# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cichowska Joanna Durąg Bieg 10 km
2 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg 10 km OSP POGRODZIE
3 Lipecka Magdalena Malbork Nordic Walking 5 km Paul Team
4 Gutowski PAWEŁ Malbork Nordic Walking 5 km Paul Team
5 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg 10 km Amator
6 Kruczkowski Damian Szynwałd Bieg 10 km
7 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
8 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega
9 Falasa Krzysztof Pszczółki Bieg 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
10 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 10 km First Malbork Team
11 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 10 km
12 Chudecka Aleksandra Gródek Nordic Walking 5 km Diabelskie Pioruny
13 Chudecka Beata Chudecka Gródek Bieg 10 km Diabelskie Pioruny
14 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN Biega
15 JARZĘBSKI IRENEUSZ KWIDZYN Bieg 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
16 Ostrowski Bartosz Gardeja Bieg 10 km paid on-line
17 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 10 km ZUT Milewski paid on-line
18 Lewandowski Maciej Płonkowo Nordic Walking 5 km paid on-line
19 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg 10 km
20 Siłakowski Adam Prabuty Bieg 10 km Drużyna Olbrzym paid on-line
21 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
22 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 10 km
23 Etmański Radosław Iława Bieg 10 km #8ranobasen emp iława paid on-line
24 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 5 km paid on-line
25 Chrzanowski Paweł Grudziądz Bieg 10 km paid on-line
26 Liberacka Julia Okrągła Łąka Nordic Walking 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
27 Liberacka Agnieszka Okragła Łąka Nordic Walking 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
28 Ekiert Jagoda Sadlinki Nordic Walking 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
29 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
30 Groch Jerzy Grudziądz Bieg 10 km paid on-line
31 Jaworowicz Emilian Gardeja Bieg 10 km
32 Leczkowska Dorota Grudziądz Bieg 10 km
33 Leczkowski Sebastian Grudziądz Bieg 10 km
34 Gwizdała Bartosz Gołąbek Nordic Walking 5 km paid on-line
35 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic Walking 5 km paid on-line
36 Milas Mariusz Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz paid on-line
37 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz paid on-line
38 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg 10 km Rozbiegany Susz paid on-line
39 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg 10 km KTR Ventus paid on-line
40 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
41 Polkowska Beata Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
42 Jagodziński Piotr Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
43 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg 10 km
44 Kochański Tomasz Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
45 Mroczek Adam Gardeja Bieg 10 km
46 Korczyńska Anna Korczyńska Świecie nad osą Nordic Walking 5 km paid on-line
47 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
48 Jarynowska Dorota Dankowo Bieg 10 km OSP-KWIDZYN paid on-line
49 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA
50 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
51 Kościecha Emilia Czarne Górne Bieg 10 km paid on-line
52 Dobrzyński Jakub Mikołajki Pomorskie Bieg 10 km paid on-line
53 Łepek Teresa Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz
54 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5 km
55 Kopczyńska Ewa Kwidzyn Bieg 10 km OSP-KWIDZYN
56 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega/OSP-KWIDZYN paid on-line
57 Przybyła Dawid Kwidzyn Bieg 10 km OSP Kwidzyn / IP Kwidzyn paid on-line
58 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Nordic Walking 5 km paid on-line
59 Frąś Weronika Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
60 Adamska Małgorzata Grudziądz Bieg 10 km paid on-line
61 Karabin Anetta Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team paid on-line
62 Napolski Paweł Kwidzyn Bieg 10 km Cyklo Kwidzyn
63 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega paid on-line
64 Łęgowska Ania Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
65 Adamska Anna Grudziądz Bieg 10 km paid on-line
66 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg 10 km DZIERZGOŃ TEAM paid on-line
67 Leoniak Reanta Dzierzgoń Nordic Walking 5 km Dzierzgoń Team paid on-line
68 Leoniak Adam Dzierzgoń Bieg 10 km Dzierzgoń Team paid on-line
69 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg 10 km paid on-line
70 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Bieg 10 km
71 Nogowska Małgorzata Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
72 Szmejter Paweł Susz Bieg 10 km paid on-line
73 Puszkiewicz Daria Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
74 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
75 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg 10 km BDD paid on-line
76 Guzowska-Boiwka Kinga Kwidzyn Bieg 10 km LEKI NATURY paid on-line
77 Gimińska Marzena GARDEJA Nordic Walking 5 km
78 Kulik-Mateńka Anna Rakowiec Nordic Walking 5 km
79 Turowski Slawomir Grudziądz Bieg 10 km Motocykliczni Grudziądz paid on-line
80 Morczyńska Gabriela Grupa Bieg 10 km
81 Świstowska Małgorzata Grupa Bieg 10 km
82 Kalkowski Łukasz Grudziądz Bieg 10 km
83 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
84 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
85 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking 5 km Wataha paid on-line
86 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega
87 Osinski Tomasz Grupa Bieg 10 km
88 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
89 Łada Aleksandra Łada Gniewkowo Nordic Walking 5 km paid on-line
90 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg 10 km Sig Grudziadz paid on-line
91 Goliński Piotr Grudziądz Bieg 10 km paid on-line
92 Walkiewicz Zbigniew Walkiewicz Bądki Bieg 10 km paid on-line
93 Walkiewicz Agnieszka Kwidzyn Bieg 10 km paid on-line
94 Podsiadły Marlena Kwidzyn Nordic Walking 5 km Zakątek Dankowo paid on-line
95 Ozimek Natalia Grudziądz Bieg 10 km
96 Lewandowska Małgorzata Lipie Bieg 10 km paid on-line
97 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 10 km
98 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 10 km Traktor team gm kwidzyn paid on-line
99 Śmiger Elżbieta Grudziądz Bieg 10 km Parkrun Grudziądz paid on-line
100 żubertowska agnieszka grudziądz Bieg 10 km paid on-line


Views: 6662

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ