Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gołembiewski Tadeusz Gołembiewski Poznań Super Sprint Cityzen Poznań paid on-line
2 Bednarek Michal Tczew Super Sprint CrossElite paid on-line
3 Kaczmarek Karol Gostyń Super Sprint paid on-line
4 Dawicki Marcin Starogard Gdański Super Sprint Gang Oleja
5 Bołtuć Małgorzata Wrocław Super Sprint paid on-line
6 Stosik Sławek Rożental Super Sprint
7 Konstantynowicz Alicja Gdynia Super Sprint paid on-line
8 Sadowski Tomasz Karczemki Super Sprint paid on-line
9 Łądkowski Wojtek Gdynia Super Sprint OKAS GDYNIA paid on-line
10 Stajniak Michał Warszawa Super Sprint paid
11 arroyo adrian warszawa Super Sprint paid on-line
12 Pruszyńska Marlena Tczew Super Sprint TRI Starogard Gdański
13 Kowalczyk Wioleta Wągrowiec Super Sprint paid
14 Machnikowski Jacek Żabno Super Sprint TRI Starogard Gdański paid
15 Kowalski Michał Kościerzyna Super Sprint KSR Team paid
16 Monczak Grzegorz Poznań - Daszewice Super Sprint One Man Team - Poznań paid
17 Bogulski Piotr Zblewo Super Sprint KS Sokół Zblewo / TRI STG paid
18 Kuś Maciej Strzelce Krajeńskie Super Sprint Stralco paid on-line
19 Tomczak Tomasz Bezrzecze Super Sprint paid on-line
20 Kędzierski Krzysztof TANOWO Super Sprint paid on-line
21 Pyś Mateusz Łebcz Super Sprint BlueApart Team paid on-line
22 Michalak Boguś Szczecin Super Sprint SMT Szczecin paid on-line
23 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Super Sprint paid
24 Jeka Michał Mechelinki Super Sprint BlueApart Team paid on-line
25 Paschke Roman Gdynia Super Sprint ShipCup paid on-line
26 Basara Mateusz Stary Las Super Sprint TRI Starogard Gdański paid
27 Zalewski Paweł Zalewski Warszawa Super Sprint
28 Ciskowski Sergiusz Wrocław Super Sprint paid on-line
29 Krzemiński Jakub Gdańsk Super Sprint 3athlete
30 Furmaniak Jarosław Łódź Super Sprint
31 Hajnal Laszlo Warszawa Super Sprint paid on-line
32 Gast Bartlomiej Gdynia Super Sprint paid on-line
33 Czerwiak Robert Starogard Gdański Super Sprint TRI STAROGARD GDAŃSKI
34 Szwarc Jagoda Gdynia Super Sprint ti3miasto paid on-line
35 Stosik Artur Pączewo Super Sprint SM STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
36 Żardecki Dawid Starogard Gdański Super Sprint paid on-line
37 Gabriel Patryk Starogard Gdański Super Sprint Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański paid on-line
38 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Super Sprint Gabriel Brothers / TRI Starogard paid on-line
39 Hering Maciej bartosz Krag Super Sprint TRI Starogard Gdański paid
40 Frej Marcin Warszawa Super Sprint Zabiegani.TV
41 Spychalski Tomasz Rynarzewo Super Sprint paid on-line
42 Kołakowski Mikołaj Reda Super Sprint Endure Team
43 Chlebowski Jerzy Warszawa Super Sprint Triclub3 paid on-line
44 Krzemiński Jakub Super Sprint Dare2Tri paid on-line
45 Drzastwa Stanisław Wieszyno Super Sprint paid on-line
46 Stefaniak Wojciech Kwidzyn Super Sprint Kwidzyn Biega / KP PSP KWIDZYN paid on-line
47 GAŁOWSKA AGNIESZKA WĄGROWIEC Super Sprint Inpower paid on-line
48 Zaręba Beata Kaliska Super Sprint niezrzeszona paid
49 Paul Krzysztof Starogard Gdański Super Sprint TRI Starogard Gdański paid
50 Zwierzyński Roman Lutynia Super Sprint paid


Views: 2763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ