V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka
# Surname and name City Distance Club Jersey size dodatkowa wpłata na cele charytatywne Dom Pomocy Społecznej Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym Łomżyńskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera „Paradiso” Sum to pay
1 KASIERSKA EWA KATARZYNA POZNAŃ 21km WMB META LUBLINIEC XL NIE NIE NIE TAK NIE 80.00 PLN
2 Paździor Irena Lublin 5km Paco S NIE NIE TAK TAK TAK paid
3 Strzelec Wiesław Radom 21km Biegiem Radom! M NIE NIE TAK TAK NIE paid
4 Macko Grzegorz Łomża 5km XL NIE TAK TAK TAK TAK paid
5 Białek Maciej Łomża 21km M TAK TAK NIE NIE NIE paid
6 Nejfeld Waldemar Ząbki 21km L NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
7 Nejfeld Hanna Ząbki 21km EXTREME HOBBY TEAM S NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
8 Darmetko Anna Kolno 5km S NIE NIE NIE TAK NIE 50.00 PLN
9 Liszewska Anna Susk Stary 10km Biegam Bo Biegam Susk Stary M NIE NIE NIE TAK NIE paid
10 Grabowski Tomasz Warszawa 21km Gazella Team L NIE TAK NIE NIE NIE paid
11 Grabowska Karolina Warszawa 21km Gazella Team S NIE TAK NIE NIE NIE paid
12 MARCZAK Grażyna Warszawa 21km Leczo Team M NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
13 Skłodowski Henryk Dąbrowa 21km Roch Jasienica M NIE NIE NIE TAK NIE paid
14 Turczyńska Monika Warszawa 21km LECZO TEAM M TAK NIE NIE TAK NIE paid
15 Leończuk Andrzej Białystok 21km L NIE NIE NIE NIE NIE 70.00 PLN
16 Kalinowski Wojciech Białystok 5km S NIE NIE NIE TAK NIE paid
17 Iwaniuk-Łobacz Magdalena Warszawa 5km S NIE TAK NIE NIE NIE paid
18 Łobacz Michał Białystok 10km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
19 Palińska Żaneta Łomża 5km Akademia Sportu Medyk Łomża M NIE NIE TAK NIE NIE 50.00 PLN
20 Chalecki Grzegorz Suwałki 21km TEAM Biegam bo chcę. S TAK TAK NIE NIE NIE paid
21 Woźnialis Daiwa Puńsk 5km TEAM Biegam bo chcę. L TAK TAK NIE NIE NIE paid
22 Krajewski Franciszek Śniadowo 5km L TAK TAK NIE NIE NIE paid
23 Szydlik Adam Łomża 21km Biegamy dla Zdrowia S NIE TAK NIE NIE NIE paid
24 Trochimowicz Artur Szczytno 10km Biegamy dla Zdrowia SZCZYTNO XL NIE NIE NIE TAK NIE 50.00 PLN
25 Sierzputowski Przemysław Łomża 10km M TAK NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
26 Mieczkowski Hubert Łomża 5km Reprezentacja Polski XS TAK TAK TAK TAK TAK 50.00 PLN
27 Mieczkowski Norbert Łomża 5km OSM Piątnica M TAK TAK TAK TAK TAK 50.00 PLN
28 Baczewski Adam Łomża 10km XL NIE NIE NIE NIE NIE 50.00 PLN
29 Gierasimiuk Katarzyna Hajnówka 5km M NIE NIE NIE TAK NIE paid
30 Głębocki Ryszard Zambrów 21km XL NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
31 Zabielski Karol Piątnica Włościańska 5km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
32 Wasilewska Ewa Białystok 10km M NIE NIE NIE TAK NIE paid
33 Radziwońska Klaudia Bialystok 5km M TAK NIE NIE NIE TAK paid
34 Nowicki Adam Białystok 21km Biegostok S NIE TAK NIE NIE NIE paid
35 Matejkowski Artur Łomża 10km Akademia Sportu Medyk M NIE TAK NIE NIE NIE paid
36 Bałazy Marcin Szczytno 21km M NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
37 Krajewski Ireneusz Stary Drożęcin 10km L NIE TAK TAK TAK TAK paid
38 Antosiewicz Stanisława Otwock 5km LuLaTeam XL TAK TAK NIE NIE NIE paid
39 Borawska Katarzyna Mały Płock 10km S NIE NIE NIE TAK NIE 50.00 PLN
40 Małkowski Leszek Susk Nowy 21km KS ARCO Ławy M NIE TAK NIE NIE NIE paid
41 Ptak Kamil Łomża 10km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
42 Sierociuk Marcin Jedwabne 5km XL NIE TAK NIE NIE NIE paid
43 Bierć Jarosław Białystok 10km Pędziwiatr Białystok XL NIE NIE NIE TAK NIE paid
44 Żebrowski Marek Rzekuń 21km KS ARCO Ławy M NIE TAK NIE NIE NIE paid
45 Merchel Mirosław Kruki 21km KS ARCO Ławy M TAK NIE NIE TAK NIE paid
46 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 21km KS ARCO Ławy M NIE TAK NIE NIE NIE paid
47 Marcinkowska-Cholewa Kasia Ostrołęka 21km KS ARCO Ławy S NIE TAK NIE NIE NIE paid
48 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 21km NSZ XL NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
49 Zyśk Arkadiusz Ławy 21km KS ARCO Ławy M TAK NIE NIE TAK NIE paid
50 Szczęsny Marcin Warszawa 21km L TAK TAK TAK TAK TAK paid
51 Głowacki Paweł Serock 21km Serock Biega z Hotelem Narvil L NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
52 Sokołowska Monika Łomża 5km M NIE TAK NIE NIE TAK 50.00 PLN
53 Kalinowska Gabriela Białystok 5km S NIE TAK NIE NIE NIE paid
54 Kurzątkowska Jolanta Łomża 21km M NIE TAK TAK TAK TAK paid
55 Krajewska Malgorzata Łomża 5km Run Team Piątnica M TAK NIE NIE TAK NIE paid
56 Kurpiewska Beata Czarnocin 10km M TAK TAK NIE NIE NIE paid
57 Leyko-Sawwa Dagmara Porosły 10km Team Białystok M NIE NIE NIE NIE TAK paid
58 Kwiatek Tomasz Pruszków 21km M NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
59 Kosiński Marcin Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L TAK NIE TAK NIE NIE paid
60 Perkowski Wojciech Warszawa 21km M NIE NIE NIE TAK NIE paid
61 Kwiatkowska Ewa Jeziorko 5km S TAK TAK TAK TAK TAK paid
62 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja 21km L NIE NIE NIE TAK NIE paid
63 Grabowicz Mirosław Sokółka 21km Sokólska Grupa biegowa M NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
64 Sokół Przemysław Białystok 10km XL NIE TAK NIE NIE NIE paid
65 Fabiszewski Krzysztof Łomża 21km M NIE NIE TAK NIE NIE paid
66 Krysiak Mikołaj Ostrów Mazowiecka 10km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
67 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 21km Ostrów Biega L NIE TAK NIE NIE NIE paid
68 Kowalczyk Roman Ostrołęka 21km Biegamy dla Zdrowia XL NIE TAK NIE NIE NIE paid
69 Kopytowska Anna Łomża 5km Akademia Sportu Medyk Łomża S NIE NIE TAK TAK TAK paid
70 Szelągowski Adam Łomża 10km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
71 Sobczyński Paweł Łomża 10km L NIE NIE NIE TAK NIE paid
72 Karanos Tadeusz Hajnówka 21km RKB Hajnówka L NIE TAK NIE NIE NIE paid
73 Trzaska Krzysztof Łomża 5km Akademia Sportu Medyk L NIE TAK NIE NIE NIE paid
74 Kostrzewa Elwira Warszawa 10km XL TAK NIE NIE TAK NIE paid
75 Karpacz Katarzyna Białystok 21km S TAK NIE NIE TAK NIE paid
76 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka 5km Ostrów Biega L NIE NIE NIE NIE NIE 50.00 PLN
77 Poniatowski Marek Bełda 10km Maratonka Grajewo L NIE TAK NIE NIE NIE paid
78 Poniatowski Adam Bełda 10km Maratonka Grajewo XL NIE TAK NIE NIE NIE paid
79 Gączkowski Jacek Łomża 21km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
80 Walczak Mira Łomża 5km Akademia Sportu Medyk Łomża L TAK NIE NIE TAK NIE paid
81 Klimaszewski Michał Ratowo - Piotrowo 21km XL TAK TAK TAK TAK TAK paid
82 Chojnowski Michał Łomża 21km L NIE TAK NIE NIE NIE paid
83 Chojnowska Anna Łomża 21km Biegamy dla Zdrowia L NIE NIE NIE TAK NIE paid
84 Trusiak Artur Ząbki 21km S TAK TAK NIE NIE NIE paid
85 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km OSM Piątnica Team L NIE TAK NIE NIE NIE paid
86 Szmit Stanisław Laski koło Tarnowskich Gór 10km L NIE TAK NIE NIE NIE paid
87 Parzych Marcin Kolno 5km L NIE NIE NIE TAK NIE paid
88 Jastrzębski Mikołaj Łomża 21km Mechaniak Łomża M NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
89 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 21km Run Team Piątnica M NIE TAK NIE NIE NIE paid
90 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja 21km L TAK TAK TAK TAK TAK paid
91 Boguski Adrian Krzewo 21km Run Team Piątnica L NIE NIE NIE TAK NIE paid
92 Krasowski Damian Białystok 21km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
93 Kołodziejski Arkadiusz Małkinia Górna 10km Ostrów Biega M NIE TAK NIE NIE NIE paid
94 Kaczmarczyk Kamil Piątnica 21km Run Team Piątnica M TAK TAK TAK TAK TAK paid
95 Konowalski Bartosz Ostrołęka 21km M NIE TAK NIE NIE NIE paid
96 Sochacki Tomasz Łomża 5km TMT L NIE NIE TAK NIE NIE 50.00 PLN
97 Wawrzeńczak Magdalena Warszawa 21km L NIE NIE NIE NIE NIE 60.00 PLN
98 Stawarz Krzysztof Łomża 21km Biegamy dla Zdrowia M TAK TAK TAK TAK TAK paid
99 Kaczmarczyk Renata Grajewo 10km Cross Elite Grajewo M NIE NIE NIE TAK NIE paid
100 Kozłowska Elwira Łomża 5km S NIE TAK NIE NIE NIE paid


Views: 4356

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ