych Biegaj z Bzysiem paid on-line
11 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
12 Boś Grzegorz Słupsk Start - trzecia tura zapisanych SUB VENTUM TEAM paid on-line
13 Trusiak Agnieszka Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK paid on-line
14 Szymczak Katarzyna Turek Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
15 Temski Amadeusz Starzyno Start - trzecia tura zapisanych 13 dTR paid on-line
16 Kaczyńska Małgorzata Rumia Start - trzecia tura zapisanych Wymiatacze paid on-line
17 Gliniecka-Woś Anna Słupsk Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK limit reached
18 Struck Ryszard Jastarnia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
19 Wielgus ALEKSANDRA POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych Spontan Potęgowo paid on-line
20 wydrowski sławomir wydrowski orle Start - trzecia tura zapisanych limit reached
21 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ BOLSZEWO Start - trzecia tura zapisanych limit reached
22 Młynarczyk Olga Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo paid on-line
23 Kaniuk Maja Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
24 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
25 Hochschulz Paweł Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych limit reached
26 Hochschulz Anna Hochschulz Wladyslawowo Start - trzecia tura zapisanych limit reached
27 Brac-Walczyk Małgorzata Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych Biegam dla Marysi paid on-line
28 Świątek Marcin gdańsk Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
29 Haupa Wojciech Ustka Start - trzecia tura zapisanych limit reached
30 Miszewski Romuald Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
31 Kozak Krzysztof Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
32 Majchrzak Piotr wagrowiec Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
33 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
34 Gnyp Daniel Różyny Start - trzecia tura zapisanych wkurw_team paid on-line
35 Chylińska Dagmara Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit reached
36 Chyliński Dariusz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew limit reached
37 Jaskot Piotr Gościszewo Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
38 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
39 Derc Arek PUCK Start - trzecia tura zapisanych limit reached
40 Chyczewska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BiegaMy paid on-line
41 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew paid on-line
42 LANG Marcin Gdynia Start - trzecia tura zapisanych LANG TEAM ŻABIANKA paid on-line
43 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański paid on-line
44 Ławrów Sylwia Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych IHS Markit paid on-line
45 Lasota Renata Puck Start - trzecia tura zapisanych Janusz i dwie łanie paid on-line
46 Schmidt Dorota Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z mężem :) paid on-line
47 Schmidt Janusz Połczyno Start - trzecia tura zapisanych Biegam z żoną :) paid on-line
48 Cendrowski Marcin Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
49 Łęgowski Janusz Puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
50 Bębenek Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych NB Team paid on-line
51 Brodowski Adam Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
52 Biegański Bogumił Gdynia Start - trzecia tura zapisanych BigYellowFoot AdventureTeam limit reached
53 Herzberg Przemysław Toruń Start - trzecia tura zapisanych NB Team paid on-line
54 Tomaszewski Radomir Września Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
55 SITKO-BAJORSKI Antoni GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA paid on-line
56 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych BHMW_GDYNIA paid on-line
57 Syldatk KATARZYNA TCZEW Start - trzecia tura zapisanych limit reached
58 Wysiecki Arkadiusz Lubań Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
59 Sarnowska Aleksandra Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
60 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
61 Junko Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid on-line
62 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid on-line
63 Hałun Łukasz Giżycko Start - trzecia tura zapisanych 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana paid on-line
64 Lanc Łukasz Leśniewo Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega paid on-line
65 Labudda Mirosław Rumia Start - trzecia tura zapisanych MTB - Małe Trójmiasto Biega paid on-line
66 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
67 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych MTB Małe Trójmiasto Biega paid on-line
68 Strąk Natalia SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK paid on-line
69 Strąk Kinga SŁUPSK Start - trzecia tura zapisanych NIGHT WOLVES SŁUPSK paid on-line
70 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN Potęgowo paid on-line
71 Skwiot Agnieszka Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
72 Formella Sławomir Kościerzyna Start - trzecia tura zapisanych Formex paid on-line
73 Rosińska Patrycja Rumia Start - trzecia tura zapisanych Mama Leona paid on-line
74 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
75 DUBACKI Janusz HEl Start - trzecia tura zapisanych limit reached
76 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
77 Motofa Marcin Wąbrzeźno Start - trzecia tura zapisanych Start Team Wąbrzeźno paid on-line
78 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT paid on-line
79 Wysocki Dariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
80 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
81 WRZOSEK Alicja Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia paid on-line
82 Borawski Kajetan Reda Start - trzecia tura zapisanych Samochodówka wejcherowo paid on-line
83 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Start - trzecia tura zapisanych Elitte Team paid on-line
84 Szczypior Artur Wyszecino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO limit reached
85 Klahs Artur Połczyno Bis Start - trzecia tura zapisanych POŁCZYNO BIEGA paid on-line
86 Żygowski Filip Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
87 Kowalczuk Leszek Pogórze Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
88 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych biegamyrazem.pl paid on-line
89 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych Olucha Run paid on-line
90 Heyka Jarosław Lębork Start - trzecia tura zapisanych MJR paid on-line
91 Stańco Mariola Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
92 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych Norda Active Team paid on-line
93 gałuszka piotr gdynia Start - trzecia tura zapisanych wot paid on-line
94 Tobolska Anna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
95 Tobolska Małgorzata Bydgoszcz Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
96 TOBOLSKI MAREK GRUDZIĄDZ Start - trzecia tura zapisanych Florian Grudziądz paid on-line
97 Tobolska Grażyna Grudziądz Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
98 Budnik Maciej Puck Start - trzecia tura zapisanych Pandzitsu paid on-line
99 Kotlewska Alicja Domatówko Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
100 Ciok Katarzyna Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line


Views: 24848

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ