7. Harpagańska Dycha
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC paid on-line
2 Korba Daniel Korba Gogołowa Bieg Główny 10 km paid on-line
3 Żaba Marek SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km Vege Runners, GVT 70.00 PLN
4 Wiśniewski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED paid on-line
5 Banyś Jacek Zawiercie Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED paid on-line
6 Bogdanowicz Sylwia Chorzów Bieg Główny 10 km paid on-line
7 Purchałka Daria Chorzów Bieg Główny 10 km paid on-line
8 Wachecki Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
9 Szydrzysko Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
10 Holeczek Marcin Chorzów Bieg Główny 10 km Born Tu Bi Lotac paid on-line
11 Pietyszuk Dariusz Gliwice Bieg Główny 10 km Mostostal Zabrze UNITED paid on-line
12 Rybicki Marek Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
13 Nowińska Malwina Malinowice Bieg Główny 10 km Klękajcie Narody paid on-line
14 Knez Marcin Psary Bieg Główny 10 km Klękajcie Narody paid
15 Nędzyński Robert Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
16 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km paid on-line
17 Ludyga Krystiana Bytom Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
18 Jasinska Klaudia Bytom Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
19 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
20 Cybulski Bartłomiej Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 10 km Triathlon X Team - Trenuj z Sandrą paid
21 Stafiej Sylwester Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km paid on-line
22 Nowak Małgorzata Czeladź Bieg Główny 10 km Czeladź Biega 70.00 PLN
23 Długołęcki Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km Saint-Gobain Squad 70.00 PLN
24 Misz Hubert Mysłowice Bieg Główny 10 km paid on-line
25 Wysoczańska Izabela Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
26 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec 70.00 PLN
27 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Siemianowice i przyjaciele biegają 70.00 PLN
28 Kasperek Ireneusz Zabrze Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM 70.00 PLN
29 Kaperek Magdalena Zabrze Bieg Główny 10 km FIS-SST TEAM 70.00 PLN
30 Ogon Smoka Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid
31 Smok Zagłębia Polska Bieg Główny 10 km paid
32 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km BETIWAN paid on-line
33 Moskwa Karolina Chorzów Bieg Główny 10 km BATORY LOTO paid on-line
34 Juśko Konrad Kraków Bieg Główny 10 km Tandem paid
35 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
36 Gruszka Michał Kraków Bieg Główny 10 km TANDEM paid
37 Gruszka Karol Kraków Bieg Główny 10 km TANDEM paid
38 Krawczyk Łukasz Będzin Bieg Główny 10 km paid on-line
39 Sobczak Mariusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
40 Niedźwiedź Sławomir Chorzów Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
41 Pytel Sergiusz Tychy Bieg Główny 10 km Serowy 70.00 PLN
42 Sumara Nikola Sosnowiec Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
43 Błeszyński Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
44 Kolek Maciej Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10 km Triathlon X Team - Trenuj z Sandrą paid
45 Michalak Sandra SOSNOWIEC Bieg Główny 10 km Triathlon X Team - Trenuj z Sandrą 70.00 PLN
46 Więcławek Dominika Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
47 Derejczyk Rafał Koniecpol Bieg Główny 10 km paid on-line
48 Haik Aneta Rędziny Bieg Główny 10 km paid on-line
49 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
50 Hrabia Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km 95.00 PLN
51 Dębowski Krzysztof Gliwice Bieg Główny 10 km paid on-line
52 Błaszczyk Bartłomiej Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid
53 Kaczmarzyk Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10 km Marelli Poland Sosnowiec paid on-line
54 Pasternak Zbigniew GLIWICE Bieg Główny 10 km Opel Active Team paid on-line
55 Nowak Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
56 Klimas Kamil Katowice Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
57 Kafka Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
58 Baran Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
59 Piękoś Żaneta Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
60 Niebisz Adam Katowice Bieg Główny 10 km paid on-line
61 Klich Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km Harpagan Sosnowiec 70.00 PLN
62 Lis Maciej Bojszów Bieg Główny 10 km paid on-line
63 Okurowska Adrianna Katowice Bieg Główny 10 km paid on-line
64 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10 km Truchtacz Mysłowice 70.00 PLN
65 Jarzębowicz Paweł Oświęcim Bieg Główny 10 km Zadyszka Oświęcim paid on-line
66 Karolewski Mariusz Będzin Bieg Główny 10 km Biegowa kuznia paid
67 Ćwikliński Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
68 Lysko Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km paid on-line
69 Nocoń Michał Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid
70 Topolski Adrian Mysłowice Bieg Główny 10 km paid on-line
71 Straszak Justyna Sosnowiec Bieg Główny 10 km Fizjoterapia Justyna 70.00 PLN
72 Dziurowicze Andrzej Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid
73 Hajducki Jakub Chorzów Bieg Główny 10 km Okiem Wilka paid on-line
74 Dolińska Agnieszka Chorzów Bieg Główny 10 km Okiem Wilka paid on-line
75 Wochnik Beata Katowice Bieg Główny 10 km Biegamy z oszczepem paid on-line
76 Dombi Tamas Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
77 Horvath Gyorgy Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
78 Szanto Laszlo Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
79 Recsák Tibor Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
80 Bottlik Bálint Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
81 Horváth Csilla Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
82 Bottlik Dorina Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
83 Bottlik Diana Komarom Bieg Główny 10 km Kefe Komarom paid
84 Kaliński Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
85 Broczkowski Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
86 Oboz Paweł Andrychów Bieg Główny 10 km TEAM URODZENI BIEGACZE 70.00 PLN
87 kłos marek Siechnice Bieg Główny 10 km paid on-line
88 Jakóbczyk Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid
89 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10 km Triathlon X-team - Trenuj z Sandrą paid on-line
90 Gruszka Michał Siemianowce Śląskie Bieg Główny 10 km Kuźnia Triathlonu paid on-line
91 Stoczyński Cezary Czeladź Bieg Główny 10 km paid on-line
92 Pyka Michał Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
93 Kliks Stanisław Zabrze Bieg Główny 10 km paid
94 Glaba Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10 km paid on-line
95 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg Główny 10 km paid on-line
96 Deja Arkadiusz Katowice Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
97 Nowak Kamil Czeladź Bieg Główny 10 km paid on-line
98 Zaczyk Marcin Chorzów Bieg Główny 10 km 70.00 PLN
99 Cis Adam Sosnowiec Bieg Główny 10 km paid on-line
100 Żywica Marcin Bytom Bieg Główny 10 km Jak Dzik w Szyszki 70.00 PLN


Views: 26414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ