# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg | ||
2 | Chądzyński Artur | Płońsk | Polska | Bieg | ||
3 | Chądzyński Adam | Płońsk | Polska | Bieg | ||
4 | Ciborowski Norbert | Płońsk | Polska | Bieg | ||
5 | Piekarzewska Joanna | Radzyminek | Polska | Bieg | ||
6 | Boguński Zbigniew | Przepitki | Polska | Bieg | ||
7 | Kłosek Aleksander | Cempkowo | Polska | Bieg | ||
8 | KUSZMIDER KAMIL | PLONSK | Polska | Bieg | KK CATENA WYSZKÓW | |
9 | Ciosek Daria | Płońsk | Polska | Bieg | ||
10 | Kłosek Michał | Płońsk | Polska | Bieg | ||
11 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg | Active Runners Płock | |
12 | ZABOROWSKI ŁUKASZ | Płock | Polska | Bieg | Active Runners Płock | |
13 | Bloch Piotr | Błędowo | Polska | Bieg | ||
14 | Wesołowski Emil | Nowe Miasto | Polska | Bieg | ||
15 | Rzewinski Rafał | Lisewo | Polska | Bieg | ||
16 | Osiński Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg | ||
17 | Piętka Julia | Nowe Miasto | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
18 | Czyżewska Maria Teresa | Jurzyn | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
19 | Czyżewska Renata | Jurzyn | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
20 | Pan Runner | Warszawa | Polska | Bieg | Virtual Runner Club | |
21 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Bieg | Wojak Danczos | |
22 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg | ||
23 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Bieg | RMF4RT GLADIATORS | |
24 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Polska | Bieg | ||
25 | Rybicki Jakub | Przemkowo | Polska | Bieg | ||
26 | Rybicka Agnieszka | Przemkowo | Polska | Bieg | ||
27 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg | ||
28 | Wilczyński Paweł | Świercze | Polska | Bieg | ||
29 | Czaicka Beata | Wólka Szczawińska | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
30 | Oporska Ola | Kadłubówka | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
31 | Piętka Beata | Nowe Miasto | Polska | Bieg | Przedszkole drepcze | |
32 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Polska | Bieg | Torpeda Race Team | |
33 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg | ||
34 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg | Torpeda Race Team | |
35 | Wróbel Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg | Torpeda Race Team | |
36 | Gaworecki Krystian | Anielin | Polska | Bieg | Anielin szura | |
37 | Gaworecki Jerzy | Anielin | Polska | Bieg | Anielin szura | |
38 | Gaworecka Aldona | Anielin | Polska | Bieg | Anielin szura | |
39 | Pająk Łukasz | Płock | Polska | Bieg | ||
40 | M Igor | Płońsk | Polska | Bieg | ||
41 | Pierzynowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg | ||
42 | Zalewski Michał | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg | Power Training | |
43 | Nerć Robert | Kosewo | Polska | Bieg | ||
44 | Nerć Karolina | Kosewo | Polska | Bieg | ||
45 | Mazur Julian | Warszawa | Polska | Bieg | ||
46 | Rabantek Edwin | Nowe Miasto | Polska | Bieg | Anielin szura | |
47 | PRAK MAREK PRAK | Warszawa | Polska | Bieg | ||
48 | chojnacka katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Bieg | ||
49 | Wyrwich Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg | ||
50 | Olewnik Agnieszka | Wyszogród | Polska | Bieg | ||
51 | Wyrwich Piotr | Płońsk | Polska | Bieg | ||
52 | Groszkowski Łukasz | Joniec | Polska | Bieg | ||
53 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Polska | Bieg | ||
54 | Krzemińska Julia | Joniec | Polska | Bieg | ||
55 | BAUMAN Oliwia | SIERPC | Polska | Bieg | ||
56 | Bauman Katarzyna | Joniec | Polska | Bieg | ||
57 | Jeszke Monika | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
58 | Żuryński Paweł | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
59 | Szymański Bartłomiej | Rajszew | Polska | Bieg | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
60 | Jeszke DANIEL | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
61 | Iwańczuk Katarzyna | Rajszew | Polska | Bieg | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
62 | Zych Adam | Płońsk | Polska | Bieg | ||
63 | Oporski Adam | Kadłubówka | Polska | Bieg | ||
64 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg | ||
65 | Paliszewska Alicja | Adamowo | Polska | Bieg | ||
66 | Paliszewska Sylwia | Adamowo | Polska | Bieg | ||
67 | Bojanowski Andrzej | Unieck | Polska | Bieg | ||
68 | Dzieliński Wojciech | Nowe Miasto | Polska | Bieg | ||
69 | Szałkowski Mateusz | Skępe | Polska | Bieg | ||
70 | Bombalicki Wojciech | Skępe | Polska | Bieg | ||
71 | Dzielińska Monika | Nowe Miasto | Polska | Bieg | ||
72 | Podczaska Gabriela | Nowe Miasto | Polska | Bieg | ||
73 | Serwatka Piotr | Trębki Nowe | Polska | Bieg | ||
74 | Serwatka Magdalena | Trębki Nowe | Polska | Bieg | ||
75 | Kwiatkowska Olga | Warszawa | Polska | Bieg | ||
76 | Gzowska Justyna | Warszawa | Polska | Bieg | ||
77 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg | KB Art show Nowe Miasto | |
78 | Wilczyńska Marta | Warszawa | Polska | Bieg | ||
79 | BUDNIAK TOMASZ | Władysławowo | Polska | Bieg | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
80 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg | Active Ruuners Płock | |
81 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg | ||
82 | Karczewski Marcin | Rzeszotary-Pszczele | Polska | Bieg | ||
83 | Żochowski Błażej | Lisewo | Polska | Bieg | ||
84 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg | ||
85 | Jarczewski Mariusz | Stare Wrońska | Polska | Bieg | ||
86 | Czuliński Bartosz | Królewo | Bieg | |||
87 | Czulińska Magdalena | Królewo | Polska | Bieg | ||
88 | Czuliński Bogdan | Królewo | Polska | Bieg | ||
89 | Olszewski Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg | ||
90 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | Polska | Bieg | TKKF KUBUŚ SIERPC | |
91 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Polska | Bieg | ||
92 | Karpińska Monika | Joniec | Polska | Bieg | ||
93 | Kondracka Justyna | Sochaczew | Polska | Bieg | ||
94 | Romanowicz Renata | Królewo | Polska | Bieg | ||
95 | Chmielewska Anna | Idzikowice | Polska | Bieg | ||
96 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
97 | Denkiewicz Jacek Denkiewicz | Zawidz | Polska | Bieg | ||
98 | Ruszkowska Karolina | Warszawa | Polska | Bieg | ||
99 | Kmita Robert | Płońsk | Polska | Bieg | AGR Płońsk | |
100 | Podczaska Sylwia Podczaska | Nowe Miasto | Polska | Bieg |
Views: 10647