Sportowy Dzień Jedności Kaszubów

The event was cancelled

W związku z sytuacją panującą w kraju oraz ze względu na stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku zmuszeni jesteśmy przełożyć w czasie naszą imprezę.

Chcielibyśmy przeprowadzić ją jeszcze przed sezonem letnim, ale obecnie trudno jest wskazać konkretny termin.

Jak zapowiadaliśmy wcześniej - jest możliwość zwrotu wpisowego. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: sport@wladyslawowo.pl) osoby, które rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego.
10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Schmidt Janusz Połczyno 10 km Biegam z żoną :-) cancelled
2 Kozioł Krzysztof Lębork 10 km cancelled
3 Ruszkowski Arkadiusz Lębork 10 km cancelled
4 Nikrant Tomasz Wejherowo 10 km cancelled
5 Szabłowski Kamil Gdańsk 10 km GM Team cancelled
6 Baran Tomasz Gdynia 10 km MMŻ „Majeczka” cancelled
7 Kozdemba Krzysztof Wiślinka 10 km Wiślinka Team cancelled
8 Szomborg Mariusz Chłapowo 10 km cancelled
9 Albecka Olimpia Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
10 Bednarczuk Piotr Gdańsk 10 km Maruder cancelled
11 Pieper Jarosław Karwia 10 km Norda Karwia cancelled
12 Zielke Janusz Rozewie 10 km cancelled
13 Lewinski Ireneusz Reda 10 km cancelled
14 Tocha Zbigniew Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy cancelled
15 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km cancelled
16 Boza Beata Gdynia 10 km Padł Na Ryj Team cancelled
17 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
18 Bezdel Anna Puck 10 km cancelled
19 Skurtys Cezary Reda 10 km cancelled
20 Kollek Lidia Władysławowo 10 km cancelled
21 Jeka Michał Mechelinki 10 km BA Team cancelled
22 Pyś Mateusz Władysławowo 10 km BA Team cancelled
23 Naczk Marzena Władysławowo 10 km cancelled
24 Hochschulz Anna Wladyslawowo 10 km cancelled
25 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo 10 km Biegałem z Kają cancelled
26 Kankowska Dominika Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO cancelled
27 Kankowska Justyna Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO cancelled
28 Dzięgielewski Michał Łódź 10 km cancelled
29 Niedbała Ireneusz Wejherowo 10 km cancelled
30 Styczewski Tomasz Władysławowo 10 km cancelled
31 Halman Mirosława Luzino 10 km cancelled
32 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 10 km cancelled
33 Lachs Natalia Jastrzębia Góra 10 km cancelled
34 Tempski Szymon Łebcz 10 km 4 FUN TEAM cancelled
35 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszebe Łebcz cancelled
36 Myk Natalia Rumia 10 km PKA GDYNIA cancelled
37 Pogorzelski Paweł Gdynia 10 km cancelled
38 Hincka Marzena Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
39 Hincka Jacek Gnieżdżewo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
40 Marzejon Krzysztof Mrzezino 10 km cancelled
41 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km cancelled
42 Buczkowski Damian Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
43 Zasada - Humbla Wioletta Połchowo 10 km cancelled
44 Kamiński Jakub Gdynia 10 km cancelled
45 Janowicz Anna Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
46 Chojnacka Natalia Lisewo 10 km KROKOWA BIEGA cancelled
47 Dydymski Krzysztof Rumia 10 km cancelled
48 Dydymska Monika Rumia 10 km cancelled
49 Rybus Elżbieta Wejherowo 10 km MajaTeam cancelled
50 Oreszke Jan Karwia 10 km BRW KP PSP cancelled
51 Steinka Krzysztof Widlino 10 km Hipolit Rumia cancelled
52 Wos Szymon Bożepole Wielkie 10 km cancelled
53 Gostkowski Łukasz Bytów 10 km cancelled
54 Cybula Paweł Kazimierz 10 km Danfoss Tuchom cancelled
55 Patalas Angelika Chłapowo 10 km cancelled
56 Rymon Lipinski Artur Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
57 Bollin Wiesława Władysławowo 10 km cancelled
58 Bańczyk Marcin Żukowo 10 km cancelled
59 Lademann Maciej Darzlubie 10 km cancelled
60 Śmigaj Mirosław Gdynia 10 km MiŚ biega cancelled
61 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km KING OSCAR Gniewino cancelled
62 Gaffke Paulina Żarnowiec 10 km AWFiS Gdańsk cancelled
63 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
64 Szweda Mieczysław Swarzewo 10 km Turystyczne Swarzewo cancelled
65 Schwann Mirosław Wejherowo 10 km Wejherowskie Łabędzie cancelled
66 Budzisz Rafał Chałupy 10 km cancelled
67 Lademann Alicja Darzlubie 10 km cancelled
68 Rosa Marek Władysławowo 10 km cancelled
69 Groenwald Mikołaj Połczyno 10 km ISKRA Połczyno cancelled
70 Koralewski Tomasz Swarzewo 10 km cancelled
71 Pietkun Sławomir Koleczkowo 10 km Pietkun Team cancelled
72 Kaleta Tomasz Goszczyno 10 km Krokowa Biega cancelled
73 Kurnik Jakub Władysławowo 10 km cancelled
74 Necel Marek Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
75 Kwiatkowska Agnieszka Rumia 10 km WieWiór Team cancelled
76 Mach Izabela Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
77 Wyszyński Paweł Gdynia 10 km Solid Gdynia cancelled
78 Stromidło Jan Swarzewo 10 km cancelled
79 Słaby Adam Bierna 10 km Dla Żony cancelled
80 Konkel Edyta Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo cancelled
81 Klahs Artur Połczyno Bis 10 km POŁCZYNO BIEGA cancelled
82 Bajda Piotr Połczyno 10 km UM Władysławowo cancelled
83 Hintzke Leszek Leśniewo 10 km cancelled
84 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Team Jaffke cancelled
85 Elendt Tomasz Tuchomie 10 km cancelled
86 Lewińska Dominika Władysławowo 10 km cancelled
87 Brzozowski Piotr Jastrzębia Góra 10 km cancelled


Views: 6948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ