"Zimne Nóżki" 1 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kłosek Michał Płońsk Bieg free participation
2 Adamski Przemysław Płock Bieg Active Runners Płock free participation
3 Włodkowski Damian Szwejki Marsz Nordic Walking free participation
4 ZABOROWSKI ŁUKASZ Płock Bieg Active Runners Płock free participation
5 Bloch Piotr Błędowo Bieg free participation
6 Dzięgielewska Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking free participation
7 Wesołowski Emil Nowe Miasto Bieg free participation
8 Rzewinski Rafał Lisewo Bieg free participation
9 Osiński Marcin Nasielsk Bieg free participation
10 Piętka Julia Nowe Miasto Bieg Przedszkole drepcze free participation
11 Czyżewska Maria Teresa Jurzyn Bieg Przedszkole drepcze free participation
12 Czyżewska Renata Jurzyn Bieg Przedszkole drepcze free participation
13 Pan Runner Warszawa Bieg Virtual Runner Club free participation
14 Paszke Tomasz Paszke Gorzno Marsz Nordic Walking free participation
15 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Bieg Wojak Danczos free participation
16 Ciarka Renata Płońsk Bieg free participation
17 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg RMF4RT GLADIATORS free participation
18 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Marsz Nordic Walking Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock free participation
19 Miączyńska Emilia PŁOŃSK Marsz Nordic Walking free participation
20 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz Nordic Walking free participation
21 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg free participation
22 Rybicki Jakub Przemkowo Bieg free participation
23 Rybicka Agnieszka Przemkowo Bieg free participation
24 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg free participation
25 Wilczyński Paweł Świercze Bieg free participation
26 Czaicka Beata Wólka Szczawińska Bieg Przedszkole drepcze free participation
27 Oporska Ola Kadłubówka Bieg Przedszkole drepcze free participation
28 Piętka Beata Nowe Miasto Bieg Przedszkole drepcze free participation
29 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg Torpeda Race Team free participation
30 Anowski Adrian Drochowo Bieg free participation
31 Kuc Karolina Płońsk Marsz Nordic Walking free participation
32 Kuc Nadia Płońsk Marsz Nordic Walking free participation
33 Bratkowski Paweł Płońsk Bieg Torpeda Race Team free participation
34 Wróbel Agnieszka Płońsk Bieg Torpeda Race Team free participation
35 Gaworecki Krystian Anielin Bieg Anielin szura free participation
36 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg Anielin szura free participation
37 Gaworecka Aldona Anielin Bieg Anielin szura free participation
38 Pająk Łukasz Płock Bieg free participation
39 M Igor Płońsk Bieg free participation
40 Pierzynowski Marcin Płońsk Bieg free participation
41 Zalewski Michał Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Power Training free participation
42 Nerć Robert Kosewo Bieg free participation
43 Nerć Karolina Kosewo Bieg free participation
44 Mazur Julian Warszawa Bieg free participation
45 Napiórkowska Paulina Przepitki Marsz Nordic Walking free participation
46 Rabantek Edwin Nowe Miasto Bieg Anielin szura free participation
47 PRAK MAREK PRAK Warszawa Bieg free participation
48 chojnacka katarzyna Nowe Miasto Bieg free participation
49 Wyrwich Agnieszka Płońsk Bieg free participation
50 Olewnik Agnieszka Wyszogród Bieg free participation
51 Wyrwich Piotr Płońsk Bieg free participation
52 Wiśniewska Alina Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking free participation
53 Groszkowski Łukasz Joniec Bieg free participation
54 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg free participation
55 Troniarz Stanisław Raszyn Marsz Nordic Walking free participation
56 Krzemińska Julia Joniec Bieg free participation
57 BAUMAN Oliwia SIERPC Bieg free participation
58 Bauman Katarzyna Joniec Bieg free participation
59 Jeszke Monika Nowy Dwór Mazowiecki Bieg OSP Nowy Dwór Mazowiecki free participation
60 Żuryński Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Bieg OSP Nowy Dwór Mazowiecki free participation
61 Szymański Bartłomiej Rajszew Bieg OSP Nowy Dwór Mazowiecki free participation
62 Jeszke DANIEL Nowy Dwór Mazowiecki Bieg OSP Nowy Dwór Mazowiecki free participation
63 Iwańczuk Katarzyna Rajszew Bieg OSP Nowy Dwór Mazowiecki free participation
64 Zych Adam Płońsk Bieg free participation
65 Oporski Adam Kadłubówka Bieg free participation
66 Zalewska Elżbieta Nowe Miasto Marsz Nordic Walking free participation
67 Białołęcki Dariusz Płońsk Bieg free participation
68 Cybulski Paweł Włóki free participation
69 Paliszewska Alicja Adamowo Bieg free participation
70 Dobrowolska Patrycja Nowy Dwór Mazowiecki Marsz Nordic Walking free participation
71 Rucińska Gabriela Nowe Miasto Marsz Nordic Walking free participation
72 Wesołowska Magdalena Nowe Miasto Marsz Nordic Walking free participation
73 Paliszewska Sylwia Adamowo Bieg free participation
74 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg free participation
75 Dzieliński Wojciech Nowe Miasto Bieg free participation
76 Szałkowski Mateusz Skępe Bieg free participation
77 Bombalicki Wojciech Skępe Bieg free participation
78 Korycki Kacper Bruliny Marsz Nordic Walking free participation
79 Andrzejewska Ilona Bruliny Marsz Nordic Walking free participation
80 Andrzejewski Artur Nasielsk Marsz Nordic Walking free participation
81 Korycka Ewelina Bruliny Marsz Nordic Walking free participation
82 Bogońska Weronika Miszewo Wielkie Bieg free participation
83 Dębska Judyta Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking free participation
84 Jasińska Alina Nowe Miasto Marsz Nordic Walking free participation
85 Dzielińska Monika Nowe Miasto Bieg free participation
86 Podczaska Gabriela Nowe Miasto Bieg free participation
87 Serwatka Piotr Trębki Nowe Bieg free participation
88 Serwatka Magdalena Trębki Nowe Bieg free participation
89 Tomczak Wioleta Przepitki Marsz Nordic Walking free participation
90 Kwiatkowska Olga Warszawa Bieg free participation
91 Gzowska Justyna Warszawa Bieg free participation
92 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg KB Art show Nowe Miasto free participation
93 Wilczyńska Marta Warszawa Bieg free participation
94 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz Nordic Walking free participation
95 BUDNIAK TOMASZ Władysławowo Bieg KB TKKF Promyk Ciechanów free participation
96 Degner Damian Płock Bieg Active Ruuners Płock free participation
97 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg free participation
98 Karczewski Marcin Rzeszotary-Pszczele Bieg free participation
99 Żochowski Błażej Lisewo Bieg free participation
100 Lewicki Adrian Płońsk Bieg free participation


Views: 2884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ