# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gliniecka-Woś Anna | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | NIGHT WOLVES SŁUPSK | limit reached |
2 | wydrowski sławomir wydrowski | orle | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
3 | BUJAKIEWICZ ANDRZEJ | BOLSZEWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
4 | Hochschulz Paweł Hochschulz | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
5 | Hochschulz Anna Hochschulz | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
6 | Haupa Wojciech | Ustka | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
7 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | limit reached |
8 | Chyliński Dariusz | Tczew | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Biegający Tczew | limit reached |
9 | Derc Arek | PUCK | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
10 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot AdventureTeam | limit reached |
11 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
12 | DUBACKI Janusz | HEl | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
13 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | GKS KASZUBI LUZINO | limit reached |
14 | Wysocki Piotr | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | SP 12 GDYNIA | limit reached |
15 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Marynarka Wojenna | limit reached |
16 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | ST RUNNERS | limit reached |
17 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Parkrun Gdynia | limit reached |
18 | Kupperschmidt Kamila | Wladyslawowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | #wawrzynteam | limit reached |
19 | Jeka Kamil | Starzyno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KLIF TEAM Chłapowo | limit reached |
20 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Pan z Aparatem | limit reached |
21 | Masowa Cezary | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | limit reached |
22 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | limit reached |
23 | Zasada Grzegorz | Puck | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | AG Tri Team Rumia | limit reached |
24 | Wieliczko Małgorzata | Hel | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
25 | Uleński Mariusz | Gdańsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Robod S.A. | limit reached |
26 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
27 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Morsik Weteran Gdynia | limit reached |
28 | KLEBBA BARTOSZ | SWARZEWO | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Klub biegacza | limit reached |
29 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
30 | tadda bartek | celbowo | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
31 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | KP PSP Puck | limit reached |
32 | Hann Grzegorz | Słupsk | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | STOPA SŁUPSK | limit reached |
33 | Kęsicka Agnieszka | Gdynia | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | limit reached |
34 | Krysiak Agnieszka | Suchy Dwor | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Osiem | limit reached |
35 | Krysiak Krzysztof | Suchy Dwor | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Osiem | limit reached |
36 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
37 | Henig Wojciech | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | Runeda | limit reached |
38 | Laszczyk Nadia | Reda | Polska | Start - trzecia tura zapisanych | limit reached | |
39 | Miziarski Paweł | Reda | Polska | Start - druga tura zapisanych | miziarski.com | limit reached |
40 | Kolman Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start - druga tura zapisanych | Grupa Biegowa 65 | limit reached |
Views: 38607