# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFTYKA ANNA | GDAŃSK | Polska | 5 km | ŻARTA WATAHA | |
2 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | 5 km | ||
3 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km | Polipack Team Gwe | |
4 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km | Team Deaf | |
5 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 5 km | NB Team | |
6 | SŁOWIK Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
7 | Kulgajuk Dariusz | Juszkowo | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
8 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Straszyn biega SUT Pruszcz biega | |
9 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
10 | Kowalska Natalia | Gdańsk | Polska | 5 km | Akademia Montessori | |
11 | Gałczyński Piotr | Juszkowo | Polska | 5 km | 49 Baza Lotnicza | |
12 | KARNATH JAROSŁAW | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 5 km | JEDYNKA BIEGA | |
13 | RUSYNIAK JANUSZ | ŁĘGOWO | Polska | 5 km | JEDYNKA BIEGA | |
14 | SABATOWSKA ALEKSANDRA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | 5 km | JEDYNKA BIEGA | |
15 | Nawrocka Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Akademia Montessori | |
16 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | 5 km | Straszyn biega SUT Pruszcz biega | |
17 | Szadkowska Anna | Pruszcz Gdanski | Polska | 5 km | ||
18 | Szadkowski Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
19 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 5 km | ||
20 | Kujawska Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Iron Team | |
21 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
22 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | 5 km | Frątczaki | |
23 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | 5 km | Frątczaki | |
24 | Ostrowski Tomasz | Łęgowo | Polska | 5 km | Orzechowa Team | |
25 | Grzesiuk-Gapska Patrycja | Juszkowo | Polska | 5 km | ST Runners | |
26 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | 5 km | ||
27 | Parasiński Michał | Gdynia | Polska | 5 km | ||
28 | Rogowska Monika | Gdynia | Polska | 5 km | ||
29 | Bolek Daniel | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | SUT | |
30 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 5 km | ||
31 | Baranowski Przemek | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
32 | Domel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
33 | Domel Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
34 | Ciecholińska Kamila | Borkowo | Polska | 5 km | ||
35 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
36 | Wierzbicki Sławomir | Kolnik | Polska | 5 km | ||
37 | Wierzbicka Marta | Kolnik | Polska | 5 km | ||
38 | Kaczyński Szymon | Mikoszewo | Polska | 5 km | ||
39 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |
40 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | 5 km | LOTOS Running Team | |
41 | Wojcieszek Krystyna | Gdańsk | Polska | 5 km | Belta TEAM Gdansk | |
42 | Omernik Elżbieta | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | |
43 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | 5 km | Straszyn biega SUT Pruszcz biega | |
44 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
45 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 5 km | ||
46 | DZIERŻANOWSKI JAROSŁAW | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
47 | Tissler Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
48 | Olszewski Igor | Gdańsk | Polska | 5 km | RC Lechia Gdańsk | |
49 | Trzcinska Monika Trzcinska | Skowarcz, | Polska | 5 km | ||
50 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Tumboteam | |
51 | Mollus Kinga | Smarzewo | Polska | 5 km | Iron Team | |
52 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
53 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
54 | Zielonka Kamila | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
55 | Wilga Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
56 | Piasecka Agata | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
57 | Gragowska Sylwia | Pruszcz Gdanski | Polska | 5 km | Iron Team | |
58 | Nałęcz Adam | Straszyn | Polska | 5 km | Iron Team | |
59 | Królik Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
60 | Rejek Włodzimierz | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
61 | Meler Ula | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team/ Pruszcz Biega | |
62 | BRACHA JAKUB | RADUNICA | Polska | 5 km | RysiekTeam | |
63 | BRACHA Ryszard | RADUNICA | Polska | 5 km | RysiekTeam | |
64 | Gosciniak Agnieszka | Straszyn | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
65 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
66 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | IRON TEAM | |
67 | Jarońska Aneta | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
68 | Deluga Lidia | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
69 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
70 | Lange Piotr | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
71 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
72 | Kowalczyk Hanna Kowalczyk | Gdansk | Polska | 5 km | Iron Team | |
73 | Jaroszewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
74 | Chołuj Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
75 | Zalewski Michał | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
76 | Barecka Karolina | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
77 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
78 | Peter Donata | Tczew | Polska | 5 km | ||
79 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | ||
80 | MAWLICHANÓW Izabela | Pruszcz gdanski | Polska | 5 km | Iron Team | |
81 | Namiel Patrycja | Pruszcz Gdaski | Polska | 5 km | ||
82 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Basenji Team | |
83 | Kozikowska Dominika | Straszyn | Polska | 5 km | ||
84 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | LOTOS Running Team / Pruszcz Biega | |
85 | Gałęzowski Marek | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
86 | Peter Zdzisław | Tczew | Polska | 5 km | ||
87 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Polska | 5 km | ||
88 | Wąsik Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Iron Team | |
89 | Kwiatkowski Tomasz | Łęgowo | Polska | 5 km | ||
90 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Iron Team | |
91 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Iron Team | |
92 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Polska | 5 km | Iron Team | |
93 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | RysiekTeam | |
94 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | Iron Team | |
95 | Kamińska Kamila | Gdansk | Polska | 5 km | Iron Team | |
96 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
97 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
98 | Rycharska Sylwia | Toruń | Polska | 5 km | ||
99 | RADECKA ANNA | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | |
100 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team |
Views: 9135