# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Solak Halina | Bytów | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | paid BM | |
2 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Moczymordy team | paid BM |
3 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
4 | Wyderka Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
5 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Świat Płytek u Kryspina | paid BM |
6 | Rychlińska Iwona | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | ||
7 | Płodzień Karolina | Karzcino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
8 | Rakowska Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | W.P.K Słoń Team Ustka | |
9 | Konkel Agnieszka | Koszalin | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
10 | Lesiecka Agata | Objazda | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
11 | Firkowska Patrycja Firkowska | Siemianice | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Kobylnica CUW Team | paid |
12 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Gmina Słupsk | paid BM |
13 | Labuda Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
14 | Suproń Izabela | Biały Bór | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
15 | Szpilarewicz Olga Szpilarewicz | Smołdzino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Grand Lubicz Team | paid BM |
16 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | paid BM |
17 | Skwarek Monika | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
18 | Szudobaj Hanna | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Niezniszczalni Słupsk | paid BM |
19 | Ukleja Monika | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | paid BM |
20 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Potęga Nordica | paid BM |
21 | Cholewińska Katarzyna | Ustka | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
22 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
23 | Zduńska Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
24 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
25 | Sychla Monika | Łosino | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | paid BM |
26 | Kurzedlak Jadwiga | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | paid BM |
27 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | paid BM | |
28 | Andrzejewska Paulina | SŁUPSK | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Vacu Activ Gym | paid BM |
29 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg Kobiet - start 18:30 | Night Runners Słupsk | paid BM |
Views: 16750